Blacktronská banda (vlastní) - Theurgové

Založil Replix, 26.04.2013, 21:48:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Replix

Frakce Blacktron je společenství s temnou minulostí, které kdysi opustilo svou rodnou planetu.
Black – barva představující temnou minulost, tron- neurčená částice celku, jako atomu (proton, neutron, elektron) Tedy Blacktron – odloučená část civilizace s temnou minulostí.

Struktura Blacktronu klanu Theurgové

Jsme národ s radikální politikou. Dychtíme po poznání. Chceme využít všech známých technologií ke znovuobrození a vybudování samostatného vyspělého státu.

Obr. č. 1


Rozdělení:

Blacktron řád 1 – ovlivnění minulostí, mají sklony k násilí. Přebírání nových technologií cizím rasám za použití násilí.

Blacktron řád 2 - rozvinutější společnost, která usiluje o samostatnost a nezávislost. Vyvíjení nových zbraní v laboratoři. K získávání materiálů mnohdy využívají bratry Blacktronů řádu 1. Po letech vykořisťování a zkoumání nových technologií se Blacktronům podařilo opustit galaxii a začít budovat impérium jinde.

Blacktron řád 3 - novodobá moderní společnost, která je poznamenaná cyber technologiemi, ( umělé robotické končetiny a implantáty ) Tento řád je tvořen Blacktrony, kteří byli dlouhá léta vězněni, mučeni a vystavování nelidským podmínkám. Jejich DNA může být mnohdy pozměněna.

Diplomacie
Spolupracujeme s těmi, kteří o to stojí a kteří nám za to nabídnou své znalosti a vědomosti. Ti, kteří nechtějí sdílet své technologické pokroky jsou podrobeni naší politice.

Budoucnost
V budoucnu chceme vybudovat mocnou samostatnou a vyspělou společnost. V brzké době započne rozšíření Blacktronské kolonie.

Vybavení a jednotky

6988 - Alpha Centauri Outpost
6933 Spectral Starguider
6832 Super Nova II

17 Blacktronů řádu 1
34 Blacktronů řádu 2
2 doktoři Blacktron řádu 2


Obr č. 2



Obr. č. 3


Na obr. č 3 Velitel Replix a Therg na stanovišti Alpha před započetím výstavby Blacktronské kolonie


Zde budu do budoucna vkládat některé z mých výtvorů, pokud se to tak bude dát nazvat:)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Gratuluji, gratuluji. Nepříjemné záležitosti na hranicích Impéria mi bohužel neumožnily reagovat dříve, ale každá posila a rozrůstání řad skvělého Blacktronského národa a jeho kultury je jen vítána  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Děkuji kolego. ;D Již nejsi jediný proti všem. I můj rozrůstající rod má již nakročeno ke skutečnému budováni základny a je ochoten tě časem podpořit v boji proti nepřizpůsobivým. :D, I když s tím materiálem je to horší, přesto alespoň 2 patra mám hotové. Bohužel, tak jako ty, tak i já počítám s četnou přestavbou a to nehledě na to, že je třeba objednat nový materiál. ::)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Jsem zvědav na položení prvního základního kamene nové základny. Pořádně ji ukotvěte, až se tam přeženeme v bombardérech.  >:D Těším se na budování tvého impéria. Jenom doufám, že nezůstane u slibů.  ;) Rád bych měl silný protějšek, nebo dva slabší, ale kvalitní soupeře ať na bojišti tak na staveništi. Hodně zdaru. Necháme Vás pár měsíců v míru. Nechť Vás obdaří obchodníci dobrými nákupy a múza stavěcí na pěkné jednotky a stavby.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Zase Ti přespříliš sebevědomí M-troni >:D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Taky si říkám. Prej dva slabší, pche ... ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

#6
Naše uskupení započalo výstavbu základny. Pro nás je samotná stavba velice náročná, neboť materiálu je málo a naše ekonomika na tom není nejlépe. Přesto jsme dali ruku k dílu, upekli polévku, uvařili chleba a je nám hej :)






