(Vlastní) Terminator endoskeleton

Založil Robbed, 29.10.2012, 18:50:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Výška 190 cm,
podstava cca 70x70 cm.

Model bude rozkládací na části: trup, ruky, nohy, hlava. Trup je nasazen na stojanu, ostatní části jsou uchyceny na trup.

Jsem domluven, že se stavbou začnu až později, nemám teď příliš času.


Robbed

Prvotní nástřel, zatím budu stavět ze svého.

komluk

Ten nos se vážně vyvedl, koukám, že  jsi vylepšil i oči. Zatím supr!

votrelec

Tento model je asi najvacsia vyzva celej vystavy. S takou urovnou komplikovanosti a tolkymi detailami to bude riadna makacka. Ale po uspesnom dostavani ma Robbed zarucenu celosvetovu popularitu a na tohto terminatora narazime hockde na internete.

Ryxe

Tohle bude fakt nářez, až o dokončíš. Držím palce, aby to vyšlo, jak má a budu se těšit, až to uvidím naživo.

GentlemanA15

To bude brutalitka  :o, držím palce !!

rdk


peki


Robbed

Díky, je to opravdu výzva ;D

Lepené to z části bude, ale to neznamená, že by to jinak nedrželo. Jde jen o to, aby potom při manipulaci neodpadávaly dílky.

Robbed

Malý pokrok...
Hlavu budu stavět asi na tři etapy - tohle je první (jde hlavně o tvarování zevnějšku), potom verze s optimalizovanou vnitřní strukturou a pak finální verze (totožná s druhou), ale už ze zakoupených dílů a ve správných barvách.


Luky1987

Super, hlavně ta noha vypadá jako rekvizita z filmu :)

Ondra

Jako živej z toho budou mít děcka bobky  ;D. jen se bojím stability a aby to některé části vydržely.

Raistlin M

Hlavní váhu asi ponese nějaká ta pomocná konstrukce, nějaké bidlo, že? Ta noha, pokud jsme nepřehlédl nějakou vychytávku, to chodilo by se asi za normálních podmínek rozjelo, ne?

Robbed

Ano, všechno ponese stojan. Chodidla jsou bohužel dost křehká, prostě to není kov, ale plast. Nohy budou "viset" na trupu a prakticky nic neponesou. Stabilní to snad bude, v nejhorším se dají technic osy vyměnit za kovové v místech jako ramena a kyčle, které potáhnou nejvíc váhy končetin.

germik

Z čeho budou "velké kosti"? Z těch cylindrů mi to přijde takové zvláštní - jsou tam strašně vidět spáry - říkal jsem si, co je udělat z plates - tak aby trčely na všechny strany study - i když těžko říct jak by to vypadalo :-\
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Ivansliz

Jako pro obrovského fandu terminátora bude pro mě toto téma opravdová srdcovka.  >:D Zatím fakt parádní práce. Těším se na tvůj další postup v práci na tomto projektu.  :D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Hardegon

Sice máš "zatim" jen kousek, ale očividně to bude další mistrovský dílo.  :o

Robbed

#17
Díky ;)
germik: no většina kulatých částí jsou "svaly" - písty, ty budu stavět nejspíš právě z cylindrů, kosti budou většinou z plates a technic bricků apod.

dnes jsem zkusil navrhnout část trupu, páteř je dutá a později v ní bude zapíchnutý stojan:
https://www.dropbox.com/s/daiar1jjml4wf6l/DSC_5645_copy.JPG

Chairudo

Prostě husté.... už aby jsme byli na Lipně at' můžu obdivovat všechnu tu krásu ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Pánev asi čtyřikrát přestavovaná, stejně tak několikdalších částí. Už můžu asi pomalu začít stavět naostro.

branio

Whaaa, chlapi (a dievčatá), ja občas len sedím s otvorenými ústami, že čo všetko zvládate postaviť. Závidím vám vašu kreativitu, mne to nikdy nejak extra nešlo... Tento skelet bude ďalší kus skvelej práce, neskutočne sa (popri napr. Minas Tirith, Mirkovom train meste na povale...) na neho teším, keď bude hotový.

Môj obdiv  8)

Togaran

počkej... počkej... jdu si pro klobouk... a už ho smekám  8)
nedávno jsem viděl komín technic bricků a teď tohle :) masakr. laťku sis nasadil pěkně vysoko :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

danyboy

Velký obdiv, nejlepší je ta hlava. ;)

Luky1987

Hoďte na toho blázna síť...

Robbed


germik

Super :o (s tou sítí počkejte až to dokončí)

Chtěl jsem se zeptat - předpokládám že si to nejdřív postavíš nanečisto z kostek co máš doma, a pak podle toho objednáš. Otázka ale zní - jak budeš vědět přesně jaké díly objednat bez toho abys to rozebral? (resp. jestli rozebereš, jak to zase znovu postavíš >:D) Popř. jestli je to na zakázku kam (jak tu někdo psal) jdou proplatit jen díly z PaB, co budeš dělat když nějaké díly mít nebudou? ???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Robbed

germik: jj, přesně tak, tohle stavím ze svých kostek. Ale není to úplně dokončené, jde hlavně o tvar a nějakou vnitřní konstrukci, zbytek lze dodělat až při stavbě naostro.
Objednám důležité dílky, kterých tam není zase tolik a nejdou nahradit jinými (panely, cylindry a jiné spešl dílky) a k tomu objednám velké množství bricků, plates, slope, tiles, technic bricků a z toho nějak postavím zbytek. Pokud bude něco scházet, tak se zase dokoupí další.
Omezení na PaB mi není známo, počítám s nákupy na BL.

Paliason

človeče, tomuto vravím výzva  :o

ja patrím tiež do skupiny fanúšikov terminátora, takže toto budem veru pozorne sledovat, ako postupuješ s prácami...zatial tie rozpracované časti vyzerajú super, hlavne ta noha sa mi páči

a mám otázku: plánuješ mu spraviť do jednej ruky aj tú plazmovú pušku?
asi si nad tým určite uvažoval, ked to chceš aj lepiť, tak by mohlo aj s tou puškou držat v tejto "póze" ,lebo bez tej zbrane to nebude úplne ono ;)


Robbed

Palison: zbraň bych rád postavil, akorát by musela být uchycena nějak bokem (stojan, či lanka), ruka to nemá šanci utáhnout. Nebo možná kdyby ji měl spuštěnou podél těla a ne kolmo k tělu, jak je to na tom obrázku.

Robbed

Nějaký postup. Stavím už naostro. Zatím nakoupeno asi 6kg lega, pánev s nohou má necelé 2.

Druhá fotka - stehno je finální, lýtko je zatím z mých kostek.