LEGO Technic Indoor Racing - Tow Truck Edition

Založil Shmade, 13.10.2010, 08:04:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Která odtahovka se vám líbí nejvíce?

Odtahovka číslo 1
Odtahovka číslo 2
Odtahovka číslo 3
Odtahovka číslo 4
Odtahovka číslo 5

tRilobit

Chtěl sem se také zúčastnit, ale mám ten problém, že 29. taky přijedem z lyžáku (Hold 7.máci)  8)
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Shmade

#31
Škoda no, byla anketa ohledně termínu a nikdo nic dle hlasování nebo tady v tématu nenamítal, teď už je bohužel pozdě no.


Odtahovaný autíčko dneska už nedodělám, ale už je skoro ready, zatím přikládám tedy slíbené přívěsy, jestli chce někdo přesné rozměry, tak se ozvěte. :)

A ještě poznámka k tažnému zařízení na autech, mějte ho pevně připojené - myšleno, že se nemusí kývat nahoru/dolů, přívěsy jsou udělané tak, že se připojí do každé výšky.

tRilobit

Pokusím se odtahovku postavět aspoň na autosalon :)
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Mareken

Hlásím hotovo  :), nafotím zítra. Jinak mi tu chybí kde závod bude. Zase ta squashová hala na Arbesově náměstí?
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"

Shmade

JJ, squash centrum na Arbesově náměstí v Praze, nějak jsem to bral jako jasné, tak jsem zapomněl, ale určitě bych to ještě před závodem doplnil. Teď dělám zas na odtahovaném autíčku, ještě dnes bude.

Shmade

Tak přidávám konečně slibované odtahované autíčko, rozměry už víte z dřívějška, tak doplním jen hmotnost - 340g

Shmade

#36
1. Disciplína:
AUTOSALON - Hlasování

Shmade

#37
1. odtahovka: - Malý Měch

Shmade

#38
2. odtahovka - Mareken

Shmade

#39
3. odtahovka - Ass

Shmade

#40
4. odtahovka - Peter

Shmade

#41
5. odtahovka - Shmade

Shmade

V anketě zvolte která z výše uvedených odtahovek se vám nejvíce zamlouvá.

Hlasování bude ukončeno v den závodu, před jeho začátkem.

Hlasovat mohou všichni.

Shmade

#43
Ještě by se slušelo říct, kdo vlastně soutěží, promiňte, jak jsou jednotlivé odtahovky zatím anonymní, tak mi to došlo až teď.

Staviteli odtahovek jsou tedy abecedně: Ass, Malý Měch, Mareken, Peter a Shmade.
Já děkuji za projevení zájmu o soutěž a těším se na vlastní závod. :)

Minisoutěž pro hlasující - pravidla

Rozhodl jsem se hlasování zpestřit soutěží pro ty co hlasují.
Kdo mi jako první napíše soukromou zprávu se správným přiřazením jednotlivých aut ke stavitelům, tak získá racers promo setík 30030.
Sešlo se to pěkně tak, že každá odtahovka má jinou barvu, takže mi zprávu pište ve tvaru "stavitel - barva"
Soutěžit může kdokoliv krom vlastních stavitelů.




Shmade

#44
Stále můžete hádat, zatím mi přišlo pět odpovědí, z toho ale ani jedna úplně správně. Až přijde správná odpověď, tak to sem napíšu včetně nicku vítěze.
Výhru předám buď osobně v Praze, nebo pošlu poštou.
A nezapomínejte hlasovat.  ;)

Díky

Shmade

Tak s radostí oznamuji, že mini soutěž má prvního vítěze, je jím uživatel fóra OtaH, já mu gratuluji!

A jelikož mě to baví, tak dáváme další kolo. :)
Pravidla i odměna zůstavájí stejná, jen ti co tipovalii již v prvním kole nyní podruhé tipovat nemůžou.

MeNadruhou

Sešly se tu všechny konstrukce co jsem zamýšlel, mimo jedné.
a to té jak nakládá "bokem" pomocí otočného ramene. Každopádně, jsem zvědav na výsledky :)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Měch

#47
3 a 2 auta mají stejný systém  ;D Ještě jsem přemýšlel o nůžkovém vysouvacím háku, ale z Lega to nejde ;)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Shmade

Druhým vítězem minisoutěže se stal uživatel MeNadruhou. Gratuluji!

Měch

To autíčko co jsem postavil byla hrůza, tak jsem se rozhodl to napravit a udělat tohle
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Shmade

Nějak to utíká jako voda, takže závod již zítra, v Praze na Arbesově náměstí, roh s ulicí Kořenského ve squash centru Arbes, většina snad trefí, kdyby byl problém, tak volejte na 775 303 323.

Sraz v 11:00 na místě, předpokládaný start 11:30.

http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=133039728@ay=135912064@at=LTIR%20-%20TTE@ad=Z%C3%A1vod%20zde@x=133044560@y=135912144@z=16

Shmade

Tak závod je za námi, díky všem co se zúčastnili!
Mrzí mě, že jsem nemohl do klasické pozávodní hospody, ale jak to bylo víte, holt příště budu více hlídat, jestli neodjíždím s nějakými klíči navíc. :)

Přikládám výsledky dnešního závodu a těším se na fotky.

Díky. Sebik

peter

Já moc děkuji za uspořádání letošního ročníku LTIR. Volba odtahovek byla výborná a krásně se využily možné kanály. Vítězi ještě jednou za sebe gratuluji a těším se, až se zase někde potkáme na kolbišti. Závěrem ještě pár fotek ze samotného klání.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.