Kvalita fotek je velice špatná. Budeme muset zaúkolovat blacktronské vědce, aby se zaměřili na vývoj fotoaparátu:)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Tak základna je velice pěkná a líbí se mi. Co jsou ty tři sloupy, (pohledově) zleva?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Díky ;D Tak především, celý komplex je stavba a ty tři sloupy budou  zásobníky krystalové plazmy. Mělo by se jednat o fúzní soustavu. Součásti této soustavy bude  reaktor, generátor, potrubí a tyto zásobníky. Plazma by měla časem být vedená potrubím do příslušných  laboratoří. Vnitřek základny je zatím prázdný. Pouze v přízemní části je operační sál. Ten nafotím později. V prvním patře bude menší laboratoŕ s reaktorem. Zda stavba půjde do výšky, je ve hvězdách, ale spíš ano.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Jo, Jo, Jo. Slibný začátek. Úplně jsem zamáčkl slzu. Takhle jsem taky začínal. Má to styl. Vypadá to dobře. Příběh, základna, jednotky a propracovanost. Pěkné, velmi pěkné. Jako soupeřící rod Vám přejeme mnoho zdaru při stavbě a rozvoji základny a impéria. Těším se někdy na propojení a případnou konfrontaci sil.

Přivezeš ji ukázat na Lipno?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Vaše komentáře mě velice potěšili a musím říct, že také povzbudili. Určitě bych chtěl stavět sál a třeba jednou i něco šíleného. Má hlava si se mnou zahrává a ruce netuší jak určité věci sestavit a proto zůstávám u toho snazšího. Uvidím časem na co mám a na co ne.

Citace od: Mtron kdy 22.05.2013, 15:27:11
Jo, Jo, Jo. Slibný začátek. Úplně jsem zamáčkl slzu. Takhle jsem taky začínal. Má to styl. Vypadá to dobře. Příběh, základna, jednotky a propracovanost. Pěkné, velmi pěkné. Jako soupeřící rod Vám přejeme mnoho zdaru při stavbě a rozvoji základny a impéria. Těším se někdy na propojení a případnou konfrontaci sil.

Přivezeš ji ukázat na Lipno?

Lipno mi určitě nevyjde z několika důvodů. Nedostal jsem dovolenou. Pracuji víkendy. Nemám auto, takže vlakem bych asi těžko tahal základničku a mám to hodně daleko. Budu pracovat na rozvoji Blacktronské říše a představím ji třeba na další výstavě, která snad bude blíž. To že nebudu na Lipně mě neskutečně štve, protože jsem chtěl okoukat skvosty starších a zkušenějších stavařů >:(
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Luky1987

Za rok bude Lipno znovu, takže můžete s mtronem něco nachystat ;)

Replix

Uvidímě, třeba ano, zatím určitě nemám schopnosti na to, abych něco vystavoval :)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Citace od: Replix kdy 23.05.2013, 21:47:08
Uvidímě, třeba ano, zatím určitě nemám schopnosti na to, abych něco vystavoval :)

Buď v klidu, ty nemám ani já. Moje rudá stavba jak ji mnozí přezdívají není až takový unikát o proti stavbám typu Hluboká, Rožmberk atd. Takže budu rád za další spojence, stavitele SPACE, kteří se začnou rozpínat, stavět a připojí se tak k mému skromnému základu Mtronského rodu a rodu stavitele Spyriusu Togarana.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

#14
Citace od: Mtron kdy 24.05.2013, 07:39:08
Citace od: Replix kdy 23.05.2013, 21:47:08
Uvidíme, třeba ano, zatím určitě nemám schopnosti na to, abych něco vystavoval :)

Buď v klidu, ty nemám ani já. Moje rudá stavba jak ji mnozí přezdívají není až takový unikát o proti stavbám typu Hluboká, Rožmberk atd. Takže budu rád za další spojence, stavitele SPACE, kteří se začnou rozpínat, stavět a připojí se tak k mému skromnému základu Mtronského rodu a rodu stavitele Spyriusu Togarana.

