Moje sbírka.

Založil dědek, 01.09.2012, 15:27:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dědek

Ahoj. Okolnosti mne donutily dát dočasně"mašinky k ledu"a pokračovat ve Fabulandu. :-\

Colonel32

Máš k tomu i odpovídající zázemí ve formě Fabuland domečků a prostředí? Nebo jen mastíš figy?

dědek

Dobrý postřeh.Samozřejmě i zázemí. ;D

dědek

 Konečně důstojné uložení.    Sběratelská vitrína z Lidlu za 700 Kč.

Colonel32

Naprosto luxusní.

Jotun

Citace od: Colonel32 kdy 15.09.2012, 21:38:25
Naprosto luxusní.
Presně jak píše Colonel32, luxus, Fabuland jsem vždy obdivoval v katalozích jako dítě, ale bohužel jsem nikdy žádný set nevlastníl. Máš to velice pěkně vystaveno/uskladněno.

mirek

Paráda. Profesionálně vytvořené.

Pejnek

Kdyby byla anketa o nejkrásnější vystavení, tak jsi za perfektní úpravu určtě v Top 10 :)   ..Nádhera...

dědek

Další nechtěná sbírka...       :-\

Colonel32

Náhodou je to super... na nějakou výstavu by to bylo ideální, ještě s úkolama hledat konkrétní figurku.

dědek

Na to, že Lego sbírám 30 let, nic moc... ;D

Colonel32

Buďme realisti - v dobách před masivním rozšířením internetu Lego dost dobře sbírat nešlo. Jako AFOL jsem za první rok rozsah sbírky minimálně zdvojnásobil, oproti tomu, co jsem předtím sbíral +-15 let.

mirek

Perfektní uspořádání. To odstupňování minifigů je výborný nápad.

dědek

Staronový přírůstek pro prcka. Další set 3676 je na cestě.    :)

William

Opravdu krásný.
Podložka je uříznutá(custom)?

otaznik

Nemusí to být nutně (doma) uřízlá baseplate, dříve i ty originální působily dojmem uříznutí na jedné nebo více stranách.

Raistlin M

Já jsem jí považoval dle fotky za nějakou originální, protože to vypadá, že na ní jsou i puntíky. Tedy neověřoval jsem si, jestli i na Fabulandových byly puntíky.

otaznik

Citace od: Raistlin M kdy 23.01.2013, 15:21:11
Já jsem jí považoval dle fotky za nějakou originální, protože to vypadá, že na ní jsou i puntíky. Tedy neověřoval jsem si, jestli i na Fabulandových byly puntíky.
To by nevylučovalo uřízlou puntíkatou z jinýho setu.

RUL

Stejně by se k Fabulandu mohli na TLC vrátit.  ::)

dědek

TLC se k Fabulandu nevrátí, ale já JO... ;D Zařizuji pokoj pro vnučku. Je to nutný, už mi "leze do mašinek".

havlik.jakub666

Jedním slovem, "KRÁSA"
LEGO forever

pryb

Jak mě Fabuland nebere, takhle pohromadě je to krása.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

dědek

Po delší době se mi podařilo někoho "ukecat". Set je v perfektním stavu(na svůj věk)... ;)

dědek

Další kousek od "kostkaře" do sbírky. Jde to pomalu, ale vnučce udělal radost. ;)

otaznik

Citace od: dědek kdy 29.12.2015, 17:09:35
Další kousek od "kostkaře" do sbírky. Jde to pomalu, ale vnučce udělal radost. ;)
Ještě auto ti na fotce chybí.  ;)

dědek

#25
Fabuland nám "zamořil celý pokoj" a nedá se to zastavit... :'(

otaznik

Ještě prosím fotku krabic, a případně dalších věcí, které k Fabulandu máš.

milanv

Citace od: dědek kdy 02.03.2016, 11:26:22
Fabuland nám "zamořil celý pokoj" a nedá se to zastavit... :'(
Tak tohle jsem chtěl vidět naživo, když jsem jako malý koukal do katalogů a snil... Krása. Vůbec nevím, co bych s tím dnes dělal, ale stejně se mi to líbí :)
Pán na Žlutém hradě

dědek

#28
Citace od: otaznik kdy 05.03.2016, 17:08:25
Ještě prosím fotku krabic, a případně dalších věcí, které k Fabulandu máš.
Ondřeji, krabice vyletěly komínem a na hraní se nehodily. ;)

dědek

#29
Je to na kolečkách a dá se zasunout pod válendu. Vnučka si jej určitě předělá k "obrazu svému".