[SK] Tesco -20/-50%

Založil SpCasPi000, 21.04.2012, 18:02:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mesje

Citace od: STARHAWK kdy 23.11.2012, 15:00:23
Citace od: SpCasPi000 kdy 23.11.2012, 14:54:35
Časovo veľmi obmedzená víkendová akcia na 33% zľavu:

http://www.floowie.com/sk/citaj/039-3k-sr/#/zvacsenie/7/

lenze ti to vratia v poukazkach ktore musis u nich minut, takze az take uzasne to nie je

ale to je volne zamenitelna mena :-) AKurat treba mysliet na to, ze z tej poukazky sa peniaze nevracaju - cize dalsi nakup s nou musi prevysovat cenu poukazky.
Problem by bol, ak by napr. niekto kupil 2x LOTR Helm a dostane jednu 100 eurovu poukazku - to uz na potraviny neminie :-)
Ale dobre to vymysleli - nalakali ludi na zlavy, a tu zlavu vsetci ludia vlastne vratia tescu v dalsom nakupe.

juraj

Prosim, kde v BA su sety LOTR? hlavne Mines of Moria

Cavelon

#32
Citace od: mesje kdy 23.11.2012, 16:15:43
dostane jednu 100 eurovu poukazku - to uz na potraviny neminie :-)

Prečo si to myslíš? My sme napr. 4-členná rodina a s týmto by sme určite problém nemali. ;D
BTW v Tescu nepredávajú iba potraviny, ale napr. aj Lego. ;D
Akurát, že mne je to celé na dve veci, lebo v PP (čo sa Lega týka) majú aj tak iba veľké H a malé o atď... :-\

juraj

BTW: prečo by si kupoval všetko naraz, keď môžeš kúpiť n-1 vecí a tu n-tú už s lístkami.

P4tr1cius

Citace od: Cavelon kdy 23.11.2012, 17:10:47
Akurát, že mne je to celé na dve veci, lebo v PP (čo sa Lega týka) majú aj tak iba veľké H a malé o atď... :-\
Ale veď minule tam mali EMERALD NIGHT za 88,- a MAERSK TRAIN za 100,-.

mesje

Citace od: juraj kdy 23.11.2012, 16:22:00
Prosim, kde v BA su sety LOTR? hlavne Mines of Moria

Ja som ich videl vo vsetkych extra tescach - ALE - cena po zlave je 58 eur, a v TRU su tieto sety za 60 eur, a tam ocakavam o tyzden zlavy -20% (ako kazdy rok), ak mas zaujem, mozem ti to tam kupit.

mesje

Citace od: P4tr1cius kdy 23.11.2012, 17:39:11
Citace od: Cavelon kdy 23.11.2012, 17:10:47
Akurát, že mne je to celé na dve veci, lebo v PP (čo sa Lega týka) majú aj tak iba veľké H a malé o atď... :-\
Ale veď minule tam mali EMERALD NIGHT za 88,- a MAERSK TRAIN za 100,-.

To fakt??? to som v zivote nevidel v ziadnom BA tescu.

branio

Citace od: P4tr1cius kdy 23.11.2012, 17:39:11
Citace od: Cavelon kdy 23.11.2012, 17:10:47
Akurát, že mne je to celé na dve veci, lebo v PP (čo sa Lega týka) majú aj tak iba veľké H a malé o atď... :-\
Ale veď minule tam mali EMERALD NIGHT za 88,- a MAERSK TRAIN za 100,-.

No to by ma tiež zaujímalo, kedy bolo to "minule"   ;D

P4tr1cius

Hm, keď sa tak nad tým hlbšie zamyslím.... teraz si niesom istý, či sa mi to iba nesnívalo.  >: ;D ;D ;D


(sorry chalani za "pokus" o vtip)  ;)

Anatyt

Každopádne Drak má Emeralda ešte stále registrovaného v systéme za 90.- €. Dnes som sa o tom presvedčil.

SpCasPi000

V ZA sú všetky LotRy, naskladnili nedávno aj s nejakým červeným vlakom a celkovo ponuka dosť veľká ako vždy pred Vianocami, len tá ich politika katalógových cien s nepredvídateľnými zľavami musí byť pre ľudí na porážku, nie však pre trpezlivých  ;D

Cavelon

Sedí žabiak na prameni. ;D

juraj

#42
V BA kamenné námestie ostal iba Gandalf a Armáda Uruk Hai.

Ale dobra zásoba apple tree house a log cabin.
Primeraná cena bola na Droid escape, X-wing, samurai mecha a Monster figters.

