TRAINS 2006 SU TU !!!

Založil KLF, 23.12.2005, 00:46:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

KLF

Terminated.

chadzi

nice, odkud to mas? nemas vic info? vypada to jako solidni zelenej krokodylek  8)

KLF

Citace od: chadzi kdy 23.12.2005, 00:49:12
nice, odkud to mas? nemas vic info? vypada to jako solidni zelenej krokodylek  8)

Info mam z Lugnetu.
Terminated.

Jindroush

Není tam zmíněno, že sety jsou 4:

7895 - výhybky
7896 - koleje
7897 - osobák (bíločervený InterCity)
7898 - náklaďák

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Citace od: Jindroush kdy 23.12.2005, 02:04:20
Není tam zmíněno, že sety jsou 4:

7895 - výhybky
7896 - koleje
7897 - osobák (bíločervený InterCity)
7898 - náklaďák



V najblizsej dobe ocakavam aj plne fotografie. Zrejme uz existuju a asi "unikli", kedze sa tie vyrezy dostali na Bricklink.
Terminated.

Micho


KLF

Citace od: Micho kdy 23.12.2005, 12:47:11
Citace od: KLF kdy 23.12.2005, 00:46:46
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=7898-1

Trochu mi to pripomenulo tento minikrokodíl.

Nie, nie. Krokodyl mal "pohyblive" tie casti vpredu a vzadu (ak je u vlakov predok a zadok). Toto je model INEJ masinky - tiez podobnej krokodylovi, ale nemala pohyblive tie casti a boli aj kratsie. Mal som to ako model H0.
Terminated.

Cavelon

Citace od: KLF kdy 23.12.2005, 12:51:55
Nie, nie. Krokodyl mal "pohyblive" tie casti vpredu a vzadu (ak je u vlakov predok a zadok). Toto je model INEJ masinky - tiez podobnej krokodylovi, ale nemala pohyblive tie casti a boli aj kratsie. Mal som to ako model H0.

Sú aj krokodýly, čo nemajú pohyblivé tie bedne vpredu a vzadu a možno práve taký si mal. Aj u nás v Československu jazdilo zopár kusov, myslím ako korystné vozidlá z druhej svetovej vojny talianskej výroby. A ak sa nemýlim, tak to bol rad 666.x. Niekde doma v nejakej knihe to mám, keď nezabudnem, tak to nájdem a hodím sem foto.

KLF

Citace od: Cavelon kdy 23.12.2005, 13:07:21
Citace od: KLF kdy 23.12.2005, 12:51:55
Nie, nie. Krokodyl mal "pohyblive" tie casti vpredu a vzadu (ak je u vlakov predok a zadok). Toto je model INEJ masinky - tiez podobnej krokodylovi, ale nemala pohyblive tie casti a boli aj kratsie. Mal som to ako model H0.

Sú aj krokodýly, čo nemajú pohyblivé tie bedne vpredu a vzadu a možno práve taký si mal. Aj u nás v Československu jazdilo zopár kusov, myslím ako korystné vozidlá z druhej svetovej vojny talianskej výroby. A ak sa nemýlim, tak to bol rad 666.x. Niekde doma v nejakej knihe to mám, keď nezabudnem, tak to nájdem a hodím sem foto.

Ano, to presne moze byt ono. Myslim, ze bol aj prave taky zeleny.
Terminated.

hobby

.... A to jsem si ho před rokem postavil z pracně poscháněných dílků  >:(....

Micho

Citace od: hobby kdy 23.12.2005, 14:35:23
.... A to jsem si ho před rokem postavil z pracně poscháněných dílků  >:(....

Náhodou, je super.  8)  A ten si nám vtedy neukázal ...

A je zbytočné pozastavovať sa nad tým, čo sme a za koľko pozháňali ...  ;)

Cavelon

Citace od: hobby kdy 23.12.2005, 14:35:23
.... A to jsem si ho před rokem postavil z pracně poscháněných dílků  >:(....

Ja by som to nebral tak tragicky:
1. Máš ho už rok a za ten čas Ti priniesol kopec radosti. ;)
2. Ten z Lega určite nebude presne taký.
3. Tvoj krokáč je super, tiež by som takého chcel :) (zelené dvierka už mám :P)

Dansson

No moc toho vidět nejde, ale nevypadá to nejhůř...nehledě k tomu, že moje tajné přání bylo aby udělali zase nějakého krokodýla....jupííí ;D

J_BOB

neprial si si to na silvestra? alebo ked padala hviezdicka?  ;D  >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

KLF

Citace od: hobby kdy 23.12.2005, 14:35:23
.... A to jsem si ho před rokem postavil z pracně poscháněných dílků  >:(....

