(vlastné) Rodinny dom

Založil edward193, 28.12.2006, 15:27:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

edward193

Este ked bola Lego sutaz, kde sa stavali rodinne domy, tak som postavil aj jednu prvorepublikovu vilu, ktora sa ale nakoniec nezmenila do rozmerov 32x32. Tak som ju tam nemohol prihlasit. Tak ju ukazem aspon teraz. Fotky interierov dodam neskor...

edward193


otaznik

Velmi pěkná vilka, ta nepravidelná architektura je nádherná. Jen nemůžu přijít na chuť té střeše z klasických bricků..

edward193

Citace od: otaznik kdy 28.12.2006, 16:30:48
Velmi pěkná vilka, ta nepravidelná architektura je nádherná. Jen nemůžu přijít na chuť té střeše z klasických bricků..
tak nemal som na vyber, tolko ciernych stresnych dielov nemam...

J_BOB

je to veľmi pekné a pôsobí to na mňa krásne oldschoolovo, ale myslím, že by tobolo ešte lepšie keby si tie 2 najvyššie "stupne" zo strechy dal dolu ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

zakm

Velmi pekné navonok ,ale aj z vnútra ... :)
Ale nechápem čo to je prvorepubliková vila ?
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

myth

Citace od: zakm kdy 29.12.2006, 10:49:42
Ale nechápem čo to je prvorepubliková vila ?

Znamená to, že reálna predloha pre model bola postavená za prvej republiky.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Silbunn

Len ak mozem poradit, daj tam trochu viacej stromov a dlazby medzi dverami a plotom. Inac je to velmi podarene, pridaj dalsie foto ked na tom nieco nove prirobis...

edward193

Dakujem velmi pekne za slova aj chvaly aj doporucenia, ale bohuzial uz ich nemozem zrealizovat, pretoze dom je uz zburany...:(

edward193


mato11

velmi pekne...ale najviac sa mi paci ta LCD obrazovka pri pocitaci  ;D

MwK

Citace od: edward193 kdy 11.01.2007, 15:37:50
Pridavam este slubene fotky interieru: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=224043
Tak to už vobec nemá chybu!Je to naozaj super! ;D
Dokonale si spracoval všetko čo do interieru patrí... 8)
Este mi napadlo : Skús k tomu postavit nejaké figy a autá pred garažou a bude to neodolatelné...  ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...