LEGO Technic Rally - diskuze

Založil Shmade, 08.01.2009, 05:48:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Povolit v letošním ročníku i auta s více nápavami - pro trucky/speciály?

Ano
36 (87.8%)
Ne
5 (12.2%)

Celkem hlasů: 41

Domino99

nevim jak vám , ale mně to video nejde :(

peter

Všechny (desítky) videí mi jedou bez problémů.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Moon

Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Koudy

Můžu se zeptat na jakých kolech skoro všichni jezdíte?

Moon

Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Měch

Opět zbývá jeden týden do závodu a já bych už pomalu potřeboval vědět, kde bude místo srazu. Potřeboval bych si totiž ještě domluvit pár pochůzek po Praze, tak aby mi to časově navazovalo. Dík.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Shmade

Sraz bude tuto neděli 18.9. v 11 hodin u stanice metra Roztyly. Vlastní závod se pak odehraje v Michelském/Kunratickém lese.

Moon

Kdo teda pojede, ať vím jaká bude konkurence?  ;D
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Měch

I'm on my way  ;D  a pojedu s tímhle  >:D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Bery

Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Měch

Nezapomeňte si přibalit i něco proti dešti, má prý pršet...
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Martys08

Já bohužel nejedu ,protože mám strašnou rýmu a v tom dešti by se mi to akorát zhoršilo. Tak si to užijte  ;) .

Moon

A já doufal že bude maximálně zateženo, sakryš :-\
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Bery

#763
Tak, jelikož se toho nikdo nemá čes ujmout udělám krátkou rekapitulaci. 1. RZ byla z velkého kopce na kterém byly pro auta velké kořeny a šišky, ty se stali Měchovy osudné když jednu nabral k ozubům a polovinu RZ ho hodně brzdila. Já jsem hned od startu jel s vytržením zatáčením, nepochopitelné (způsobeno neopatrným zacházením) a proto jsem ztratil na startu pár vteřinek. I tak jsem ovšem předstihl měcha asi o 80 setin vteřiny. Petr 43 urval motor pro zatáčení (kabelem) a proto byl nucen odstoupit. Moon a Shmade projeli bez problému.
2. RZ byla pro mě a moona opravdu oříšek a jí jsem ztratil vlivem mini caru a moon myslím že zamotaného kabelu, ostatní bez problému.   
3. RZ prostě tam zpátky přes kořeny a lesem, pro všechny celkem pohoda já jsem se tam nechtěně snažil šplhat na strom a šel sem na střechu ale jinak myslím fajn pro všechny.
4. RZ Upřímně tady jsem měl poprvé pocit že jedu rallye pouze rovinka takovým lehkým moc pěkným terénem proto žádné závady.
5. RZ šikana následovaná "rychlým trialem" potom sjezd výskok a další šikana do cíle. já sjel z kopce poač jsem to v té rychlosti poslal v trialové pasáži do kopru a Petr 43 tam nahoře uvízl.
6 RZ sjezd lesem potom downhill průjezd dírou štěrk vjezd do lesu potom se mohlo ject libovolně asi 20m mezi stromy a dlouhá asfaltová rovinka do cíle všichni bez problému.
Díky za organizaci, fotky dodají ostatní. 
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Mareken

Citace od: Bery kdy 19.09.2011, 16:13:58
Tak, jelikož se toho nikdo nemá čes ujmout udělám krátkou rekapitulaci.
Dík ze rekapitulaci, ale co třeba výsledky? Déšť se na ničem nepodepsal?
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"

Bery

#765
Jo sorry na to jsem zapoměl
1. Shmade
2. malý Měch
3. Moon
4. Bery
5. Petr 43
Déšť byl nevýrazný moc nevadil.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Měch

1.RZ byla strašná. Nějak se mi povedlo ztratit v autu skoro všechen výkon. Mám podezření, že se do ozubů dostala (kromě té šišky) taky nějaký lesní sajrajt, vytahoval jsem pak z diferenciálu jakýsi list a pak to jelo v pohodě. Pak už to šlo a auta neměly výraznější problémy až na Moona, kterému dvakrát vysadil pohon zadní části auta.
Velmi překvapil Bery se svým mikro rally autem, které bylo všem schopným konkurentem (dokud se nepřevrátilo na střechu). Holt když má někdo Lego slepené Chemoprenem  >:( ;D.

Na závěr musím složit hold Shmadovi, který opět zazářil jako vítěz (sice jenom o 4 vteřiny), ale příště ho už dostanu (pokud si nevymyslí další šiškové pole) a taky jako kameraman a organizátor této unikátní soutěže, která nemá ve světě obdoby.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Bery

Citace od: malý Měch kdy 20.09.2011, 22:47:00
Velmi překvapil Bery se svým mikro rally autem, které bylo všem schopným konkurentem (dokud se nepřevrátilo na střechu). Holt když má někdo Lego slepené Chemoprenem  >:( ;D.
Díky, už jsem myslel že to nezmíníš  ;D, jinak tentokrát nepojedu s mikro autem ale s mini autem  >:D doufám že neselžu.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Moon

#768
Tak to jsem zvědavej jak bude vypadat nanoauto, jestli tě to ještě někdy chytne ;D.
A samozdřejmě všem dík za závod jako vždy  ;).

PS.: fotky a videa nahraju hned co si mi je podaří nějak rozdělit a nahrát, dohromady maj přes 4GB :o
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Petr43

Já též děkuji za super závody. :)

Moon

#770
Už jen 5 dní do závodu, bylo by možné dát nějaké informace o něm? (Zítra už odjíždím do Prahy a nebudu mít k ostatnímu legu přístup).
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Shmade

Páni, kluci, omluvte mě, sám si za to nadávám, ale prostě nevim, jak v osobním, tak pracovním životě mám teď hroznej frmol. A bohužel mi na Lego a potažmo organizaci závodů nezbývá vůbec čas. Bohužel to odnášíte Vy kteří věnujete svůj čas stavbě skvělých aut a cestováním na závody. Bohužel kvalita tohodle ročníku z mé strany je oproti tomu prvnímu kdy jsem se tomu mohl věnovat naplno žalostná, ale to asi všichni vidíte. :( Mrzí mě to.

Závod ale bude, kde to bude ještě nevím, prostě zase někde v Praze, dáme někde sraz a společně zajezdíme a užijem si príma den.

Díky za pochopení a i za přízeň, kterou přes to všechno pořád tahle soutěž má.

Sebik

Colonel32

Co je na třetím semestru tak náročného? DBS nebo ZDM?

Bery

Když ještě nejsi rozhodnutej kde se pojede, nechceš opět zkusit lesíky?
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Epholl

S niektorými vecami si nevyberieš... Tiež by sme sa radi zúčastnili ešte aspoň jedného závodu a dúfali sme s Moergilom, že to bude tento, no nedovolila ani škola, ani rozpočet...  :-\

Měch

Připraven vyrazit
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Bery

A to nás jenom zkoušíš, že?  ;D
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Bery

Nechci vás tu provokovat, ale mam obrovskej problém s autem, nestihnu za ním běhat  ;D >:D a teď nekecám, hold to musím celé přestavět.  >:(
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Kiko97


Měch

Citace od: Bery kdy 27.10.2011, 22:16:26
...mam obrovskej problém s autem, nestihnu za ním běhat...

A v trávě se ti ani nepohne, co ? Musíš testovat v terénu hlupče  ;)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!