Nie. Ty si postavil len napodobneninu toho co uz existuje. Ma tiez pohyblivu prednu a zadnu cast.
Ten novy bude nieco ine. Iny model.
Terminated.

betakaroten


Jindroush

Není. Modří vědí  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

rdk

V maďarském fóru na MALUGu se objedvily ceny nových vlaků (v HUF):

Citace7895 Kézi váltók 3 590
7896 Egyenes és ívelt sínek 3 590
7897 Személyszállító vonat 23 990
7898 Luxus tehervonat 39 990

Přepočteno to vypadá takto:

7895 - výhybky - 413 Kč
7896 - koleje - 413 Kč
7897 - osobák - 2763 Kč
7898 - náklaďák - 4606 Kč

Ceny to nejsou zrovna lidové, ale mělo by to mít víc dílů...

Cavelon

Citace od: Cavelon kdy 23.12.2005, 13:07:21

Sú aj krokodýly, čo nemajú pohyblivé tie bedne vpredu a vzadu a možno práve taký si mal. Aj u nás v Československu jazdilo zopár kusov, myslím ako korystné vozidlá z druhej svetovej vojny talianskej výroby. A ak sa nemýlim, tak to bol rad 666.x. Niekde doma v nejakej knihe to mám, keď nezabudnem, tak to nájdem a hodím sem foto.

Tak som to našiel. Tu je pekný obrázok toho "československého" krokodýlka. ;)

Dansson

Rdk ty umíš maďarsky jo?? :o Jinak mi příjde hodně velký rozdíl mezi náklaďákem a osobákem. A co samostatné lokomotivy, budou? Ten krokodíl je v rámci toho nákladního vlaku nebo samostatný....

rdk

Citace od: Dansson kdy 27.12.2005, 21:27:23
Rdk ty umíš maďarsky jo?? :o

Ne. Jen sem to xobě seřadil podle čísel setů. 8)

CitaceJinak mi příjde hodně velký rozdíl mezi náklaďákem a osobákem. A co samostatné lokomotivy, budou?

Samostatných lokomotiv je dost. Jen se u nás moc neprodávaj.

CitaceTen krokodíl je v rámci toho nákladního vlaku nebo samostatný....

V rámci nákladního vlaku.

werrac

A uz jsou nekde vetsi fotky ? Krome toho ze jsem skrblik, jak se pise jinde na foru, jsem taky chorobne zvedavej :-)

rdk

Citace od: werrac kdy 28.12.2005, 07:12:55
A uz jsou nekde vetsi fotky ? Krome toho ze jsem skrblik, jak se pise jinde na foru, jsem taky chorobne zvedavej :-)

Sleduj brickshelf a zahraniční konference a až něco objevíš, tak to sem mrskni. ;) ;D

werrac

No tak jsem patral, tohle asi znate :

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=7897-1

rdk


werrac

Podle diskuse mi to bylo jasny, ale nejak jsem nezahlidnul link .....

KLF

Sorry, za total odveci prispevok, ale neviem sa dockat toho, ako bude vyzerat ten IC vlak.  ;) :P Proste strasne som zvedavy. Len asi mam moc velke ocakavania a aby som nakoniec nebol sklamany...
Terminated.

Micho

Citace od: KLF kdy 04.01.2006, 12:43:36
Sorry, za total odveci prispevok, ale neviem sa dockat toho, ako bude vyzerat ten IC vlak.  ;) :P Proste strasne som zvedavy. Len asi mam moc velke ocakavania a aby som nakoniec nebol sklamany...

Neboj, sme tu viacerí, čo sú zvedaví a nedočkaví. Vždy keď uvidím medzi novým príspevkami tému "TRAINS 2006 SU TU !!!", tak zvedavo otváram príspevok, čo v ňom bude. Či už niekto niekde niečo nenašiel.  ;)

Jindroush



Prosím neposílat, nelinkovat, nešířit.

Pokud někdo vidí jen červenou chybovou hlášku, má smůlu (a blbě nastavenej browser/firewall nebo bůhví co ještě).  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Cavelon

Supiš! Návrat zelených vláčikových dvierok! :D