Tištěná pozvánka na akci a plakát

Založil peki, 22.02.2010, 11:46:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Děkuji všem za součinnost při poskytování fotografií. Mohu slíbit, že v Roztokách bude opravdu na co koukat. Z dodaného materiálu grafik nakonec vytvořil toto: 

otaznik

Nestálo by za to oslovit TLC, aby na pozvánce mohlo být logo LEGO? Stejně tak na plakátu apod.

peki

Citace od: otaznik kdy 22.02.2010, 12:18:42
Nestálo by za to oslovit TLC, aby na pozvánce mohlo být logo LEGO? Stejně tak na plakátu apod.

Mají s tím "principiální" problém. Chtějí za každou cenu odlišit tzv. originální "firemní" LEGo akce od akcí ostatních. Není to akt nedůvěry či posuzovaní kvality (dle vyjádření Jana jsou naše akce na dostatečné a se zahraničím srovnatelné úrovni). 

Osobně jsem tedy tuto oblast považoval za uzavřenou.

vasek

Je tedy zakázáno použít i slovo Lego v nějakém rámečku, na barevné ploše ? O zákazu použití jakékoli napodobeniny originálního loga ani nemluvím.

eNTy

Je to moc pěkné, mám jedinou poznámku, co je ten šedý flek pod kudlankou? Jestli to má být stín, tak by měl grafik znovu zamyslet, jak vypadají stíny  ;D
Ale počítám, že je to konečný návrh a na změny je pozdě.

Shmade

Mě by hlavně zajímalo, proč je kvalita těch fotek modelů tak strašná, když i tady na kostkách jsem viděl fotky v lepší kvalitě...   S tím by chtělo něco udělat, takhle je to zbytečné prznění!

peki

Citace od: Shmade kdy 22.02.2010, 15:15:47
Mě by hlavně zajímalo, proč je kvalita těch fotek modelů tak strašná, když i tady na kostkách jsem viděl fotky v lepší kvalitě...   S tím by chtělo něco udělat, takhle je to zbytečné prznění!

1) dostal jsem návrh v PDF který jsem následně převedl na JPG.
2) naším úkolem bylo dodat fotky MOC, předal jsem co jsem dostal, v kvalitě v jaké jsem dostal
3) dal jsem sem pozvánku pro pro info (v konečném důsledku je to věc muzea) jako převážná většina propagace akce.


peki

Náhled na plakát

peter

Muzejní noc, hmm. Na toto téma tu zatím nebylo nic napsáno. Mohu se zeptat na nějaké další podrobnosti, např. co si pod těmi roboty představit a kdo to organizuje?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: peter kdy 04.03.2010, 07:51:36
Muzejní noc

Byla i v Brně, je to taková ta akce kdy mají muzea otevřeno zadara přes noc, většinou přijde hodně lidí.

Citace od: peter kdy 04.03.2010, 07:51:36
co si pod těmi roboty představit a kdo to organizuje?

Muzeum chtělo ještě  nějaký doprovodný program.  Už děláme akci 17 dubna, předpokládám, že to je naše maximum, proto jsme se dohodli na nějaké rozumné alternativě. Muzeum má kontakty na lidi, kteří organizují robotí soutěže (z LEGa). Program akce bude ještě upřesněn.

tazzy

Snad jen proč ten nápis "Středočeské muzeum v Roztokách ..." vypadá jako výhružný dopis poskládaný z vystřižených písmenek z novin?

peki

Přátelé taj ještě jednou pro ty pomalejší.  ;D  V zájmu co nejrychlejší distribuce informací k vám, dávám k nahlédnutí tzv, NÁHLED nikoliv finál určený k tisku. Proto něco působí rozmazaně, něco jako vystřiženě atd.

Jindroush

A ještě k tomu - pokusím se sehnat podklady v tiskové kvalitě.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peki

#13
Prosím o kontrolu. Pokud jste stavěli  (půjčili materiál do kolejiště, příšli pomoci s kojejištěm) nějaký model který je vystaven a nejste uvedeni pošlete mi ZS ve tvaru:

jméno"NICK"příjmení + jméno modelu.
Díky

Autoři modelů:
================
Adam "AdamKo" Kolovratník
Bohuslav "Aki" Švára
Daniel "Legacek" Kučera
Daniel "Werrac" Aschenbrener
Eduard "Edward193" Hybler
Hana "Hana129" Pustková
Hana Sochorovská
Jakub "JimB" Dvořák
Jakub "Togaran" Jaček
Jarmila "Jarmila" Kocíková
Jan "Cendix" Černý
Jan "Colonel32" Kratochvíl
Jan "Jonas" Nouza
Jan "Šipka" Špička
Jarmila Kocíková
Jaroslav "Cavelon" Ambróz
Jaroslav "JardaL" Lastovička
Jaroslav "Mtron" Pokorný
Jindřich "Jindroush" Kubec
Kateřina "Hayake" Ledašilová
Kristýna Rybenská
Luděk "Rhox" Černý
Lukáš "Jamesek" Pavlova
Marek "Hardegon" Mencl
Martin "Igorus" Čemus
Martin "Robbed" Latta
Martina "BlueRose" Tesaříková
Michal "Gearcs" Herbolt
Michal "Ryxe" Horáček
Michal "Zakm" Žák
Michal "Micho" Nemčík
Milan "Grohl" Reindl
Miroslav "Mirek" Endrle
Ondřej "Linhi" Linhart
Ondřej "Otaznik" Laba
Ondřej Nešleha
Pavel "pryb" Rybníček
Petr "Peter" Kučera
Petra Pustková
Radek "blackrabbit" Foukal
Radovan "Peki" Pekárek
Tomáš "Dorfl" Brychta
Václav "Vasyk" Vrzáň
Vendula "Wendy" Petružálková
Vratislav "Hobby" Vokurka

Jarmila

No u mne se tomu ani nedá říkat model.  :D Pár nacvakaných kostiček a pět hnědých ťuplíků coby hovínka na louce s kravkami mne neopravňuje řadit se mezi ostatní zasloužilé stavitele.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peki

Provedl jsem aktualizaci. Prosím o kontrolu  ;) Pokud někdo chybí nebo je komolen prosím pošlete SZ.
Dík

peter

Šlo by někam umístit tu pozvánku v tiskové kvalitě?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jindroush

Plakát v tiskové kvalitě je na stránkách výstavy.
Pozvánka v tiskové kvalitě není k dispozici.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)