(Vlastní) Vágón na sypké a kapalné hmoty

Založil Trainer, 16.03.2008, 19:45:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Trainer

Jsem tu nový tak doufám že si hned prvním příspěvkem neudělám ostudu :) stáhnul jsem si MLCad a postavil v něm jeden vagón posuďte sami. ;D

Lord.obiv

Docela dobry ;) ale moc se mi tam nelíbí ty mezery mezi jednotlivými nádržemi, přijdou mi moc veliké. :-X
Budiž LEGO

nesquick

Mě se to docela líbí.  :) Ale možná bych použil jiné barvy.  ;)

Trainer

Citace od: Lord.obiv kdy 16.03.2008, 20:47:13
Docela dobry ;) ale moc se mi tam nelíbí ty mezery mezi jednotlivými nádržemi, přijdou mi moc veliké. :-X

Koukám že máš pravdu! :)kouknul jsem se na ten pohled z boku a taky mi to teďka nešmakuje ??? Ale Pokud bych mezery zmenšil na polovinu už bych musel vagon zkrátit celý a to by znamenalo začít odznovu. Jinak díky za názor ;)

Trainer

Citace od: nesquick kdy 16.03.2008, 20:48:41
Mě se to docela líbí.  :) Ale možná bych použil jiné barvy.  ;)
Snažil jsem se to stavět v takových barvach se kterými sem se už u těch dílků setkal aby to bylo postavitelné. Jinak jsem nedokázal vymyslet lepší barevnou kombinaci. :(

Colonel32

otazka je, zdali se se ma vuz podobat beznemu Uacs/Raj, pak by samozrejme bylo potreba predelat nekolik nepresnostni, nebo jestli to ma proste byt vagon, na ktery zrovna vysly 4 kopule, pak to pro zacatek neni spatne.

Icewalker

Ty nádrže cementárny se mi zamlouvají. Teď už to jen celé zakomponovat do nějakého celku (města)  :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr