Výprodeje 2013?

Založil Dingo, 26.12.2013, 22:01:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dingo

Zdravím,

zítra se mám v plánu trochu podívat po Praze, zda li někde není něco zajímavého, nebyl se někdo někde podívat, kam bych mohl jít nebo kde je to naopak zbytečné? :)

Děkuji.

danyboy

BRR, také zítra vyrážím na lov.
Myslím, že dobrý kandidát Tesco! >:D

Darth

Švagr objel půlku zlínského kraje už dnes dopoledne a nikde nic. Jen prý nějací želváci slevnění ze 650 na 530 Kč. Obrazil Tesco (víc poboček), Pompo, Sparkys, Makro a tuším i nějaké Interspary.

davroman

Dnes hypermarket Tesco Trutnov - sleva na Lego nebyla žádná.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

havlik.jakub666

Včera jsem byl v Děčíně v Tescu,  už slevy na LEGO jen co byly zlevněný před Vánoci.
LEGO forever

holub

#5
Po Jihlavě nikde nic zajímavého,akorat v Albertu mají creator 31004 (orel) za 129,- ,ale to je možné že už tam bylo na vánoce.

U nás v HB nikde nic

Bard

K tomu Albertu přidám ještě LEGO Chatka 31009 za 330,- Kč, ale ta sleva už také byla předvánoční.

rdk

Sparky's, Bambule i Pompo nahodili stejné slevy (30-50%) - co je na jejich webech za ceny, tak takový jsou i v krámech. Akorát eshopy nemaj skoro nic skladem a v krámech je vyžráno.  :)

Nicméně sehnal jsem např. Jabba's Palace nebo Goblin King Battle za polovic. Za polovic jsou i adventní kalendáře nebo auta 60016, 60018.

Darth

Lego.com nahodil na vybrané produkty 30% slevu. Poštovné se zdá stále zadarmo nad 1400 Kč.

MiHo

Tak jsem v Pompu zakoupil Míchačku na beton 60018 s 50% slevou za 249 Kč.
Pokud by jste někdo při svých lovech ve výprodejích narazil v Pompu nebo v Bambuli na Popelářský vůz 4432 za 349 Kč, tak bych měl o jeden zájem. V Praze už nejsou.

Vasyk

V Hradci Králové vše vybrané  >:(.

Pokud by někdo narazil na sety 9467, 9468 a 79010, nejlépe najednou, byl by ochotný mi je obstarat ? Případné nabídky do SZ, moc děkuji  :).

honzicek22

Sety 9467 a 79010 jsou na Zličíně. Pokud by to měl nějaký kostkař poblíž a byl ochoten... Jde udělat rezervace přes internet a vyzvednout stačí do tří dnů. Z Ostravy to mám kapečke z ruky.

holub

tak lego shop to nějak nerozdejchal a má výpadek :D

k.ondra89

Taky jsem si říkal, že počkám na výprodej, a zatím kde nic, tu nic.  :)

echidna

Citace od: honzicek22 kdy 27.12.2013, 19:28:47
Sety 9467 a 79010 jsou na Zličíně. Pokud by to měl nějaký kostkař poblíž a byl ochoten... Jde udělat rezervace přes internet a vyzvednout stačí do tří dnů. Z Ostravy to mám kapečke z ruky.
9467 mají i tady, a za pěknou cenu http://www.kdosihraje.cz/lego-4/monster-fighters/lego-monster-fighters-9467-vlak-duchu.html

honzicek22

#15
V Pompu je (byl) za 999. Takže nějakých 14xx je mimo mísu. Loni jsem ho kupoval na slevoněco za 1200 i s poštovným. Tož tak.

MiHo

9467 a 79010 pro Vasyka už mám koupené. Mají jich v Praze-Zličíně ještě dostatek, neboť na nich měli původní cenovky. Ceny se slevou tam dali až dnes v 10:45, když jsem se jich zeptal zda jsou ve slevě.

honzicek22

Ještě jednou prosím někoho z kostkařů, kdo pojede na ten Zličín zda by mi sety 9467 a 79010 nepřibral a neposlal do Ostravy. Předem moc děkuji.

Johny650

Také bych bral 79010 když by byl někdo ochoten mi 1ks vzít. Děkuji mnohokrát.

papluh

Alltoys (BA Avion) tiez zlavy 30-50% - Monster Fighters, Hobbit, tracha Dupla, basic kociek, mini Friends sety, poziarnici a policajna stanica

Este mali par kusov goblin battle aj ghost train

Vasyk

Nezahlédl někdo někde ve slevě 9468 ??

