(Vlastní) Michův nákup

Založil Jindroush, 27.05.2005, 10:08:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=718.msg6645#msg6645
Citace
Vďaka za informáciu, už zháňam nejaký náklaďák, zajtra ráno chcem vyraziť.

Až přijedeš, tak se ozvi, pomůžu ti to naházet na korbu....

Na druhej strane, keď som volal do toho Tesca, tak mi ponúkli, že pri tomto odbere mi to aj naložia oni sami.

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Ďakujem za názorný návod - určite pomôže. Pripomenulo mi to, že musím zakúpiť ešte lopaty. Snáď dve budú stačiť.  ;D ;D ;D

rdk

Kdepak lopaty, oni to nakládaj VIDLEMA!  ;D

Micho

To som si všimol, ale skús nakladať normálne Lego vidlama. Jedine, že by bolo v krabiciach.  ;D

rdk

Tak to bylo myšleno, že to je v krabicích.  ;D

Micho

S vidlami by sa ale mohlo poškodiť, to mi pripadá neprofesionálne. To by chcelo pri takomto vzácnom náklade pácu v rukavičkách.  8)

Rob

což o to, rukavice si vzít můžeš, když od těch vidlí nechceš mít mozoly...  :D
Rob

Cavelon

Treba ušiť špeciálne rukavice a natiahnúť ich na vidly. ;D

Micho

No, zajtra v Čechách nakladám ... ;)

muzzo

Citace od: Micho kdy 27.05.2005, 12:00:46
To som si všimol, ale skús nakladať normálne Lego vidlama. Jedine, že by bolo v krabiciach.  ;D

Zase pri tom mnozstvi se prece nehledi na to jestli se nejaka poskodi ( jako s bramborama ( zemaky)) ;) A urcite se Ti vyplati poridit specialni legovidle. ;D

Micho

CitaceA urcite se Ti vyplati poridit specialni legovidle. 

Aké majú číslo. A kde ich zohnám?  ;D

muzzo

Citace od: Micho kdy 03.06.2005, 22:22:41
CitaceA urcite se Ti vyplati poridit specialni legovidle. 

Aké majú číslo. A kde ich zohnám?  ;D
No tak to se musis zeptat nekoho kdo ma vic kostek nez ja. Mne bi stacili ty co maj Jindroushovi chlapci :D

muzzo

#12
Delam to nerad, ale musim opakovane upozornit na nesrovnalost v opaleni jednoho pracovnika na snimku. Tvari se jako Ind, ale ruce ma zluty, jak by mel zloutenku ;D

Micho

To mu prišlo zle z tej práce!  ;D

Colonel32

jindrous, dej mu rukavice... at to neni furt videt, a lidi se mu nesmejou.... to nevite? chudak, odpaloval na silvestra rachejtle a bum, utrhlo mu to obe ruce, ale mel stesti, doktori mu prisili jine... cernosi bohuzel nebyli, byl rad ze dostal aspon nejake... oni ti pracanti totiz bejvali tri, ale Chang-Chuj-Mong-Shinovi ta petarda utrhla hlavu... takove nestesti... no, ale ty ruce byly okej, tak je prisili tomu, co mu je to utrhlo... docela smutny pribeh, ne?

muzzo

To jo, jen jestli nema obe levy. Treba to bylo naopak a z cernouska zustala jen pouzitelna hlava.

Aki

A nemůže mít ty rukavice žlutý?  ???

Micho

Takže tu je náš (s Cavelonom) nákup zo soboty z Čiech z juhočeského kraja. Nepotrebovali sme síce vidly, ani rukavice a ani veľký náklaďák, ale za foto to stojí. Kufor auta bol pred naložením prázdny.

Tie 2 vrchné žlté krabice sú z nákupu tých kociek od rdk z Brna.

KLF

Terminated.

Micho

Vlaky rovných českých 20 litrov, sú vo vynikajúcom stave, skoro ako nové, sem tam niečo chýba - seriózne upozornil (ten pán to použil na vlastné stavby).  ;)

Mates

Tak to je velmi solidní nákup, vidím, že vše i včetně krabic, takže asi spojenost, né? Kdy nám ten nákup představíš i na kolejích?  :D ;D

Cavelon

Časť z toho bral Micho, časť ja, asi tak na polovicu. Môj synátor Kubko (6r.) už intenzívne pracuje na skladaní tých stavebníc. Akonáhle to všetko poskladá(me), tak tu určite prsknem foto.

Micho

A s tej mojej polovice som bral zase polovicu pre môjho brata v Poprade, ktorý tiež prepadol Lego vláčikom. Takže u mňa to až také slávne s tou 1/4 nie je, ale cesta a návšteva pána V. z Písku a poznatky od neho mi stáli ešte za viac ako to Lego, čo sme zobrali.  ;)

Cavelon

Presne tak. Deň, kedy sa podarí stretnúť takého ochotného, šikovného a seriózneho človeka, je naozaj sviatkom. V dnešnej dobe je takýto človek veľmi vzácny.  :)

Cavelon

Tak tu je prvá časť môjho sobotňajšieho nákupu. Našťastie som stihol urobiť pár záberov skôr, než Kubko rozobral jednu lokomotívu a vymyslel nový typ. :D
Ide o sety:
Vláčik 4565, Priecestie 4532, Vláčik 3225 a Sada vagónov 2126.

Cavelon