MTRON OUT



Věřím, že space má potenciál. Vyrovnat se hradařům, by bylo fajn. Určitě to jde, ale nebude to snadné, protože ten, kdo stvární naše hrady a to do detailu je borec, přesto staví dle předlohy. Máme na to mnoho let a třeba se dočkáme obrovského ohlasu. Můj sen je slyšet od jiných pochvalu a vidět jejich úžas nad tím co jsem postavil. Určitě jen tak nepolevím. Možná nebudu zatím shánět nesčetně velkou armádu blacktronských minifígů, ale rád bych přišel na nějaký nový styl stavby, který tu ještě není. Zajímají mě oválné stavby, jen jsem nepochopil usazení na podložku. Také mě lákají hororové témata, jen nevím, zda by to mělo ohlas... Třeba takové téma jako např.. základna zamořená infekcí. Zmutované Blacktronské obyvatelstvo, základna obrostlá nějakou neznámou formou.  Komando objevující hrůzy nově vzniklého prostředí. Jsem snílek a toto by se mé hlavě líbilo. Jen je třeba mít schopnosti a vědět jak na to. No a kdo ví, jestli by něco takového mohlo na výstavě být. Každopádně u mě doma třeba ano.  Taky jsem koukal na město Šlofíkov. Taková scenérie pojatá humornou formou. Myslím si, že i vesmírné město by se takto dalo vyhotovit a bylo by to zajímavé.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Replix

Naši nezkušení mechanici dnešního dne dokončili biomech pod názvem Raptor 2. kategorie. V robotice se nám moc nedaří. Ačkoliv jsme vynaložili mnoho úsilí, přesto vnímáme naše technologie jako velice zaostalé a nedostačující. Po mnoha pokusech vzešel pouze jeden vyhovující prototyp Raptor. Jeho palebná síla není tak převratná, avšak tento stroj se jeví oproti předešlým mnohonásobně pohyblivější. Úkolem těchto mechů je především zaujmout postavení v pěchotě, zvýšit palebnou sílu a odolnost každého vojáka. Tento stroj by měl být postaven do defenzivních řad proti nepřátelským pěchotám. Vývoj těchto biomechanických robotů bude i nadále pokračovat.





(Biomech má systémy propojené s nervovou soustavou jedince, který jej řídí. Řídící jednotka je symbiozní s DNA vojáka, kterému byl mech přidělen. Jiný uživatel tento stroj nemůže ovládat.)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Replix

#16
Planetu  postihla magnetická bouře, která způsobila poruchy na elektronických zařízeních. Vlivem této bouře došlo k přetížení napájecího generátoru a došlo k výbuchu. Během detonace byla základna poničená ve velkém rozsahu. Statika budovy je značně narušená. Při neštěstí zahynulo 6 lidí a 2 drozdi byli zničeni. Budova hlavního štábu a a okolní přilehlé budovy  laboratoří musely být strženy. Z těchto důvodů započala nová výstavba základny, která byla ze strategického hlediska přesunuta na jinou část planety.

Popis stavby: V přízemní části je pouhá strojovna. Boční vjezd je určený pro čtyřkolky. Přední vstupní dveře jsou vzduchotlaké. Interiér přízemní části je prostý.. zatím. Člen Blacktronské frakce má v této strojovně zatím menší pult s poněkud větším LCD sloužící ke komunikaci. Jsou zde také uskladněné tlakové lahve s neznámým hořlavým plynem.

