(Vlastní) Předělávky Technic setů.

Založil grohl, 27.09.2008, 16:08:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Neboj, další model už je hotov.  ;) Bral jsem to opravdu jako výzvu pro mě samotného, protože při pohledu na hromádku dílků, kterou tenhle set nabízí, jsem si myslel, že z nich nikdy nestvořím nic pořádného. A ejhle, stačí to dvacetkrát přestavět a většinou z mých rukou něco + - smysluplného vzejde.  ;)

grohl

Anketa je moc dobrý nápad.  :)
Ačkoliv vím, že výtvor, který právě stojí přede mnou nemá oproti ostatním moc šancí, ještě počkám, než ho zveřejním.  ;)

grohl

#32
Devastator Trike
Nebezpečně vyzbrojená trojkolka je vybavena silným pancířem. Na pravém boku je připevněn těžký náklopný kanón, na střeše se otáčí palebná věž s dvojicí pohyblivých kulometů. Pohodlný nástup posádky zajišťuje velká odklopná kabina. V přední části si povšimněte unikátní konstrukce pneumatiky, která je navlečená na širokém kovovém bubnu. Vozidlo vyniká vysokou stabilitou, rychlostí a poradí si i s tím nejtužším odporem, takže z cesty!!! >:D





MwK

Hlasoval som samozrejme za "sportovní kupé",to je podľa mňa najkrajšie... ;) (zatiaľ aj podľa väčšiny)
Ale prečo si prosím to prvé vozidlo nazval Porsche... :-\

A k najnovšiemu dielu "Devastator Trike",tiež je podarený,páči sa mi najviac ako si zvládol zbrane a samozrejme celkovú eleganciu dizajnu... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Jonas

Rád jsem přidal hlas do této ankety.

Jedná se velmi nápadité modely a navíc jsou velmi dobře vyfocené, což se tady tak často nevidí.
Jonas - Můj Brickshelf

grohl

To MwK: Druhý výtvor jsem nazval Porsche, protože mi připomíná kabriolety od stejného výrobce ze šedesátých let.
Sám jsem taky hlasoval pro sportovní kupé ;) Jeho design i funkčnost byla vynikající. Devastator se mi hlavně líbí zepředu, ačkoliv celkový koncept je poměrně neotřelý. Jen mi to pak začalo trochu připomínat Tumbler z Batmana.

To Jonas: Děkuji. Pochválím bratra za zapůjčování fotoaparátu ještě jednou, ačkoliv si to moc nezaslouží. >:D

grohl

Další model byl právě dokončen. K focení se dostanu pravděpodobně až po víkendu, ale již teď mohu prozradit, že výtvor vznikal naprosto spontánně a zatím se jedná o nejdelší kousek, který jsem z 8271 upachtil.

P.S. Nazapomínejte hlasovat, zdá se mi, že 21 hlasů je poměrně málo na to, jak moc bývá sekce Technic navštěvována.  ;)

grohl

#37
Omlouvám se, ale slibované focení bylo kvůli pracovním povinnostem o týden odloženo.

Dalším výtvorem v řadě se stal Scraper-stroj určený k zarovnávání povrchu popř. nabírání půdy či hlíny a jejich následnému transportu.
Model přes kloub otáčí přední částí a zadní část se pomocí šnekového převodu vertikálně zvedá či snižuje nad povrchem.






TomKQT

My ti stejně jednou příjdeme na to, že podvádíš a máš tam ten set dvakrát. Jinak to není možné  ;D
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

jakpet

dobrý, ale ostatní předělávky jsou podle mně dokonalejší ;D

grohl

#40
Set opravdu mám jen jednou XD.
Samosebou chápu, že ne vždy jde design ruku v ruce s funkčností. Tahle předělávka se spíš originálně pohybuje, než že by vynikala krásou. On ostatně žádný scraper není moc sexy.  ;D


Jonas

Výborný thread (jeden z nejlepších v poslední době)!

Rád sleduji stále nové originální nápady.
Jonas - Můj Brickshelf

grohl

#42
Buď mi dochází inspirace a nebo už jsem pomalu vyčerpal možnosti setu 8271. A-10 Thunderbolt disponuje pouze jedinou funkcí: Pohyb páčky za kabinou ovládá náklon křidélek na hlavním křídle letounu.



gearcs

Co ty dokážeš s jedním setem, to je neuvěřitelné, to letadlo je super, taky vrtulník a vlastně každý ten výtvor. Asi začnu kupovat víc Technicu

Marty713

Tak tohle jsem poznal hned i bez popisu - nádhera! Krasavec. 8)

jakpet

tvůj A - 10 mi příjde naprosto dokonalej, možná nejlepší ze všech,,předělávek"!!!!

grohl

Jubilejním desátý model vyjel z výrobní linky. Vznášedlo při jízdě otáčí vrtulí a to i na skle či jiném hladkém povrchu. Zatáčení je stejné jako u nákupního vozíku a je umožněno díky volně pohyblivému kolu v přední části-viz. foto.

Vítám veškěré komentáře.

Pozor!!!

