Doprodej Kostky.org minifigů

Založil Jindroush, 05.06.2013, 21:10:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

V tričkovlákně se objevila informace o Kostky.org minifigách 2004-2009 (které se neprodaly).

Zbývá 90ks, cena za 1ks 100Kč. V dodávce je pouze holý minifig mrsknutý navolno do bublinkové obálky. Ukázka minifiga zde: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=23820.msg107319#msg107319
Cenu za bublinkovou obálku a obyčejné, nedoporučené poštovné = 22 Kč. Max. dodávka 5 figů.

Alokace bude probíhat metodou PPPM (první příjde, první mele).

Podmínky objednání:
1) Poslat jméno, přezdívku na kostkách a plnou adresu EMAILEM na jindroush ZAVINUTEC kostky ŤUPKA org
2) Počet kusů.
3) Obratem dostanete číslo účtu a částku, kterou předem uhradíte. V platbě musí být uvedeno uživatelské jméno v informaci pro příjemce.


Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peki

#1
Na cestě je 80 42 figů.

1) Pište sem kdo má o kolik zájem. V případě nedostatku budu prodávat po jednom. Přednost budou mít stavitelé/účastníci akcí (ti by už většinou figa mít měli, takže předpokládám že se dostane na všechny co budou mít zájem) 

2) mám bílá torza připravená k potisku na minifiga kostek II verze. Hledám někoho kdy by zařídil potisk za rozumnou cenu. Tozr. mám asi 200.

diskuse zde

Seznam
======
1x
Jukuruku-Kuba
1/kulich007
papluh
Robkteryten
2/Mr. Cube
3/Mila
4/LLLuky
Honzicek22
šipka
5/Zichi
6/fandadolega
7/cendix
8/davroman (k miho)
9/Puclik
milanv
10/miho
11/janopr
Jardal
Patkutil
Izabela08


2 x 1x
matka
peter
danyboy
Luky1987
12/Lego town
13/Atom
14/Johny650
elerond
Igorus
15/Miketuk
IvanSliz
16/tomas.
Hacislav
Chairudo

3x 1 x
znouzecnost

6x 1 x
Vasyk ?
peki
17/Valentin Dobrotivý
18/drSEBY
19/Darek
20/linhi
21/Bruno

Seznam již prodaných figů (pouze po jednom)

Prodáno (21 ze 42) na akci V Brně
1)Honzicek
2)Znouzecnost
3)Danyboy
4)Elerond
5)Peter
6) Kuba
7)Milanv
8)Matka
9)Chairudo
10)Patkutil
11)Izabela08
12)Šipka
13)Robkteryten
14) JardaL
15) hacislav
16) XX? Vasyk?
17) ivansliz
18) papluh
19) igorus
20) Luky
21) peki


Platba 100 Kč odečtena z LP 2015 připraveno k předání
22) cendix (peki)
23) Atom (Igorus)
24) tomas. (Igorus)
25) Linhi (peki)
26) Zichi ?

peki

#2
Pokud se stihne veznu s sebou do Brna. Kdo z  lidí na seznamu bude chtít v Brně ať si vezme přesně hotovost. Nebudu vracet/rozměňovat vybírat budu hotovost.

Cenu za minifiga budu účtovat zvláš nebudu to zničeho strhávat, protože mám různé věci v různé fázi zpracování. Bez podpory v aplikaci (bude o d nového roku) se to nedá udržet.

peki

#3
Figy mám, jejich ale jenom 42, tak budu prodávat jen 1 na Afola. Pokud vyřešíme nový potisk budou další.

peki

První figy jsem podle seznamu prodal v Brně při instalaci v Olympii.

Seznam připojím později.

Další zpracování musí chvilku počkat. Řešíme malý lugbulk a velký Lugbulk + vyúčtovaní.

Stále platí kdo má o 1 figa zájem hlásí se zde. Je potřeba vymyslet způsob dopravy. Já jenom vyberu peníze  (na poštu nechodím).

peki

Bylo rezervováno zbylých 21 figů.

Cena je 100 Kč Distribuovat (mohu to dovést do Prahy to je vše = je potřeba najít někoho kdo se postará o zbytek) a vybírat peníze (podle způsobu dopravy) budu až po novém roce.

kulich007

Já to klidně rozešlu. Stačí se domluvit kdy a kde se v Praze potkáme.

Petrz

Dobrý den,
Je ještě možnost zakoupení této minifigurky? :) :)

peki

Citace od: Petrz kdy 09.02.2016, 12:39:03
Dobrý den,
Je ještě možnost zakoupení této minifigurky? :) :)

Bohužel ne.
Citace od: peki kdy 16.12.2015, 11:02:07
Bylo rezervováno zbylých 21 figů.

Zatím se pouze nedořešil způsob předání(platby) rezervovaných figů, ale v tom nevidím zásadní problém. Bavíme se o výrobě potištěných figů "II generace"

Johny650

Ahoj,

Jak to vypadá s fígem? děkuji
14) Johny650
Úplně mi to vypadlo, že jsem ho ještě nedostal a hradil

Martin

MÍLA

Ahoj,
Teď jsem si všimnul že jsem tam taky mezi těmi co ho chtěli.
Jak to vypadá ?

3/Mila

kulich007

Myslím, že se stále řeší logistika, distribuce. Více asi řekne peki. Já se toho stále rád ujmu, stačí se domluvit.

Bruno

Taky koukám, že tam jsem a úplně jsem zapomněl  :-[

davroman

#13
peki, bylo by možné doručit mého minifiga (viz č.8 v seznamu) a minifiga pro miho (viz č.10) k  miho  společně s podporou za Kostkoland II?  Předem díky.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Johny650

No já fíga platil.. klidně pošlu výpis

Mr. Cube

#15
Aha, na minifiga jsem úplně zapomněl. V mailu jsem údaje k platbě za figa nenašel, takže jsem asi neplatil. Dřívější bankovní účet mám už zrušený, takže to stejně nedohledám --> napíšu a zaplatím.

peki

S tímto figem to bohužel vypadá pořád takto:

Citace od: peki kdy 09.02.2016, 14:00:13
Citace od: Petrz kdy 09.02.2016, 12:39:03
Dobrý den,
Je ještě možnost zakoupení této minifigurky? :) :)

Bohužel ne.
Citace od: peki kdy 16.12.2015, 11:02:07
Bylo rezervováno zbylých 21 figů.

Zatím se pouze nedořešil způsob předání(platby) rezervovaných figů, ale v tom nevidím zásadní problém. Bavíme se o výrobě potištěných figů "II generace"

Do konce roku 2016 to určitě vyřeším. Nyní na to není časoprostor. Řeším věci které mají termíny. První předání rezervovaných a zaplacených figů proběhne  pouze osobně přítomným zde