Stavba i nadále pokračuje
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Replix

Stavba pokračuje do výšky, kdy časem bude navazovat na budovu jinou. Ze strojovny vede schodiště na balkon, tato část bude sloužit k umístění těžkého nepřenosného kulometu či jiné zbraně proti pěchotě. V dalším podlaží, se nachází na budově ukotvení pro Blacktronský letoun. Je atypicky právě ukotvením, kdy nepřistává klasicky na plochu. Jakmile se stroj přiblíží k budově, měl by být autopilotem naváděn ke kotvě. Část tohoto podlaží je opatřena místností, která má dvě prosté funkce. Ačkoliv  zde není mnoho místa, nachází se zde schodiště, které povede do koridoru. Z čelního pohledu po pravé straně se nachází malé prosklená část budovy. V této malé místnosti se nachází monitoring počasí na planetě, zejména sledování magnetických bouří. Stavba stále pokračuje..... budou přidány satelity, možná koridor, který však vzhledem k nedostatku materiálu nemusí být dokončen
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Replix

Došlo k zastřešení objektu a započala výstavba koridoru. Bude pravděpodobně postaveno další podlaží. Stejně tak započala výstavba další budovy.

Pohled do budoucna:  v plánu je vystavět celou kolonii v tomto stylu. Hlavní části budov budou umístěné ve výšce. Jakmile bude materiál, budou poupraveny interiéry, silnice kolem budov, terén, chci také zakomponovat monorail, což je zatím vzdálená budoucnost. Předmětem zájmu bude z mé strany vývoj malých letounů popřípadě menších vozidel. Jakékoliv nápady či inspirace uvítám, ačkoliv vše závisí na mé finanční zdatnosti. Můj Blacktronský rod chce odbourat nadměrné zbrojení.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Togaran

Základna je zajímavá, líbí se mi jak to stavíš hodně do výšky než po zemi. Ale chtělo by to trochu různorodější stěny, je to trochu jednotvárné. Dobře, že je tam klasická Blacktronská kabinka :) Budou na střeše taky nějaké přistávací plochy?
Ale možná to jen špatně vyniká z fotek. Doporučuju fotit při denním světle, černá má velkou nevýhodu v Legu - všechno se v ní ztrácí na fotkách.

Čím to vůbec, že se tady na kostkách tolik rozjeli Blacktroni? Mtron je sám, já jsem za Spyrius také sám, nemáme žádný parťáky, Space Police a Ice Planet ani nezmiňuju, jen ti Blacktroni šíleně letí :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Replix

Děkuji za komentář. Souhlasím s tvým názorem, že by to skutečně chtělo různorodější zdivo. Původně jsem měl v plánu štavět i římsy a podobné prvky. Jenomže já vůl si zapomenul objednat slopes. No zatím budova není hotová, tak ji zkusím trochu vylepšit. S tím focením je to taky kámen úrazu. Fotil jsem to mobilem za šera. Pokusím se na tom zapracovat. Stavby by měli mít i přistávací plochy...některé. Blacktronu je zde dost, v tom máš pravdu, ale je to vášeň. Navíc bych chtěl vystavět multikulturní společenství rodu blacktrony 1,2 a pozměněni ice planet, kteří budou asimilováni do blacktronské společnosti. Trošku guláš asi. Holt mám co dělat, abych si neudělal ostudu.  ;D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Všechny začátky vybudování rodu ať nového nebo stávajícího jako Blacktroni je velice těžké. Myslím, že si se toho chopil dobře a jenom stavěním a zkoušením různých technik  dojdeš k symbióze svých staveb. Neber naše výtky nějak zle či špatně. Máme svůj pohled na věc a na svět což neznamená, že něco děláš špatně. Já jsem velice rád, že stavíš základnu Blacktronů. Příběh jak jej popisuješ má něco do sebe, neboť Blacktroni útočili a kradli technologie Ice Planet. Problém fotek a focení černé a červené je dost velký. Fotky u těchto barev vždy schovají spousty detailů. Ve skutečnosti je model hezčí. Jen pokračuj dále než najdeš svůj styl stavění a nenechej si do toho kecat.

