slavnostní otevření program pro děti 1.6 od 14:00 -18:00

Založil peki, 05.05.2016, 10:19:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

14:00 otevření pro veřejnost (bude přítomen Jan Beyer a zástupce Lega ČR)
14:00 -18:00 program pro děti
- potřeboval by jsem nějaké aktivity soutěže (budeme dětem rozdávat lego ceny jako v Brno Olympie) bude nějaká mala odměna na rozdíl od Brna půjde o aktivitu na 4 hodiny.
- uvítal by jsem také nějaké "průvodce" u exponátů od  14:00 -18:00

potom uděláme pražskou Lego hospodu

Kdo se hlásí s jakou aktivitou?

HD

#1
Zkusím zprovoznit motorizovaný spirograf, nakoupit nesavé propisky a nařezat papíry, jestli by byl zájem. ;)
Krátká ukázka téměř aktuální verze sestavení je zde:
https://www.flickr.com/photos/112259733@N07/26867797385/
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Faire

Škoda, že prvního není pátek. Dost jsem přemýšlel, ale takhle je Praha trochu z ruky  :)

Tomik

Tak se mnou můžeš počítat, že vezmu LEGO WeDo brankáře. Jednoduchá soutěž v tom, kdo dá z řekněme 5 nebo 10 pokusů víc gólů počítačem řízenému brankáři. Měl jsem ho v Olomouci a sklidil celkem úspěch. Možná vymyslím ještě něco dalšího, ale zatím nechci nic slibovat.

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Citace od: HorcikDesigns kdy 05.05.2016, 12:01:38
Zkusím zprovoznit motorizovaný spirograf, nakoupit nesavé propisky a nařezat papíry, jestli by byl zájem. ;)
jasně

peki

Citace od: Tomik kdy 05.05.2016, 14:34:40
Tak se mnou můžeš počítat, že vezmu LEGO WeDo brankáře. Jednoduchá soutěž v tom, kdo dá z řekněme 5 nebo 10 pokusů víc gólů počítačem řízenému brankáři. Měl jsem ho v Olomouci a sklidil celkem úspěch. Možná vymyslím ještě něco dalšího, ale zatím nechci nic slibovat.


supr

Chairudo

Peki, jestli mi zase půjčíš mašinku a koleje, hlásím se opět s vláčkem a lovením magnetických panáčků.
Jedu prvního stavět na Lipno a přes Prahu je to jen o hodinku cesty navíc  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 09.05.2016, 13:25:43
Peki, jestli mi zase půjčíš mašinku a koleje, hlásím se opět s vláčkem a lovením magnetických panáčků.
Jedu prvního stavět na Lipno a přes Prahu je to jen o hodinku cesty navíc  ;D

Ok. počítám s tebou.

Sihaja

Taky bych tam mhola, být, ale budu s dcerou, takže pokud bude hodná a spát, tak já budu moct pomoct třeba s komentovanou prohlídkou, ale nevím jestli celou dobu.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

hawran

Ahoj,
Ve středu 1.6. cca od 13:30 se mnou můžete počítat na jakoukoli práci při otevření, mám volno a budu tam až do večera...
K.
Bricks Forever!

peki

Našel by se někdo na Minecraft aktivitu = mám krabici kostek ze které si děti mohou stavět.

hawran

Citace od: peki kdy 27.05.2016, 09:19:01
Našel by se někdo na Minecraft aktivitu = mám krabici kostek ze které si děti mohou stavět.

Tak to by byla vhodná práce pro moje dítě ten Minecraft... Jestli půjde uvolnit ze školy tak se toho ujmeme :)
Bricks Forever!

peki

Citace od: hawran kdy 27.05.2016, 10:45:10
Citace od: peki kdy 27.05.2016, 09:19:01
Našel by se někdo na Minecraft aktivitu = mám krabici kostek ze které si děti mohou stavět.

Tak to by byla vhodná práce pro moje dítě ten Minecraft... Jestli půjde uvolnit ze školy tak se toho ujmeme :)

Děti AFolů jsou pochopitelně vítáni  :)

hawran

Citace od: peki kdy 27.05.2016, 10:54:41
Citace od: hawran kdy 27.05.2016, 10:45:10
Citace od: peki kdy 27.05.2016, 09:19:01
Našel by se někdo na Minecraft aktivitu = mám krabici kostek ze které si děti mohou stavět.

