Nehoráznost

Založil Hansel, 26.09.2006, 23:40:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Hansel

Takže pán se otrkal na Ebay a pomalu proniká i na český internet. Ani ho nenapadlo změnit si svoji stupidní přezdívku, která odhaluje původ věcí, které prodává.
více zde
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Mičánek

A co máš za problém?

Peetrs

Citace od: Mičánek kdy 27.09.2006, 00:34:27
A co máš za problém?

Také jsem nějak mimo a nevidím v čem je problém...  ???

Llevelyn

Pán prodává zboží pochybného původu, už to prodával na e-bay, nyní na Aukru.. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

A nebo to neni kafka, ale volafka, a dělá si seznam lidí, co kupujou pochybné zboží. ;D ;D ;D
(ftip)

***Banana.com

Citace od: Mičánek kdy 27.09.2006, 00:34:27
A co máš za problém?

Kavka prodává na 99% věci kradené z fabriky, jelikož na Ebayi měl jeden Technic (číslo si nepamatuji) ještě dříve, než oficiálně vyjel...

chadzi

tak ho nareportuj na Lego Trading a je pokoj

Hansel

Citace od: chadzi kdy 27.09.2006, 08:27:29
tak ho nareportuj na Lego Trading a je pokoj

To by to nesměli ignorovat :P Vypadá to, že jim je to putna.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

expertik

#8
 Ja teda neviem, mne to pripada prinajmenšom divné, žeby nikomu nechýbalo na edit: presne 14 kusov za ostatne 2 mesiace ...  NXT ??? Ak by teda išlo naozaj o zlodeja, prípadne o niekoho, kto vie o pôvode predávaného lega, tak by to chcelo niekam postúpiť ďalej...

Keď si odmyslím to, že niečo čo ponúkal, ešte ani nemalo uzrieť svetlo obchodného sveta, tak už len fakt, že jednu z najdrahších a najnovších lego stavebnic a to NXT predáva v takých počtoch pomaly ako LegoTrading zásobuje Český trh...

  ??? ??? ???

Jindroush

Hlavně nikdo 'normální' neriskuje prodej od 1 eur, kdyby to nakoupil za normální nákupky. U nového zboží na ebay je skoro vždy nějaká startovací cena, popř. je to Sofort.

Na dotazy několikrát lhal.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

expertik

Citace od: Jindroush kdy 27.09.2006, 12:42:37
Hlavně nikdo 'normální' neriskuje prodej od 1 eur, kdyby to nakoupil za normální nákupky. U nového zboží na ebay je skoro vždy nějaká startovací cena, popř. je to Sofort.

Na dotazy několikrát lhal.

Ja som sa tiež nad tým pozastavil, ale zrejme si bol 100% istý, že aj keď to predá za prehnane málo, tak "neprohloupí".... ale sú na fóre aj takí, ktorí budú mať pozitívne skúsenosti s dotyčným, keďže od neho nakúpili ..... nedovolím si menovať, je to ich osobná vec....

otaznik

Citace od: expertik kdy 27.09.2006, 12:58:35

Ja som sa tiež nad tým pozastavil, ale zrejme si bol 100% istý, že aj keď to predá za prehnane málo, tak "neprohloupí".... ale sú na fóre aj takí, ktorí budú mať pozitívne skúsenosti s dotyčným, keďže od neho nakúpili ..... nedovolím si menovať, je to ich osobná vec....
To já bych si jmenovat klidně dovolil...

expertik

Citace od: otaznik kdy 27.09.2006, 14:23:04

To já bych si jmenovat klidně dovolil...

Dotoho  ;) 8) >:D ;D

otaznik

Citace od: expertik kdy 27.09.2006, 14:27:30
Dotoho  ;) 8) >:D ;D
Ale já nevím, kdo od  něj něco koupil.  >:(

expertik

Citace od: otaznik kdy 27.09.2006, 15:15:57
Citace od: expertik kdy 27.09.2006, 14:27:30
Dotoho  ;) 8) >:D ;D
Ale já nevím, kdo od  něj něco koupil.  >:(

Staci si to pozriet v historii e-bay feedbackov spominaneho sellera, cize "kafkakladno" :-)

Raistlin M

A budete ty dotyčné upalovat, nebo jen čtvrtit?  :P

Základní cena neznamená, že je to kradené. Já nakupoval u jednoho prodejce z Reichu nové OVP a ceny začínaly na Euru. Pochybuju, že kvůli tomu vykrádal fabriku. Měl to nakupované v jejich Makru - Metru.


Jindroush

#16
Citace od: Raistlin M kdy 27.09.2006, 15:31:25
A budete ty dotyčné upalovat, nebo jen čtvrtit?  :P

To sou křesťanský kratochvíle, do toho nás netahej...  :P

A abych byl konstruktivní - najdi mi na Ebay.de nějaké zboží, které je letošní, OVP a vylistovaný za euro. Nezapomeň také napsat, jaké procento zboží letošního OVP zboží to bylo.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Citace od: Jindroush kdy 27.09.2006, 15:35:48
Citace od: Raistlin M kdy 27.09.2006, 15:31:25
A budete ty dotyčné upalovat, nebo jen čtvrtit?  :P

To sou křesťanský kratochvíle, do toho nás netahej...  :P

A abych byl konstruktivní - najdi mi na Ebay.de nějaké zboží, které je letošní, OVP a vylistovaný za euro. Nezapomeň také napsat, jaké procento zboží letošního OVP zboží to bylo.

Já moc na ebay hledat neumím, v tom jsi přeborník ty. Jaké je tedy to procento a kdo to tam prodává?

