Logo pro klienta z LEGO Kostek

Založil lenkahal, 26.11.2017, 12:43:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

lenkahal

Dobry den,

shanime nekoho, kto dokaze za cca 8 dnu poridit material a postavit modro bile logo v priloze o rozmeru cca 1.5 m x 1.5 m. Poprosim, ak sa niekto venuje skladaniu a chcel by sa do toho pustit, nech sa ozve i s financnymi podmienkami na lenka@extroverts.cz


Diky
Lenka H

Hacislav

Citace od: lenkahal kdy 26.11.2017, 12:43:45
... kto dokaze za cca 8 dnu poridit material a postavit modro bile logo v priloze o rozmeru cca 1.5 m x 1.5 m...

Jo, jo jo nemožné na počkání, zázraky do tří dnů...
Dost šibeniční termín...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

STARHAWK

Skusil som len tak narychlo pozret kolko by mohol stat material a vysiel my len taky hruby odhad ak by sa to stavalo jednoducho z brickov 2x4

A to je len priblizne odhad materialu bez prace a dodavky materialu (ratal som to na Lego Store ceny)

Aj termin je dost kratky na zohnanie tolko materialu.

Tiez je otzka akou technikou (napr dat to na podlozky a zacvakat tam plates ako mozaiku) alebo z brickov.
Dalsia otazka ci tam maju byt len 2 farby (biela, azurova) alebo aj nejake tienovanie

papluh

A ide o odkup alebo len prenájom na nejakú akciu ?

Ak by šlo len o nejaký krátkodobý prenájom.
Tak ak sa nemýlim dohtoročná dávka 2x4 brickov od TLG pre LUG bola modrá. Takže ak by to vyšlo rozmerovo, zohnali by sa biele bricky a našiel staviteľ, tak pri správnom nacenení nájmu by mohli zarobiť niečo pre LUG...

STARHAWK

Citace od: papluh kdy 26.11.2017, 14:01:42
A ide o odkup alebo len prenájom na nejakú akciu ?

Ak by šlo len o nejaký krátkodobý prenájom.
Tak ak sa nemýlim dohtoročná dávka 2x4 brickov od TLG pre LUG bola modrá. Takže ak by to vyšlo rozmerovo, zohnali by sa biele bricky a našiel staviteľ, tak pri správnom nacenení nájmu by mohli zarobiť niečo pre LUG...

To logo je azurove - neviem ci by vyhovovalo ak by bolo z normalnej modrej - pri logach by sa mala dodrzovat vernost predlohy.
Inak je to dobry postreh.

Clermont

Stačí taková nabídka a hned je jiné čtení než hádky o čínském legu. (Nemám od Lepina a podobných doma ani kostičku a snad ani nikdy nebudu mít. )
Já hned začal přemýšlet ne nad počtem kostek, ale jestli to je nějaká nová "H banka" podle názvu přílohy  :)