Hodláš základnu vystavit na výstavě LIPNO 2014 ??? bylo by to super místa je tam dost.

drž se je to pěkné.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Děkuji za kompliment od dalšího space velikána. Já se naopak nevyhýbám výtkám. Potřebuju znát vaše názory a popřípadě i ty výtky. Jedině tak se mohu zdokonalovat. Každý nedostatek, který je vidět.. a že jich je, mě vyburcuje udělat, nebo zkoušet vymyslet něco lépe. Jistě bych chtěl svou základnu představit na Lipnu, ale vše je zatím v nedohlednu a nerealizovatelné z mé strany, píšu zatím, protože si nepřeju nic jiného, než postavit něco, co bych neměl jen doma schované. Zatím jde o jednu nedokončenou stavbu, měla by mít ještě jedno patro v kterém bude pravděpodobně apartmán pro některého z velitelů a rozvněž kotva pro typický blacktronský kokpit. Celá stavba má působit dojmem jako futuristický panelák, který bude propojený s dalšími. Rad bych také koridor, který stavím, časem zaměnil tím hezkým, propracovaným, který používá M-tron. Ohledně té asimilace Ice planet, mělo by se jednat o začlenění a pozměněni minifígů + některé ze staveb budou koridorem trans neon green přecházet do trans neon orange. Na jedné budově se nebudou objevovat však obě barvy. Buď bude budova černá s bílými vzory + trans neon green, nebo černá s bílými vzory s trans neon orange. Tak to by bylo asi ve zkratce  ::)

Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Výborně, jsem rád, že Blacktroni nabírají na síle. Tento rok bude ve znamení našeho vzestupu  ;D

Stav, stav, je to velice inspirativní a motivující. ;)

Jen s tím mírem to nepřeháněj, naším motorem je válka a hlavním cílem podmanění všech ostatních rodů!  ;D ;D ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Obecně jsou na tom Blacktroni a M:Troni s TNG díly dost mizerně. Není taková široká škála, jakou bychom potřebovali, např. já bych uvítal klasická okna v TNG, aby bylo vidět do budov, TNG panely jsou sice fajn, ale nedostačující.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Citace od: Thrawn kdy 25.03.2014, 21:47:14
Obecně jsou na tom Blacktroni a M:Troni s TNG díly dost mizerně. Není taková široká škála, jakou bychom potřebovali, např. já bych uvítal klasická okna v TNG, aby bylo vidět do budov, TNG panely jsou sice fajn, ale nedostačující.

Tak máme v možnostech ještě Trans-Neon Green Panel 1 x 2 x 3 Solid Studs a Trans-Neon Green Panel 1 x 4 x 3 - Hollow Studs  ale těch je ještě méně než klasických Trans-Neon Green Panel 3 x 2 x 6. Ale tak poradíme si ne? ;)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

znouzectnost

Pěkné dílko, jsem zvědav jak bude vypadat naživo.
Snaž se ať MTron neovládne celý space  >:D
Potřebue nějakou protiváhu

Replix

#27
Tak jsem se pokusil udělat lepší fotky na světle, tak snad se vám to bude líbit více. Další patro je rozestavěné, ale chybí mi materiál, takže jej dodělám až posléze. Stejně tak koridor a jeho podpěra jsou v rozestavěné fázi. Jen jsem si nevšiml, že mám nedocvaknutou kostku, za což se omlouvám. Mohu toho nyní však využít a vyzkoušet vás. Kdo najde na fotce právě ten nedocvaknutý díl má u mne malé bezvýznamné +  ;D Přeji vám hezký den plný lego zážitků.  ;)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Togaran

No tak tyhle fotky jsou o moc lepší :) Je to pěkná černá věž. Líbí se mi jak je koridor vysoko. Doufám, že ho uděláš pořádně dlouhý, aby to vyniklo :)

Proč nepoužíváš na rohy koridoru rohový panel?
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=2468
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Replix

Ten rohový panel nepoužívám, protože ho zatím nemám. Mám v plánu jej koupit v příští várce. Koridor by měl být dlouhý a rozvětvený, ale tolik TNG panelů mít asi pohromadě hned nebudu. Avšak, kdyby je někdo prodával, tak budu rád ;D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/