Společný projekt: Město z MOC modulárů - Lipno

Založil Igorus, 30.10.2014, 22:01:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Aktuální situace a rozložení.

Bruno

Ahoj,

v rychlosti jsem dělal návrh sportoviště, stavět budu příští týden.
Kdyby jste měl někdo nápad jak to ještě vylepšit........

Budovy budou stejné, nestihl jsem je dodělat, je to pro představu.

MÍLA

Ty ploty kolem hřišť musí být vyšší aby hráči neodpalovali míčky na nevinné kolemjdoucí nebo na projíždějící auta a okna protilehlých domů.

Můžou být třeba z těchto sítí, když je dáš na výšku aspoň ze tří stran těch kurtů tak to bude stačit.
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=48294

milanv

Citace od: Bruno kdy 14.05.2015, 14:44:16
Kdyby jste měl někdo nápad jak to ještě vylepšit........

Jeden nápad mám: kdybys mohl ty kurty zvednout do výše položeného bricku, tak bys mohl (díky SNOTu) mnohem tenčí čáry - bylo by to přirozenější. Ale nevím, jestli to tak zvednout můžeš.
Pán na Žlutém hradě

Bruno

No právě, že mě už trošku tlačí čas a hlavně materiál, ale oba nápady se mi fakt líbí. Je vidět že mám ještě co pilovat.

Igorus

Bruno, pokud by jsi měl kapacity, tak návrh Milana dává smysl. V takovém případě by to nemuselo být na baseplate, ale položené na cesce vitrýny. Mílův návrh dává smysl, ale pro naše účely to není použitelné.

Bruno

#306
Jojo, taky se mi to líbí, ale to už nedám. Už teď jsem uháněl na BL ať mi rychle pošlou to co mi chybělo k sestavení podle tohodle nákresu :-(
Hlavně mám i figurky na cestě, tak jsem trošku nervózní.

Igorus

V pohodě. Pro naše účely bude takovéto hřiště dostatečné  ;)

peki

Citace od: Bruno kdy 14.05.2015, 14:44:16
Ahoj,

v rychlosti jsem dělal návrh sportoviště, stavět budu příští týden.
Kdyby jste měl někdo nápad jak to ještě vylepšit........

Budovy budou stejné, nestihl jsem je dodělat, je to pro představu.

Možná bych místo druhého kurtu (příde mi to "jednotvárné") udělal hřiště na pouliční basket, nebo jen jeden koš a na druhé půlce malý skate park nic velkého (2-3 rampy ). Rozbilo by to tu plochu

Bruno

#309
Citace od: peki kdy 15.05.2015, 10:31:59
Citace od: Bruno kdy 14.05.2015, 14:44:16
Ahoj,

v rychlosti jsem dělal návrh sportoviště, stavět budu příští týden.
Kdyby jste měl někdo nápad jak to ještě vylepšit........

Budovy budou stejné, nestihl jsem je dodělat, je to pro představu.

Možná bych místo druhého kurtu (příde mi to "jednotvárné") udělal hřiště na pouliční basket, nebo jen jeden koš a na druhé půlce malý skate park nic velkého (2-3 rampy ). Rozbilo by to tu plochu

Původně jsem myslel, že by tam byl takto kurt na tenis a hřiště na nohejbal. Basket by byl super, jen bych potřeboval poradit, jak udělat koše.
Skate park tu už jeden bude, tak nevím jestli ještě jeden malý dodělávat.
Díky za radu.

Bruno

Ještě jsem myslel, že tu plochu rozbiju minifigurkama. Koupil jsem fotbalistu a tenistku s tenistou.
Jak říkám, tohle vzniklo v neděli večer, tak jsem rád za každou radu.

Igorus

Peki - skate park už dělá Tomas.
Bruno - je to na tobě. Koše mám, takže ty bych mohl vzít sebou a nainstalovalo by se to na místě

Bruno

Citace od: Igorus kdy 15.05.2015, 10:53:07
Peki - skate park už dělá Tomas.
Bruno - je to na tobě. Koše mám, takže ty bych mohl vzít sebou a nainstalovalo by se to na místě

Tak dohodnuto, upravíme na místě.

MÍLA

Vešli by se někam do projektu tramvajový koleje a výkop ? když už povezu auta tak aby tam jen nestáli u chodníku.


Igorus

Citace od: MÍLA kdy 15.05.2015, 12:15:12
Vešli by se někam do projektu tramvajový koleje a výkop ? když už povezu auta tak aby tam jen nestáli u chodníku.



ne

Bruno

Citace od: Igorus kdy 15.05.2015, 10:53:07
Peki - skate park už dělá Tomas.
Bruno - je to na tobě. Koše mám, takže ty bych mohl vzít sebou a nainstalovalo by se to na místě

Ještě mě napadlo, co zrušit síť a přidat na hřiště dvě branky? Bylo by to hřiště na mini fotbálek.

