Moje sbírka

Založil Valentin Dobrotivý, 07.01.2008, 13:02:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 13.07.2009, 18:13:22
takže avizovaný větší kousek....už to tady několikrát bylo, ale s tímhle nejde, než se nepochlubit
Možná to tu několikrát bylo, ale s krabicí je to tu teprve podruhé, jestli se nepletu.  8)

otaznik

#31
Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 15.07.2009, 07:11:36
no...je fakt, že jsem krabice nepočítal, ale pokud je tato druhá po té Vaší, tak mě to těší dvojnásob až trojnásob;D....už ten set sám o sobě je mimořádně zdařilý (tady mám na mysli design) a postavený vypadá impozantně
Ještě vím o jednom člověku z kostek, která má tento set také s krabicí, ale zatím ho neprezentoval (a má ho také ode mne  :D ).

Filipkod

WAW !   :o veľmi pekný set  :) áno , aj podľa mna je to jeden z najkrajších setov z 80. rokov
Nech vás lego sprevádza !

Anatyt

Pekný set! Ani som o ňom nevedel.

Icewalker

Citace od: Anatyt kdy 03.05.2010, 13:04:18
Pekný set! Ani som o ňom nevedel.

Tak tento kus také neznám. Takové malé roztomilé já rád ;)
A na fotkách vozítko nevypadá zle. Sice bachraté, ale to "udělátko" vepředu narušuje fádnost a je velmi vtipné ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Colonel32

Škoda že z aktivních stavitelů u nás nikdo nedělá classic space. S tím bych si asi i chvíli hrát vydržel.

mary

Moc hezky se na tvou sbírku dívá,je vidět,že jsme zhruba stejně staří (mladí) a vyrostli v 80.letech na těchto setech.Subtéma Hospital mám z classic town vůbec nejraději  :)...pak ještě sety poštovní.
Jsem zvědav na další tvé nálezy...

Icewalker

Proč něco měnit, když to funguje? Jistá uhlazenost nového promo setu pouze sleduje trendy v zemědělské technice ;)

Pro zájemce přidávám odkaz na obrázek nového vydání: ODKAZ
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Jarda

A v jakém stavu, jsou kostky u toho traktoru, vypadá zachovale? To dnešní set, by po takové době vypadal jinak... :-\ Pokud jde o mě, tak já takové sety asi nedokážu dostatečně ocenit :) protože jsem trochu později narozený. Moje éra, byli 90. léta + ještě pár let po roce 2000, tak do toho 2006.

Lukino

To Toy Story, dá se to někde u nás sehnat?

mary

Moc hezké přírůstky,navíc máš stejně zvědavou kočku jako já...při focení setů mi dá docela fušku udělat snímek,aby tam nebyl v záběru ocas nebo tlapka  :)

Valentin Dobrotivý

6362 - další kousek, opět ze zlatých let Townu. Set jsem získal v téměř dokonalém stavu. Musel jsem jen vyměnit jednu schránku, která měla poškozený potisk a vyčvachtaný pant, srovnat samolepky a lehce poškozený rukáv krabice nahradit tím, který jsem měl ve sbírce od roku 1983.

otaznik

Pěkné, pěkné, to vypadá jako postavené ze setu, co mám ve skříni.  ;)

Valentin Dobrotivý

Dnes opět něco ze současnosti...

...loňská sada promopytlíků Racers. Poslední, který mi chyběl, dorazil domů minulý týden.

Zatím jediné dva promopytlíky Kingdoms. 30062 se zatím prodával jen za oceánem. Pošta ho kupodivu doručila i přes sněhové bouře a částečně nefunkční letiště v okolí NY.


phoenicis

Klobúk dole - tie LEGOLAND i Classic Space sety sú úžasné  :o Blahoželám a prajem ešte veľa podobne vzácnych setov ;)

Vlada

Ano, též se ztotožňuji s předešlým příspěvkem a též přeji, aby se Tvá sbírka malebně dále jen rozrůstala. Kingdoms setík 30061 jsem měl nedávno  v plánu také zakoupit v jednom německém BL obchodě. Onen prodejce naskladnil těchto setů kolem sedmdesáti kusů, avšak než jsem stačil obchod zrealizovat, tak nějaký dobrák mi je všechny do jednoho vykoupil...  :-\ Cena by bývala nádherná, v přepočtu 70 Kč za jeden tento set  :-[.

Valentin Dobrotivý

Další várka pytlíkáčů..

Zatím komplet Ninjago. Celkově se mi tahle variace na téma beyblade moc nelíbí, ale zaujalo mě, jakou energii do propagace této série Lego vráží. Promo setíky nevypadají úplně špatně...