A křesťané lámáni v kole ani čtvrceni moc nebyli. Bylo to spíš o předhazování divé zvěři a lidem a pak chvíli pauza (v době, kdy se právě čtvrtilo a lámalo v kole nejvíc) a pak až komunistický lágry.

Jindroush

Citace od: Raistlin M kdy 27.09.2006, 15:46:18
Já moc na ebay hledat neumím, v tom jsi přeborník ty. Jaké je tedy to procento a kdo to tam prodává?
Našel jsem _jeden_ malinkej set vylistovanej za 2 eura. Jinak je všechno jako sofort za MSRP mínus nějaký procenta. Tj. to, co dělal kafka, nedělá nikdo, kdo má trochu rozum (a nekrade, popř. nesponzoruje to ze svýho).

Citace
A křesťané lámáni v kole ani čtvrceni moc nebyli. Bylo to spíš o předhazování divé zvěři a lidem a pak chvíli pauza (v době, kdy se právě čtvrtilo a lámalo v kole nejvíc) a pak až komunistický lágry.

Sis to nepozorně přečetl.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

[
Citace
A křesťané lámáni v kole ani čtvrceni moc nebyli. Bylo to spíš o předhazování divé zvěři a lidem a pak chvíli pauza (v době, kdy se právě čtvrtilo a lámalo v kole nejvíc) a pak až komunistický lágry.

Sis to nepozorně přečetl.  ;)
Citace

Přečetl, ale jednak jsem nepředpokládal že strážce pořádku tu hodlá provokovat nějaký flame a také by to znamenalo, že máš drobné mezery ve vzdělání. Katolík a křesťan jsou, ač je veřejné povědomí jiné, dost velký rozdíl. Né každé uskupení, které si bere do ruky Bibli je křesťanské.
To by jsme se mohli začít bavit o Adventistech, Jehovistech a nebo rovnou o Vesmírných Lidech.  ;D

A užívám svou svobodu v Kristu k tomu, že jsem dost svobodný se tu dále nepřít. ;D
(Kdybych chtěl...v Příslovích je jeden velmi pěkný verš o hádání a to by mohlo vypadat, že chci rozpoutat flame zase naopak já. Já mám v podobných případech raději Žalm 94)

Amen

Llevelyn

Ehm.. dát si nick Kafkakladno je do nebe volající drzost.. >:D nenápadný jak metrák uhlí na sněhu... copak oni pánové, hlavy pomazané, nechodí na aukční a prodejní servery tu i jinde? Objem zboží mimo oficiální prodejce je do nebe volající...  8)

Jináč.. doporučuji Přísloví krále Šalamouna  ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jindroush

Citace od: Raistlin M kdy 27.09.2006, 16:03:12
Citace
Přečetl, ale jednak jsem nepředpokládal že strážce pořádku tu hodlá provokovat nějaký flame a také by to znamenalo, že máš drobné mezery ve vzdělání. Katolík a křesťan jsou, ač je veřejné povědomí jiné, dost velký rozdíl. Né každé uskupení, které si bere do ruky Bibli je křesťanské.
To by jsme se mohli začít bavit o Adventistech, Jehovistech a nebo rovnou o Vesmírných Lidech.  ;D

Bibli berou v potaz - Židi (Starý zákon), Muslimové (vybrané části), _křesťani_ (Nový zákon). Katolící jsou podskupina křesťanů. Odtud už si cestu k lámání v kolech a dalším křesťanským kratochvílím snadno dohledáš.  ::)

Atd.

Jádro mého sdělení bylo naznačení, že tvé 'jsem svatější než vy' povyšování zde nemá místo.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Llevelyn

CitaceJádro mého sdělení bylo naznačení, že tvé 'jsem svatější než vy' povyšování zde nemá místo. 


Ehm.. nehoráznost, že? 8)

Souvislost s páně Kafkou aby pohledal. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jindroush

No jistě, souvislost tématu s páně manželovou větou
Citace
A budete ty dotyčné upalovat, nebo jen čtvrtit?

je taky jasná, že?  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

Hádáte se zbytečně o slovíčka.

Vraťte se k tématu.
Citace od: Hansel kdy 27.09.2006, 11:38:43
Citace od: chadzi kdy 27.09.2006, 08:27:29
tak ho nareportuj na Lego Trading a je pokoj

To by to nesměli ignorovat :P Vypadá to, ľe jim je to putna.

Ano, vypadá to tak. Ale není.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Tak sem koukal, že na Ebayi u něj nakoupil jen jeden člen kostek a to ještě před dobou, kdy jsme tohoto prodejce zde odsoudili.

Já jenom nechápu, jak je možné, že si tohohle nikdo v TLC nevšimne!

Llevelyn

Čechů tam u něj nakoupilo povícero.. takže jeden co má zde nick Frantajetel může mít na e-bay nick Lojzajahoda...

Vzhledem k objemům uniků z fabriky se obávám, že to není individuální záležitost.. ::)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

corelxt

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=132285580


ehm... libi se mi, jak prodavajici vi naprosty kulovy o legu.. otaceni pneumatik... funkcni model brzd... pardon, ale mocim tu smichy... ;D

jenicek

...kulovy o legu a anglictina sla asi taky hodne rychle okolo:)

ten text je totiz pokus o preklad original popisu ze S@H
http://shop.lego.com/product.asp?p=8674&cn=196&d=9&t=4

mno... popojedem:)

Králick

Všiml jsem si aukce už ráno; hned jsem si vzpomněl, jak tady byl prodejce propírán. Asi si vzal zdejší rady k srdci, proti minulé položce už tam má vyhrazenou cenu  ;D