MÍLA

Citace od: Igorus kdy 15.05.2015, 12:49:43
Citace od: MÍLA kdy 15.05.2015, 12:15:12
Vešli by se někam do projektu tramvajový koleje a výkop ? když už povezu auta tak aby tam jen nestáli u chodníku.
ne

Tak tím se počet vozidel snižuje.

milanv

Tenis: asi se to nestíhá, protože by bylo potřeba objednat poměrně dost dílů na SNOT, ale pro ukázku: šlo by udělat dokonce hřiště s ještě tenčíma čarama, nejtenčíma, co snad v legu jdou. Tohle je hrubý nástřel, muselo by se to ještě poladit. Ale funguje to: drží to u sebe a spodky kostek sedí na "mřížku", takže hřiště jako celek jde posadit na baseplate atp.



(proklik vede na .mpd soubor)
Pán na Žlutém hradě

davroman

Byl jsem požádán o výpomoc s vozidly, ale nejsem si jist, co by se do tohoto projektu hodilo. Posílám tedy nějaké fotky s výběrem co mi padlo do oka - jedná se o mix MOCů a standardních Lego modelů ve změněných barvách či s úpravami.
PS: Autojeřáb a velký náklaďák je postaven podle LDD od Michala Budínského.

Dejte prosím vědět, zda se něco líbí a mám tedy vzít sebou na Lipno (29.-31.5.).

EDIT: řidiče vozidel samozřejmě případně doplníme.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

MÍLA


davroman

... protože má obráceně nasazenou střechu ...  ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

MÍLA

Citace od: Davroman kdy 18.05.2015, 14:32:15
... protože má obráceně nasazenou střechu ...  ;)
Mě to napadlo :D

Hele a nechtěli by ti policajti nový auto ?

MÍLA

Do provozu můžu ještě nabídnout hasičskou soupravu z loňského roku.


Igorus

Citace od: Davroman kdy 18.05.2015, 12:15:38
Byl jsem požádán o výpomoc s vozidly, ale nejsem si jist, co by se do tohoto projektu hodilo. Posílám tedy nějaké fotky s výběrem co mi padlo do oka - jedná se o mix MOCů a standardních Lego modelů ve změněných barvách či s úpravami.
PS: Autojeřáb a velký náklaďák je postaven podle LDD od Michala Budínského.

Dejte prosím vědět, zda se něco líbí a mám tedy vzít sebou na Lipno (29.-31.5.).

EDIT: řidiče vozidel samozřejmě případně doplníme.   ;)

Vezmi všechno. Vybereme na místě ;) Díky

MÍLA

#324
Igorusi, ja si vezmu celou almaru aby si videl i to co se nedostalo na fotky.
:D

davroman

Citace od: Igorus kdy 19.05.2015, 09:20:33
Citace od: Davroman kdy 18.05.2015, 12:15:38
Byl jsem požádán o výpomoc s vozidly, ale nejsem si jist, co by se do tohoto projektu hodilo. Posílám tedy nějaké fotky s výběrem co mi padlo do oka - jedná se o mix MOCů a standardních Lego modelů ve změněných barvách či s úpravami.
PS: Autojeřáb a velký náklaďák je postaven podle LDD od Michala Budínského.

Dejte prosím vědět, zda se něco líbí a mám tedy vzít sebou na Lipno (29.-31.5.).

EDIT: řidiče vozidel samozřejmě případně doplníme.   ;)

Vezmi všechno. Vybereme na místě ;) Díky

OK, pověřím syna dovybavením aut ridiči a možná ještě nějaká auta vybere - má větší přehled než já.   :)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Igorus

Aktuální rozložení. Došlo k malému posunutí přidělených silničních baseplate.

Tito znovu vyzývám a prosím - je zde někdo z aktuálních účastníků výstavy nebo z neúčastníků, kdo by byl ochoten:
- připravit silniční baseplate s chodníky
nebo
- poskytnout tiles 2x2 v DBG a LBG, které mu budou po úkončení výstavy vráceny
??????

MÍLA

Já nějaké ty silniční baseplate mám jak jsem už psal na začátku, je tu i několik fotek, tiles 2x2 v obou barvách mám také, připravoval jsem si je pro vlastní chodníky tak je můžu postavit a vzít sebou.

Ethan

Hotovo, zabaleno a nafoceno tak, aby to někdo na místě mohl po převozu zase uvést do správné podoby, protože třeba strom se ulomil samozřejmě ještě při balení :)




A jedna s domem, který rozhodně vedle nebude, ale jede taky (snad do kolejiště nebo kam ho kdo chtěl cpát):


MÍLA

Ethane, nějakou samolepku nebo ceduli s označení že se jedná o poštu nemáš ?