Krmelín - školka

Založil Kuba, 27.05.2019, 21:45:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Dnes jsem naším nejmenším ve školce v obci uspořádal malou výstavu lega.


Statistika:
Návštěvnost cca 3 x 20dětí, 3 x 2 učitelky, 1 kuchařka a 1 uklízečka :)
Chystání cca 1,5h
Samotná výstava 40min
Uklízení 15min
Poprvé jsem vystavoval i duplo, čerpal jsem z toho co jsem v průběhu let nasbíral synům  >:D

:) Ano vím,taková výstava, není tomoc efektivní, ale poprvé jsem lego ukázal u nás v obci a děti z toho byly prostě nadšené  ;)

Borun

Tak to stejné mně čeká ve čtvrtek.Stejný počet dětí a učitelek a dokonce I ten vlak a samozřejmě piráti a  město.

fanda

Nádhera, taky bych byl nadšenej  :)

hawran

Kubo, vždyť to je úplně skvělý!!!  :)
Bricks Forever!

milanv

Kubo, je to parádní!
Super, že ses do toho pustil. Dělat malé akce pro konkrétní lidi je podle mě důležité, ať si o tom formulář firmy LEGO (očekávající desetitisíce lajků na facebooku) říká co chce.
Ale víš co je na tom nejhorší? Že nejpozději za rok budou chtít znova a budou očekávat, že přivezeš zase úplně nové věci, nejlépe ještě větší a zajímavější. Protože tohle už jsi přeci ukazoval loni... Znám to z vlastní zkušenosti  >:D
Pán na Žlutém hradě

danyboy

Pecka, koukám, že vláček si nakonec rozchodil a Simpsni byli v klidu. :D

peki

Citace od: Kuba kdy 27.05.2019, 21:45:25

:) Ano vím,taková výstava, není tomoc efektivní, ale poprvé jsem lego ukázal u nás v obci a děti z toho byly prostě nadšené  ;)

O to přeci vůbec nejde (efektivní/neefektivní), důležité je že z toho děti mají radost  ;) (některé pak třeba vyndají doma Lego z krabice a zkusí něco postavit) a to je to podstatné.

Kuba

Citace od: milanv kdy 28.05.2019, 08:42:07

Ale víš co je na tom nejhorší? Že nejpozději za rok budou chtít znova a budou očekávat, že přivezeš zase úplně nové věci, nejlépe ještě větší a zajímavější. Protože tohle už jsi přeci ukazoval loni... Znám to z vlastní zkušenosti  >:D

Pokud to udělám příště, poprosím o účast i někoho z kolegů Ostraváku, aby to mohlo být větší a zajimavější.  :) a pozvu i školu  >:D

Izabella08

Kubo, děti museli být v sedmém nebi...i tyto malé krůčky jsou v dnešní době hodně potřebné. Určitě minimálně jedno dítko začne postupně také stavět. Díky akcím jsem v intenzivnějším spojení s více jak desítkou dětí, které mi posílají fotky svých výtvorů a ptají se na vše možné...počkej, až Tě budou v obci také oslovovat LEGO strejdo :)