Futuristic k slums

Založil builder, 15.06.2017, 23:24:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

builder

Po několika týdnech práce jsem dokončil pro mě trochu netradiční diorama, futuristické slumy. Raději se spíše držím klasického Star Wars, ale nedávno jsem na Flickru narazil na několik inspirativních staveb, tak jsem se rozhodl zabrousit do trochu jiného světa. S výsledkem jsem nadmíru spokojený, mojí nejoblíbenější částí je určitě roh kde se stýkají obě budovy, snažil jsem se pohrát s mnoha na první pohled nudnými detaily, které dohromady dávají fantastický efekt chaotického slumu či ghetta. Část na kterou jsem také opravdu pyšný je střecha bílého domu, samotná plocha SNOT je zakomponovaná mezi klasicky zasazené kostky. Podobně netradiční způsob zasazení kostek který mě stál mnoho přestavování  je písková "díra" ve zdi bílého domu, díra je postavená prakticky na rozmezí dvou studů. Samotnou scénku jsem obohatil několika jednoduchými minifigy (antiperspirant, pochůzkář a agresor). Pro snazší manipulaci a umístění některých detailů, je možné diorama rozdělit na dvě části - budovy. S výsledkem jsem spokojený, budu rád za vaše konstruktivní komentáře.

builder

Ondrej

Vypadá to moc dobře, dokážu si z toho představit i postapokalyptický svět  ;)

Daniel

Je to moc pěkná stavbička (celkově je super, že hodně stavíš a dáváš sem spousty staveb :) ).

Ale mám připomínku k prezentaci (neber osobně, jen můj názor, ostatním se to třeba líbí takto?): Nemyslím si, že je potřeba popisovat/upozorňovat na každou věc a techniku co se na té stavbě vyskytuje... To si všímavý člověk (stavitel) všimne z fotek a naopak je lepší koukat na stavbu a nacházet si tam ty věci sám ;) .

STARHAWK

Pripomina my to scenu z filmu Elysium, jak agent Kruger opekal na streche svojho baraku. Tiez tam boli take slumy.

sohibil

Uznávam, dosť si sa s tým vyhral ale ten zadný dom mi stále príde nejaký moc uhladený. Chcelo by to celkove väčší brajgel, veď ten robí slum slumom.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

builder

#5
Citace od: Ondrej kdy 16.06.2017, 06:24:19
Vypadá to moc dobře, dokážu si z toho představit i postapokalyptický svět  ;)
Jsem rád že se libí, pokud vše vyjde tak o prázdninách vyjde rozšířená verze, jsem domluvený s člověkem z Polska na colab. ;D

Citace od: STARHAWK kdy 16.06.2017, 13:13:56
Pripomina my to scenu z filmu Elysium, jak agent Kruger opekal na streche svojho baraku. Tiez tam boli take slumy.
Je super že se ti ten film líbí, ale ocenil bych spíš konstruktivní názor než recenzi.  ???

Citace od: Daniel kdy 16.06.2017, 07:38:35
Je to moc pěkná stavbička (celkově je super, že hodně stavíš a dáváš sem spousty staveb :) ).

Ale mám připomínku k prezentaci (neber osobně, jen můj názor, ostatním se to třeba líbí takto?): Nemyslím si, že je potřeba popisovat/upozorňovat na každou věc a techniku co se na té stavbě vyskytuje... To si všímavý člověk (stavitel) všimne z fotek a naopak je lepší koukat na stavbu a nacházet si tam ty věci sám ;) .
Jo, poslední dobou jsem házím všechno co jsem dal na Flickr a sem ne, víceméně mám po škole tak se můžu více věnovat stavení :)
Možná máš pravdu, budu to brát jako pozitivní věc která není nutná. Kolikrát mi prijde lepší něco o daném tématu říct napsat než jen zveřejnit několik fotek. Na druhou stranu pokud by to někomu příliš vadilo tak si to číst nemusí ale chápu co jsi tím myslel.

Citace od: sohibil kdy 17.06.2017, 20:21:23
Chcelo by to celkove väčší brajgel, veď ten robí slum slumom.
Dík za připomínku, asi to budu celé ještě jednou fotit kvůli pár jiným drobnostem se kterými nejsem úplně spokojený. Přidám mezi ně tedy i bílý dům.