Premierowa Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków LEGO

Založil Chairudo, 22.12.2017, 13:13:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Před pár dny jsme se s Yoshimakou stavili na tuto výstavu našich severních sousedů nainstalovat mé koleso.
Akce je přímo ve Varšavě ve stadionu PGE Narodowy do 25.3.2018
Jak píší na stránkách plocha cca 3000m2 a miliony kostek.

http://www.wystawaklockow.pl/warszawa/?utm_source=FB&utm_medium=event
https://www.facebook.com/events/1953968954618858/
Při instalaci nebyl čas, ale jak pojedeme v únoru koleso vyzvednout, akci zdokumentujeme  :)

Kdo máte čas a chuť udělat si cca 500-600km výlet, z Ostravy jen 400km ;D doporučuji, spojte to s procházkou po městě a stojí to za to.
Na výstavě jsou stovky modelů od Afolů z velké části Evropy, pobavili jsme se s pár sousedy z Německa a poznal jsem pár modelů, co byly ve Skaerbaeku, jako třeba toto úžasné Starwars diorama
Dále tam jsou velké kostkové stavby jako ten Batmobil, nebo klasické zakázky jako obří heliport a mnoho dalšího.

Snažil jsem se domluvit i další modely od nás, zájem byl o Vasykovy lodě a Mrtonovu základnu co viděl pořadatel ve Skaerbaeku, bohužel jsme se domlouvali dost pozdě, pořadateli docházelo místo i rozpočet a nakonec to neklaplo.

Pořadatel dělá kolem desítky akcí ročně, jednu měl i v létě u nás v Praze - nebyl jsem a nevím jaká tam byla kvalita, ale tady je na dost vysoké úrovni. Co jsme se krátce bavili chce akce rozšířit i jižně do dalších zemí - Balkánský poloostrov a kolem, takže budou další příležitosti udělat si výlet za zábavou do zahraničí, pobavit se s AFOLy ze zahraničních LUGů a koníček si částečně zasponzorovat.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#1
Ve čtvrtek jsme se opět s Yoshimakou stavili na otočku na výstavu a zde jsou slíbené fotečky, další výlet Polskem až opraví silnice ;D

Jo a jeden zajímavý poznatek, v Polsku se Ruskému kolu říká Diabelski młyn  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 05.02.2018, 17:38:55
Ve čtvrtek jsme se opět s Yoshimakou stavili na otočku na výstavu a zde jsou slíbené fotečky, další výlet Polskem až opraví silnice ;D

Jo a jeden zajímavý poznatek, v Polsku se Ruskému kolu říká Diabelski młyn  :D

Super výstava. Ta rozbořená katedrála, mě uchvátila na první pohled.  ;)