Taktiež CMF. 1,70/ks

zajtra uvidím čo povie Tesco PN

edit: neviete koľko stojí set 8071?

dado

Vcera som spravil menší nákup v tescu Petržalka. Nič zaujímavé, ale narazil som na http://shop.lego.com/en-US/LEGO-4-stud-Blue-Storage-Brick-5001383. Tak som si kupil jednu 6ku box a jednu hlavu. Box tusim 15,99 a malá hlava 7,99 Eur. Brali to ako hračky takže boli za ne aj poukážky. Myslím že dávajú 5 a 1 Eurové. Takže netreba sa báť.

juraj

Ahojte, práve som sa vrátil z tesco Piešťany, kde som nechcel nič iné ako Technic zdvižnú plošinu.

Na moju smolu bola cena v PN 39,99 a nie 27,99.

Chcel by som sa spýtať či sa niekomu nepodarilo kúpiť navyše tento set za týchj cca 19e.

Inak žiadne veľké sety a iba friends, ninjago a city trošku rozobraté.
Sebulba planetka 14.99.



Kiko97

Ja som bol dnes v Poprade a kúpil tryskáč za  :-\ 44,99 , ale tých 14 eur som hneď minul, takže to nebolo až také stratové.

juraj

Jak to, nie je na letaku, že idu minúť od 1.12 ?

mesje

Citace od: juraj kdy 24.11.2012, 21:37:54
Jak to, nie je na letaku, že idu minúť od 1.12 ?

Idu minut hned.

SpCasPi000

Zrejme to málokto čakal už teraz keďže zvykom bolo doteraz v januári najskôr -25 a až neskôr aj -50%, ale je to tu (ktovie do kedy), takže Ninjago loď, a viacej SW menších setov + planétky za polovicu. ZA/HM LotR bez zľavy.

juraj

Pani a damy, co vsetko je v akcii?

Anatyt

Citace od: juraj kdy 20.12.2012, 17:04:38
Pani a damy, co vsetko je v akcii?

Hovädzie, bravčové, paprika, rybie konzervy a chipsy.

juraj

Super, jedny chipsy sa na Silvestra hodia

mesje

V akcii su napr:
vlak osobak za 62 eur
SW bitka o naboo za 15
SW ewokovia za 15
ninjago samurai za 21
ninjago velky pasovec 40
nejake minisetiky, planetky a pod.
zlavy su totalne nahodne rozhodene, vacsinou na male sety, ale nie vsetky (napr. battlepacky s klonami su v akcii, ale battlepack endor nie). Vacsie SW sety vobec. Je to dost ulet, lebo su vedla seba niektore sety za plnu cenu, a vedla podobny set za polovicnu. Takisto ako su zlavy nahodne rozhodene, je tato akcia nahodne nacasovana uplne mimo logiku (po tom, co boli 3 zlavove vikendy, zrazu to dali na stred tyzdna, a to tesne pred vianocami, pricom taketo vypredaje su skor po nich). Asi maju vetry z toho, ze ked to nepredali ani za -33% a to v hektickom predvianocnom období, tak to tam ostane po vianociach dalsi rok lezat.

killco

A pritom na začiatku roka boli zľavy max 25 %.

Takže ja hlásim takýto stav:

HYPERNOVA: 3938 - 6,99 €
9490 - 9,99 €
4429 - 32,9 €

Tesco: 9676 - 4,99 €
9674 -  4,99 €
7959 - 19,99 €
7929 - 14,99 €
7915 - 14,99 €

kamil

#54
Pred hodinou som bol v tesco Kamenné námestie, Bratislava a mali tam sety ktoré o príspevok vyššie uviedol killco.

Majú tam aj 9515 Malevolence za 65 eur, tuším 2 ks.
A všimol som si že tam majú v 50% zľave aj
storage brick 4 za 5 eur, farba červená v žltom papierovom obale (alebo naopak), 3 ks.

A ešte mali niektoré malé sety Friends a tieto 3 stredne veľké:
3061 City Park Cafe
3189 Heartlake Stables
3189 Heartlake Stables

Ceny týchto Friends setov som veľmi neskúmal, ale podľa niektorých zahliadnutých cenoviek usudzujem že to boli normálne katalógové ceny.

Nové sety z roku 2013, ktoré tam majú niesú v zľave.

SpCasPi000

Tesco ZA - koniec, opäť všetko vrátane LotR katalógové ceny.

Anatyt

V BA prestavujú regále, ale zľavy už skoro žiadne neboli včera.

SpCasPi000

Ešte večer o šiestej som kupoval za polovičné ceny a dnes ráno už boli plné, na centrále ktosi v noci úradoval ak je to celoplošné.

killco

Čo rok to horšie.

Cavelon

Čo rok to lepšie, aspoň ostane viac prostriedkov na Lugbulk! 8) >:D