Přidělování vitrín

Založil Jindroush, 26.06.2009, 23:38:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Zde je seznam již přihlášených modelů: http://www.kostky.org/rzt_mdl.htm
Zde je seznam vitrín: http://www.kostky.org/rzt_vtr.htm
Zde jsou obrázky vitrín: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=23934.0

Prosím posílejte přihlášky přímo mě mailem/SZ. Potřebuji jména zúčastněných, přezdívky, jméno modelu, popis modelu a požadované místo. U větších modelů je extrémně žádoucí (čtěte: musí být) aby byly umístěny v rohu a měly obsazené obě navazující ramena.

K diskusi zůstává, jak navazovat nesouvisející modely k sobě:
a) nechat z obou modelů vedle sebe aspoň 5 cm prázdno
b) naopak úmyslně páchat nějaké nesmyslné kombinace  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Po delší době jsem poaktulizoval seznam modelů a jejich vitrín. Prosím všechny stavitele, ať si to překontrolují. Pokud jsem na někoho zapoměl nebo je nějaká změna, hned mi pište, já to tam zase do pár měsíců připíšu  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Další aktualizace, říkejte mi blesku.  ::)

Ta díra mezi MTronem a Togaranem by zasloužila zaplnit nějakým dalším space...

Jinak ještě je potřeba zaplnit 20 vitrín...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peki

#3
Přátelé blíží se čas vánočního lenošení  ;D. Mnozí z vás pod stromkem najdou třeba i nějakou tu kostičku. Je pořád ještě hodně volného místa viz obr níže. Prosím zapojte se přihlaste se. Bylo by fajn kvůli rozmanitosti vytvořit něco pro nejmenší z DUPLA.

Zatím je poměrně hodně hradů ( 9 m2)   

Prostor v dolní (druhé) místnosti je hluboký 90 cm a tvoří vždy souvislý celek, který byl rozdělen (kvůli alokování) na plochu 1x0,9 m2.

Jak v první tak druhé místnosti je potom k dispozici ještě vitrina (s několika policemi) kde je možná maximální hloubka modelu 50 cm. Je tedy vhodná pro menší stavby.

Colonel32

Pokud správně chápu, tak krajní vitríny (např. D30) mají rozměr 90x90cm?

Co rohové (D25) - tam zůstane metr krát metr, nebo bude v předním růžku 10x10 cm výřez?

Jaká bude kvalita desek? Počítám, že D25 a D26 zatížím váhou tak 50ti kilogramů, skutečně to bezproblémů unese?

V případně, že by byl problém s místem, tak mohu obsadit i D23 a o něco rozšířit své bojiště, figy na to mám.

peter

#5
Citace od: Colonel32 kdy 27.12.2009, 23:57:31Pokud správně chápu, tak krajní vitríny (např. D30) mají rozměr 90x90cm?

No sláva, že si konečně tohoto problému všiml i někdo jiný. Kdysi jsem již tento problém Pekimu nastínil:
Citace od: peter kdy 24.06.2009, 11:59:27
Jen takový ještě malý upřesňující dotaz. Píšeš, že využitelná plocha pro model je 90cm do hloubky. Jak je to tedy u kraje, tam by těch 90cm mělo být i do šířky ne? Tzn., že krajní (první a poslední) vitríny nejsou 1x0,9 ale 0,9x0,9 nebo se mýlím?
Citace od: peki kdy 24.06.2009, 13:06:52
hloubka modelu max. 90 cm.
Délka modelu/vitriny 100 cm (a násobky) vzhledem k tomu, že je tvořen jedným souvyslým prostorem, netřeba odečítat cm na zasklení. Samozřejmě doporučuji vzhledem k tomu že budou "navazovat" další modely rozměr (90x100,90x200)nepřekračovat spíše pro jistotu do délky ubrat (např. 90 x 90, 90 x 190).


Citace od: Jindroush kdy 28.12.2009, 00:13:01Na D23 dáme Duplo hrad a ti Duplo figové tvejm prckům naloměj (ABS se trhat nedá) řitky!  >:D
;) ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: Colonel32 kdy 27.12.2009, 23:57:31
Pokud správně chápu, tak krajní vitríny (např. D30) mají rozměr 90x90cm?

Co rohové (D25) - tam zůstane metr krát metr, nebo bude v předním růžku 10x10 cm výřez?

Jaká bude kvalita desek? Počítám, že D25 a D26 zatížím váhou tak 50ti kilogramů, skutečně to bezproblémů unese?


Momentálně probíhá ověřování rozměrů. V létě mi bylo tvrzeno, že vnitřní rozměr je 100 x 90 cm resp 200 x 90 cm. Nyní to vypadá, že je to 97 x 90 cm resp. 196 x 90 cm. Ty 3 cm jdou na vrub úchytů zasklení.

Nicméně jsem požádal (při dodržení hloubky modelu 90 cm)  o vyřešení případného problému u MOC hradní diorama. Mezi schodištěm a začátkem vitriny je prostor.


Jindroush

#7
Přiděleny skoro poslední vitrínové:

D23 pro Hayake
D2 a D3 pro Cendixe
H-V33d pro AdamKo
H-V32h pro Ondreje (jen na hummer, ozvi se mi pro další podrobnosti, mám toho VW, ve stejném měřítku).

Zbývá jedna police nahoře, D17 dole a kout, kterej snad obsadím já.

Prosím, aby se mi ozvali všichni stavitelé s oficiálním názvem díla, popisem díla a občanským jménem plus stavem rozestavěnosti.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Tak znovu:

zde je seznam modelů a jejich dokončenosti:  http://www.kostky.org/rzt_mdl.htm
zde je seznam popisek, názvů a autorů: http://www.kostky.org/rzt_mdlf.htm

Prosím všechny, ať dodají chybějící info.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

#9
Ještě pár popisek pořád chybí (Ondrej, JardaL a hradaři!)

Peki: přeházely se tedy nějaké vitríny, ať pak muzeum nepřehází ty popisky?
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)