Cesky predajca na BL

Založil supermachina, 05.10.2018, 20:20:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

supermachina

Ahojte, co pozna niekto ceskeho pacienta, co predava na BL pod nickom "libors" . Poslal som mu spravu ohladom jedne elektro suciastky, kolko by stalo postovne na SR...tri dni sa neozval, tak som mu napisal mail: " halo, je niekto doma?"...a jeho reakcia? Zablokoval ma! Toto co je za cloveka? Je to podla vas normalne? Ty vole, uz som sa stretol s vela typmi ludi...ale vidim, ze vzdy ma dokazu niektori jedinci prekvapit! Ked je na tomto fore, tak sa mu chcem podakovat za jeho "ferovy" pristup k zakaznikovi....skoda, ze mu nemozem dat hodnotenie!

Strider

Reakce je podivná, ale než odsoudíš jiné neuškodí trochu sebereflexe. Podle toho, co sem na fórum dáváš, taky nejsi zrovna filantrop. Je to samozřejmě tvoje věc, jaký jsi, ale možná ses někoho svými příspěvky dotkl a možná to byl právě libors.

juraj


Villa Legina

Citace od: supermachina kdy 05.10.2018, 20:20:23
...tri dni sa neozval, tak som mu napisal mail: " halo, je niekto doma?"...a jeho reakcia? Zablokoval ma! Toto co je za cloveka? Je to podla vas normalne?

Podľa môjho názoru bol spôsob akým si položil otázku neprimeraný. Takýmto spôsobom sa môžeš baviť s kamarátmi, ale nie s obchodným partnerom.

Čo Ti bránilo, aby si sa spýtal korektne  napr.:

"Dobrý deň, pred xx dňami som Vám posielal dopyt ohľadne výšky poštovného na xx do xx, keďže som dodnes nedostal odpoveď, chcem sa zdvorilo spýtať, či ste moju správu obdržali...mám vážny záujem artikel xx objednať, pričom informácia o výške poštovného v tomto prípade je pre mňa rozhodujúca. Ďakujem vopred za Váš čas s očakávaním odpovede xx"

ElvensmithCZ

Přesně tak, určitě se to dalo podat slušněji. Navíc člověk nikdy neví v jaké životní situaci se aktuálně protistrana nachází. Někteří prodejci na BL zareagují klidně i za 14 dní, ale přesto nevidím důvod je bombardovat ve stylu náš zákazník náš pán.

Kuba

Citace od: supermachina kdy 05.10.2018, 20:20:23
Ahojte, co pozna niekto ceskeho pacienta, co predava na BL pod nickom "libors" . Poslal som mu spravu ohladom jedne elektro suciastky, kolko by stalo postovne na SR...tri dni sa neozval, tak som mu napisal mail: " halo, je niekto doma?"...a jeho reakcia? Zablokoval ma! Toto co je za cloveka? Je to podla vas normalne? Ty vole, uz som sa stretol s vela typmi ludi...ale vidim, ze vzdy ma dokazu niektori jedinci prekvapit! Ked je na tomto fore, tak sa mu chcem podakovat za jeho "ferovy" pristup k zakaznikovi....skoda, ze mu nemozem dat hodnotenie!

Nic proti, ale pokud si od pocatku nevazis protistrany a hned reagujes jak petilete decko na to, ze ti behem tri dnu neodpovedel. Tak se nediv. Mohl byt mimo, pracovne, osone... a ty s nim hned zacnes jednat jako s onuci. Asi pro nej neni neni priorita uzavrit obchod za kazdou cenu a rozhodl se, ze s neslusnymi potencionalnimi zakazniky nechce radeji nic mit a zablokoval te.  :o

jerzeeg

Pokud ma v Terms napsane, kolik cini postovne na Slovensko a nekdo je takovy trouba, ze se ho na totez zepta a pak jeste je k tomu drzy, tak se mu nedivim..