Benzínka Octan 6397 vs. tahač 7900

Založil Blake, 18.02.2007, 12:06:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Blake

Udělal jsem test zada se benzínka musí podrobit rekonstrukci či může zůstat tak jak je. Nic jsem neupravoval (trochu tahač :), rozměry zachovány) a vísledek můžete vidět sami. Samozřejmě most k tahači by střechu srovnal se zemí. Jsem potěšen jak největší auto z Lego CITY 2006 projelo benzínkou z roku 1991 bez vážnějších problému (při sklopeném L. zrcátku no problem).

Blake

Vlastně jsem u té benzinky změnil silnici z let 91 na rozměr dneška. To jen pro upřesnění. Jinak stavba orig..

TomG

No nevim, ale i na te nove silnici ten tahac jede pravou stranou po trave.
Only the best can survive.

Achad

A čističkou by projet nemohl? ::) ... ;D ;D ;D

Blake

Hlavně že jede pořád po hladkém povrchu a nejede už po čudlech. Po úpravě ostrůvku by to mohlo být ještě lepší. Ale to už jsem nestihl. P. pruh bych udělal širší pro kamiony a L. pro osobáky užší. Snad se k tomu brzy dostanu. Zatím jsem to ještě nerozložil.

Blake

Citace od: Achad Ha-Am kdy 18.02.2007, 19:53:22
A čističkou by projet nemohl? ::) ... ;D ;D ;D

To už musí chlapec na vapku  ;D a pěkně ručičkama.

Colonel32

#6
normalni avkou normalni mycku taky neprojedes

Samík

Citace od: Blake kdy 18.02.2007, 12:06:49
Jsem potěšen jak největší auto z Lego CITY 2006 projelo benzínkou z roku 1991 bez vážnějších problému (při sklopeném L. zrcátku no problem).

Zajímavý pokus....
Btw ta benzinka je z roku 1992  >:D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Blake

Citace od: Samík kdy 19.02.2007, 12:47:47
Citace od: Blake kdy 18.02.2007, 12:06:49
Jsem potěšen jak největší auto z Lego CITY 2006 projelo benzínkou z roku 1991 bez vážnějších problému (při sklopeném L. zrcátku no problem).

Zajímavý pokus....
Btw ta benzinka je z roku 1992  >:D

No, co dodat, snad jen, že máš pravdu.