Ewocký stromček

Založil tomino157ewok, 04.08.2016, 20:39:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tomino157ewok

Ahojte, chcem sa s vami podeliť o svoj výtvor.
Pred pár rokmi som si povedal, že si vytvorím star wars dioramu, bohužiaľ pri troch deťoch to nejako nestíham. Teraz nie je manželka s najmenším legolikvidátorom (2roky) doma, tak som dostaval aspoň tromček s mojim 5ročným synom  :D
Pre tento výtvor som sa rozhodol ešte predtým ako vyšlo lego 10236.
Tomino

Pool

#1
Vypadá to velmi dobře, jen z toho mám takový pocit, že zafouká vítr a musí to spadnout  >:D Jak je to vysoké a je to samo o sobě dobře stabilní?
Fotky jsou dobré, jenom škoda toho nízkého rozlišení. Člověk moc nemůže vychutnat detaily  :'(

STARHAWK

Heh, tiez som si rozostaval dalsiu budovku do mojho Tatooinu ked boli moje dve 2,7 rocne na tyzden u babky na prazdninach aj s maminou.

Vypada to dobre, len trochu osamotene na dioramu. Pridaj este 2-3 stromceky, poprepajaj - ak teda mas materialu.
Tiez som za foto s vecsim rozlisenim aby bolo viac vidno detaily.
Inak mi to celkom pripomina Battlefront EA, nedavno som si konecne mohol zahrat tu mapu a trochu sa po tych stromoch poprechadzat. Co si mal ako hlavnu predlohu, aky obrazok ?

Mtron

Citace od: STARHAWK kdy 04.08.2016, 22:58:12
Pridaj este 2-3 stromceky, poprepajaj - ak teda mas materialu.

v překladu utrať ještě tak 3000 euro  :D na zalesnění Ewock vesnice.  ;D

jinak po delším prozkoumání jsem nadšen ze stromu, fakt super. Jako ve filmu. Držím palec ať nezůstane jenom u tohohle úspěchu a tvé SW se rozšíří za hranici snů a třeba se připojíš k našemu výstavnímu maratonu :-)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Chairudo

Moc pěkné, doufám že se ti podaří udělat menší lesík a budu mít šanci ho někde omrknout naživo :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

kamil


tomino157ewok

Strom je relatívne stabilný, vysoký asi 190cm (s vetrom som pri stavbe nepočítal  :D ). Chcel som dať na stránku presne fotku kvôli detailom ale neprešlo to, musel som zmenšiť fotky a už to nie je ono. Plány na strom som kúpil na bricklinku, boli tam aj ďalšie stromy aj tá pristávacia plošina. Možno keď deti odídu z domu a uvoľní sa izba, manželka mi dovolí utratiť asi 3000€ tak MOC dokončím :). Len tento jeden strom stál niekoľko sto eur, takže s ďalšími zatiaľ nepočítam.
Stromček má ešte nejaké mušky, nevedel som zohnať niektoré spojky v hnedej alebo čiernej farbe, ale chcel som sa s vami o to dielko podeliť až teraz
Tomino

Chairudo

Co se týče fotek tak doporučím zaregistrovat se na Flickr, můžeš tam ukládat takřka neomezené množství fotek v originální velikosti https://www.flickr.com/photos/87198490@N07/albums
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

builder

Strom je pěkný, líbí se mi cestička která se kolem něj točí a taky ty bungaloby. Je teda jenom škoda, jak už tu bylo sděleno že fotky nejsou více z blízka a s více detaily. Tak snad pokud budeš na flickru to bude lepší ;)

builer

Lord_Tomis

Toto je bezkonkurenčně to nejlepší, co jsem ve star wars tady na foru viděl.  :) :)
Akorát, bych pod to dal nějaké podložky a trošičku trávy na dozdobení a hned by to celé oživlo.  ;D
Ale vskutku krása.

tomino157ewok

dakujem za pozitívne ohlasy a rady. Na vizualizácii a fotkách teda zapracujem, ked sa k tomu zase dostanem :)
Tomino