Pražská hospoda - pátek 3.11. - zrušeno

Založil Colonel32, 22.10.2023, 22:48:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Dle výsledků ankety by byla největší šance se potkat v pátek.

Vybral jsem tedy pátek 3.11., neboť přímo předchází třídění lugbulku, což umožňuje dorazit i mimopražským kteří jedou na třídění, kteří zde mají nějakou možnost přespání (u známých/kamarádů/nebo v hotelu, pokud neřeší peníze), protože během třídění Lugbulku na socializování moc prostoru není, současně to může být i pro lidi kteří se LB a tedy jeho třídění neúčastní vůbec.

Lokalita je k diskusi a rovnou dávám do placu i možnost se prostě sejít v prostorách foodcourtu OC Westfield Chodov (vedle těstovinárny Vapiano), (protože tam bývá hodně nevyužitých stolů), a protože mimopražští by toho třeba chtěli využít a stavit se v Legostoru omrknout a nakelímkovat a naminifigovat naživo. 

Colonel32


fulda

Mne vyděsil ten obchoďák, tak jsem se nezmohl na odpověď. Do hospody bych možná šel.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

Colonel32

Máš nějaký tip nebo preferenci kam konkrétně?

april.lix

Citace od: Colonel32 kdy 01.11.2023, 17:52:55Plánujete vůbec někdo v ten pátek dorazit?

...neplánuju, ale můžu dorazit...   :)

fulda

Citace od: Colonel32 kdy 01.11.2023, 20:21:44Máš nějaký tip nebo preferenci kam konkrétně?
úplně rozmyšleno nemám, mám rád oblast kolem Hájů, jihoměstskej pivovar, pražačku a tak.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

Colonel32

Nu, obávám se že s takto velkým zájmem o účast to asi můžeme rovnou odpískat.