FACEBOOK - Kostky Na FB

Založil mirek, 06.09.2012, 09:45:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Citace od: Zoufalec kdy 07.09.2012, 15:34:54

V prvé řadě je třeba na FB nastavit "soukromí".

To jsem kdysi dávno udělal, ještě to byl ten starý typ účtu kde to šlo jednoduše. Okruh přátel nerozšiřuji, protože to  (FB) nepoužívám (jako sociální sít). Předpokládal jsem že jako přihlášený uživatel FB mohu něco napsat/uložit na výše zmíněné stránky kostek. Jediné co se stane bude že mi příde požadavek na přidání přítele (který nerozšiřuji). Aspoň před rokem to tak fungovalo. To že mi přišel přímo mail mne udivilo. Možná je to shoda náhod (takže to s FB nesouvisí) a ten spam by přišel stejně.

kilhor

Citace od: peki kdy 07.09.2012, 14:52:30
Tak jsem po více jak roce oprášil svůj FB účet a zkusil uložit fotku Lego věže. Dneska odpoledne přišla první reakce  na tento odvážný počin ;D

Také jsem před rokem oprášil léta ignorovaný FB, abych přidal pár fotek kvůli Krtkovi v raketoplánu. Netěř mi tenkrát napsala památnou větu, kterou se teď báječně hodí použít na pekiho:

Malý krok pro Facebook, velký skok pro pekiho.

:D :D :D


peki

Citace od: kilhor kdy 07.09.2012, 16:25:53
Malý krok pro Facebook, velký skok pro pekiho.
:D :D :D

Tak teď jsem se opravdu zasmál  ;D Navíc je to opravdu přesný a výstižní. Třeba nás tu bude nakonec více. 

Jindroush

Prosil bych všechny, kdo mají fotogalerii z Lipna na FB, aby je prosím sdíleli na zeď Kostky.org

http://www.facebook.com/kostky.org
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)