Anketa byla vynulována, protože by to bylo vůči pozdějším výtvorům nefér. Prosím tedy všechny, aby hlasovali znovu. Takhle přece jen budou výsledky o něco objektivnější. ;)







jakpet

opět velmi povedený výtvor, čumim :o :o

Marty713

#48
Tak tohle si zaslouží další zbytečný, nekonstruktivní a irelevantní komentář: ;D >:D

Nádhera, to nemá chyba, paráda! :D :) ;)

Colonel32


TomKQT

A ještě k tomu zase i tak vynikající fotky, tady už fakt není co dodávat. Jo a vznášedlo řadím mezi favority, nejen že super vypadá ale i funguje.
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

MwK

Vznášadlo je naozaj pekné... ;)
Ale ajtak som dal hlas tomu čo predtým... ;)

Mimochodom,nemáš niekde výsledky prvej ankety? :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

grohl

Pamatuji se jen, že 15 z 32 hlasů obdrželo sportovní kupé, pro které jsem hlasoval i teď. (Ačkoliv už jsem váhal, jestli nepřidělit hlas jinému modelu).

Děkuji všem za chválu a Colonelovi za kredit do jeho BL shopu. Užijte si dnešek a bezpropblémově vstupte do roku 2009.


grohl

#53
Jedenáctý výtvor po dlouhé době přináší maximum funkcí, které se z tohoto setu dají vymáčknout - tj. 3 >:D. Vůz odtahovky otáčí přední nápravou, zdvihá a spouští jeřáb s hákem a práci mu usnadňují dvě fuknční stabilizační nohy v zadní části.

Nezapomínejte hlasovat, anketa stále běží.

Jo a všiml jsem si, že legáček set vyprodává za 299,-. Pokud máte zájem některý model zkusit naživo, tak tahle cena vůbec není zlá.







jakpet

Paráda!!! tak tahle předělávka je naprosto úžasná, nikdy bych nevěřil, že se z 8271 dá vymačkat tolik :o :o :o

Marty713

Tak mě napadá, že kdyby byl každej jako ty, tak by přišlo TLC brzo na buben. 8)

Napadlo tě už, to někam poslat? Myslím, že by taková řada mohla mít úspěch i jinde. :) ???

TomKQT

Každopádně by stálo za to dát všechny ty modely dohromady, např. udělat obrázek obsahující po jednom pohledu na všechny výtvory. Aby vyniklo, kolik již už je a jak jsou odlišné.
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

grohl

#57
S tím společným obrázkem jste mi pánové vzali vítr z plachet. :D Chtěl jsem počkat na dvanáctý model a pak je umístit vedle sebe. Asi bude ale nutné znovu postavit minimálně mého oblíbeného veterána, kvůli lepší kvalitě fotek.

Rád bych tímto poprosil všechny z Vás o pomoc. V podpisu mám přímý link na svou BS galerii a byl bych rád, kdybyste mi pomohli vybrat vždy nejlepší foto dané předělávky. Podmínkou zůstává pouze to, že fotka musí být našíř-tj. širší než vyšší. Svoje návrhy klidně posílejte do tohoto vlákna. Aspoň bude přehled, jaké fotky u Vás vedou.

Márty

Sám už jsem o tom uvažoval, ale sám nevím kam. Nějaké návrhy či nápady? Třeba TehnicBRICKs? Nebo rovnou TLC?  ???

Jinak mě dost překvapuje, jak se vkus a názory po pár týdnech mění. Model, který předtím drtil neochvějně ostatní, teď zůstává někde v půli žebříčku. Na druhou stranu je fakt, že vznášedlo patří k těm nejlepším kusům.


TomKQT

Citace od: grohl kdy 05.01.2009, 20:51:22
Sám už jsem o tom uvažoval, ale sám nevím kam. Nějaké návrhy či nápady? Třeba TehnicBRICKs? Nebo rovnou TLC?  ???
Rozhodně TechnicBRICKs. Tam se zatím nic podobného neobjevilo, teda alespoň za dobu co ho sleduji.

Citace od: grohl kdy 05.01.2009, 20:51:22
Jinak mě dost překvapuje, jak se vkus a názory po pár týdnech mění. Model, který předtím drtil neochvějně ostatní, teď zůstává někde v půli žebříčku. Na druhou stranu je fakt, že vznášedlo patří k těm nejlepším kusům.
Ty nové budou mít vždycky trochu navrch, protože jsou nové a neokoukané, zatímco na staré se zapomíná, zvlášť když už jsou na jiné stránce atd. Až bude společný obrázek, bude hodnocení objektivnější.
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

TomKQT

Fotky:
Bobcat - vyfotit znovu na bílém pozadí  ;)
Trike - 01.jpg
DumpTruck - dumper09.jpg
Helicopter - copter16.jpg
Hovercraft - hover02.jpg (škoda, tady je většina na výšku, jinak bych dával hover00.jpg)
OldTimerCoupe - oldtimer11.jpg (nevím)
Porsche - porsche08.jpg
Scraper - scraper0x.jpg
Thunderbolt - thunderbolt00.jpg
TowTruck - 00.jpg
Vulture - vulture00.jpg

Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.