Tak to by byla vhodná práce pro moje dítě ten Minecraft... Jestli půjde uvolnit ze školy tak se toho ujmeme :)

Děti AFolů jsou pochopitelně vítáni  :)

Tak tím pádem jsme domluvení :)
Bricks Forever!

peki

Parkování:
pro ty co budou pomáhat během programu od 14:00-18:00 na zásobování jako o stavění. Ostatní návštěvníci na parkovišti pro nakupující.

hawran

Bricks Forever!

peter

Byl jsem přítomen na slavnostním otevření nového Kostkolandu v Praze OC Galerie Nové Butovice. Připravil jsem krátký video sestřih pro všechny, kteří jste se nemohli tohoto aktu zúčastnit, nebo si jen chcete akci opět připomenout. Zároveň toto video můžete brát jako drobnou pozvánku před Vaší návštěvou ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petronel

#18
Paráda Petře, díky.
Viděl jsem tam spousty známých tváří, tak snad jste si to užili na největším Kostkolandu v Praze>:D
PS: To si natáčel i s dronem, tu první scénu?

peter

Citace od: Petronel kdy 01.06.2016, 21:56:55
Paráda Petře, díky.
...
PS: To si natáčel i s dronem, tu první scénu?

Nemáš zač. Holt když majitelé vlastní upoutávku a vůbec reklamu nemají ::), tak si musím pro své známé pomoci sám ;D

ad PS. ano, snažil jsem se ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

hawran

Citace od: peter kdy 01.06.2016, 21:23:18
Byl jsem přítomen na slavnostním otevření nového Kostkolandu v Praze OC Galerie Nové Butovice. Připravil jsem krátký video sestřih pro všechny, kteří jste se nemohli tohoto aktu zúčastnit, nebo si jen chcete akci opět připomenout. Zároveň toto video můžete brát jako drobnou pozvánku před Vaší návštěvou ;)

To jseš ale hustokrutopřísnej :) tahle rychle a takhle dobře to sestříhat...!
Prosímtě jeden dotaz - ty letecké záběry "venku" na galerii Butovice to je z dronu?
Bricks Forever!

JardaL

Vážně super profi práce...  můj respekt...
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Ondrej

Petr má doma dlouhý štafle  ;)

Jinak otevření pěkný, jen mě teda dost mrzí že během zasklení mi poničili a ledabyle opravili předek Tatry, byl dostatek času abych si to přijel opravit kdyby mi dal někdo vědět. Navíc jsem byl ujištěn, že při zasklívání se už s modelem nebude hýbat a můžu ho tam nainstalovat.

Organizační paráda, nedělat na minulou výstavu reklamu před Vánocema, že by chodilo moc lidí a pak už ji pro jistotu neudělat vůbec. To samé teď, reklama nulová. To je ale jejich problém když chtějí mít výstavu bez lidí.

Co se týká nás mě štve, že jsme posílali všechny potřebné věci pro smlouvu dopředu, po 7 měsících a skončené výstavě v Brně nemáme stále nic, druhá výstava začíná a to samý... Až se něco ztratí, zničí nebo poškodí tak to bude zajímavý řešení, ale to by vlastně museli chodit lidi...

zdenek.f

Dámy a pánové,
musím Vám všem složit hlubokou poklonu.

Mtron

Peter klobouk dolu, super, hned jsem rozeslal video všem co znám. Parádní. Moc díky.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

mirek

Peter, díky za milé video. Dovolil jsem ho poslat do "světa" přes FB.

Kuba

Video super, taky ho dam sdílet  ;)

Citace od: Ondrej kdy 02.06.2016, 10:09:46
ale to by vlastně museli chodit lidi...

Kolik tedy bylo lidí v Brně, Ví to někdo, nebo bylo to tu někde napsáno?

díky

peki

Citace od: Ondrej kdy 02.06.2016, 10:09:46

Co se týká nás mě štve, že jsme posílali všechny potřebné věci pro smlouvu dopředu, po 7 měsících a skončené výstavě v Brně nemáme stále nic, druhá výstava začíná a to samý... Až se něco ztratí, zničí nebo poškodí tak to bude zajímavý řešení, ale to by vlastně museli chodit lidi...

Ondro, to že ty jsi to poslal vše včas, BOHUŽEL neznamená že to mám od všech. Poslední opozdilce jsem po opakovaných urgencích dostal až včera. Když jsem si odškrtal jednotlivé exponáty. Takže po 7 měsících mám KONEČNĚ poklady ke smlouvě. Pokud mám zpracovat vyúčtování Km tak to musím mít vše po hromadě.


peter

Děkuji opravdu moc všem a jsem rád, že se líbí. Velmi mi to pomáhá dobýt trošku vybité baterky na další projekty :)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.