1563 - tohle je návrat o řadu let zpět. Kellog´s by zase mohli něco přibalit, třeba bych začal zdravě snídat.

wallac

kde se dají sehnat tyhle promo pytlíčky?

RalinCavira

Citace od: wallac kdy 22.04.2011, 11:32:03
kde se dají sehnat tyhle promo pytlíčky?
třeba ebay, BL... ::) ;)
Nejsem cvok, jsem AFOL :)

Valentin Dobrotivý

#49
Další dva přírůstky do sbírky...byť je už doma nějakou dobu mám.

6605 - milé, jednoduché autíčko. Vždycky jsem přemýšlel, jak se tenhle set hodí do městečka z roku 1984...formule mezi běžnými auty ::)

970 - když jsem se před naší externí auditorkou znímil, že sbírám Lego, tak druhý den auditu přinesla tohle ;D, že prý jí to zbylo po dětech. Milé, že... Musel jsem pár kostek doplnit, sehnat návod, ačkoliv tento set není mojí prioritou, jde o zajímavého reprezentanta doby dávno minulé.

Valentin Dobrotivý

Tentokrát zpět do současnosti...

První obrázek zahrnuje mishmash,  který mi přišel domů v poslední době. Jde o designově docela povedené setíky.

Prozatím kompletní řada 3005X, věnovaná tématu Star Wars. I tohle je designově poměrně vkusné...

P.S. Příště zase něco na téma Classic Town, jen, co se donutím umýt jeden starší kousek, který mi doma leží už více než rok ;D

Valentin Dobrotivý

Tentokrát dávám na chlubítko dva kousky z dob úsvitu tématu Town - z doby, kdy měly sety ještě tříciferné označení.

607 - jednoduché, stylové...hlavně s originálními samolepkami na minifigově vestě.

379 - tohle mi doma leží už pěknou řádku měsíců. Set se mi do rukou dostal pouze s několika původními samolepkami (plus jejich home-made reprinty, které jsem však nezamýšlel použít). Sehnat původní bricky s původními samolepkami ve slušném stavu je docela problém (hlavně černá šipka, jízdní řád a hodiny, které mají být nalepeny na třech kostkách a nikoliv na dvou, jak se nám snaží namluvit BL) - nakonec se to podařilo. Set řadím mezi své nejoblíbenější ;)

Jotun

Opravdu moc pěkná sbírka, zvláště když v ní máš sety v takovémto perfektním stavu. Sice jsem striktně zaměřeny na Castle, ale pro Town sety z 80tých let mám slabost, jako dítě jsem jich pár vlastnil :D Takže přeji hodně úspěchů při dalším rozšiřování sbírky a teším se na další jejich prezentaci.

Valentin Dobrotivý

#53
Další dva menší kousky ze sbírky - tentokrát Classic Space.

1557 - o pár let mladší kousek, limitka, jedna z pěti Classic Spaceových. Krabička je utržená z value packu 1507, takže zadní strana je mírně poškozená. Trochu blbě se to shání za slušnou cenu...

6841 - z tohoto designu docela čouhají začátky tématu Classic Space. Takové hranaté, nepříliš detailní autíčko...

RUL

1557 super! Mým snem je ukořistit nějaký MISB Value Pack z 80. let za rozumnou cenu, snad se mi jednou poštěstí, zatím na EB jsem viděl jen tyhle "části" z Value Packů" a to za nekřesťanské ceny.

6841 je roztomilé, je zajímavé teď v 21. století sledovat, jak se Lego Space vyvíjel, tenhle set je ještě z "plenek", vypadá jako polotovar, ale to je na něm právě krásné.

Icewalker

Mě přijde mnohem roztomilejší "raketka" než "autíčko", ale to je věc vkusu. Gratuluji k oběma přírůstkům!
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Valentin Dobrotivý

Další dva kousky, které jsem získal během posledních měsíců - 6506 a 6590, oba dva původem z konce 80. let minulého století.

Drakyr

Opravdu pěkná zbírka.Asi se blbě zeptám ale  zaujali mě  ty  sety 30061 a 30062 dali se vůbec sehnat tady v ČR?? Já jsem je nemohl nikde sehnat.Děkuji

otaznik

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 25.03.2012, 15:21:14
Další dva kousky, které jsem získal během posledních měsíců - 6506 a 6590, oba dva původem z konce 80. let minulého století.
Pěkné úlovky, gratuluji!
Já už se nemůžu dočkat, až se přestěhuji a budu mít LEGO zase u sebe -> nové příspěvky do tématu o mojí sbírce.  ;)

SpCasPi000

Oba polybagy sa dali sa zohnať na Slovensku, aj keď 30062 iba na BL, 30061 okrem BL aj v jednom východňárskom shope  ;)