RTG

Citace od: papluh kdy 28.12.2013, 18:26:48
Alltoys (BA Avion) tiez zlavy 30-50% - Monster Fighters, Hobbit, tracha Dupla, basic kociek, mini Friends sety, poziarnici a policajna stanica

Este mali par kusov goblin battle aj ghost train

Nevies priblizne cenu tej 7498 ?
Aktualny Pocet dielikov: 47080
                    minifigov:     304

papluh

Neviem presne, ceny CITY setov ma nejak nezaujali, takze predpokladam -30% z katalogovej.
Uz som doma :( s hobitimi setmi :) treti krat som uz okolo toho obchodu nepresiel naprazdno.

MiHo

Sety 9467 a 79010 pro honzicek22 mám koupené. (Pro Johny650 bohužel ne).

79010 na stránkách Pompa uvedené 1 ks ve Šterboholích a 2 ks na Zličíně na těch prodejnách fyzicky nejsou! Ve Štěrboholích jsem ho hledal se dvěma prodavačkami cca 15 min i v jejich dodacích papírech. V pokladním systému byl, fyzicky nikoli. Nakonec konstatovali, že jej asi někdo ukradl.
Ve Zličíně mi prodavačka dnes řekla, že jsou svátky a údaje na internetu nejsou aktuální. (No trochu pochybuji, protože na této prodejně v průběhu včerejška na internetu jejich počty ubývaly.) Nakonec jsem jeden poslední kus 79010 ulovil v Bambuli na Chodově. Prodavačka mi v jejich systému hledala kde mají další. V systému jsou tři na Butovicích. Telefonovala tam, ale řekli jí, že fyzicky nejsou. Ostatní 79010 co Bambule má jsou v jejich systému mimo Prahu.

9467 ve Zličíně zbývá cca 7 kusů a v  Bambuli na Chodově 1 kus.

scyther

Nesehnal by pro mě někdo za půlku (1849) set 9516 Jabba´s palace? V Praze už nejsou, tak kdyby někdo náhodou o nějakém věděl, byl bych moc vděčný.
Lego is my Life

Bard

Citace od: scyther kdy 30.12.2013, 20:37:26
Nesehnal by pro mě někdo za půlku (1849) set 9516 Jabba´s palace? V Praze už nejsou, tak kdyby někdo náhodou o nějakém věděl, byl bych moc vděčný.
V Praze se dají sehnat v Centru Černý Most, 1 kus má Bambule a 1 kus má SMYK (All for Kids). Dnes dopoledne jsem je tam viděl.

MiHo

Pokud by jste někdo viděl někde City 60026 Městské náměstí za 1 999 Kč dejte prosím vědět. Děkuji.

Pepa K.

Zdravím všechny :-),

také jsem hledal různé výprodeje, ale bohužel jsem přes internet skoro nic nenašel. Hádám, že vlaky moc ve výprodejích nebývají. Kdyby někdo tušil, kde by mohla být akce na 7938, budu rád za sdělení informací. Nenašel jsem ani žádné výprodeje sad TECHNIC s PF.

Caesar

Zdarec, byl jsem dneska v Šumperku v Pompu, mají tam hafo SW za polovinu, i nějaký CITY. Ptal jsem se na technika a paní mi říkala, že o žádné plánované akci ani slevě neví.  ???

Darth

#29
Citace od: Caesar kdy 02.01.2014, 16:00:59
Zdarec, byl jsem dneska v Šumperku v Pompu, mají tam hafo SW za polovinu, i nějaký CITY. Ptal jsem se na technika a paní mi říkala, že o žádné plánované akci ani slevě neví.  ???

Koukal jsem do e-shopu Pompo a mají tam Jabbův palác i republikovou stíhačku skladem, planety, za polovinu, a posílají poštou!

EDIT: Je tam stejně dostupné (tj. v e-shopu, s možností zaslat poštou) i vlak duchů z Monster Fighters (za 999 Kč).

EDIT2: Chce to asi prolézt všechny oddělení, teď jsem narazil třeba na útok vrrků z Hobita také za 50%.

EDIT3: Pozor na zůstatky předvánočních výprodejů, které se vyskytují v pár kusech jen někde v Praze a nepřesouvají je mezi prodejnama - je to u nich červeně psané, je dokonce možnost zkontrolovat si dostupnost - ale jestli to tam opravdu budou mít, to je ve hvězdách - viz. výše (asi nejlíp, než tam povalíte, si na prodejnu zavolat). V této skupině je většina LOTR/Hobit setů (kromě zmiňovaného útoku divokých vlků), ale i Lego Games a některé SW sety.