Ondrejova sbírka

Založil Ondrej, 22.08.2008, 11:48:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondrej

Dobrý den, postupně Vám budu představovat svojí sbírku, snad se bude líbit.

Ondrej

Přidávám foto všech krabic svých train setů. Foťák byl bohužel KO tak to nahradil 3.2 Mpix foťák mobilu. Pro ukázku postačí

RUL

Citace od: Ondrej kdy 19.03.2009, 11:20:12
Další set do sbírky City http://peeron.com/inv/sets/7632-1. Zakoupen včera za 890 Kč v Interspar Štěrboholy na 30% slevový poukaz.

Vypadá skvěle. A vůbec se letošní modely vyvedly.  ::)

Ondrej

Starší modely, které byly vyřazeny z města na nové polici

Fáze 1

Ondrej

Police stav 29.11.2009

otaznik

Na fotce to není úplně zřejmé, ale nemáš náhodou u setu 6653 malá kola, i když tam mají být ta větší?

Ondrej

Citace od: otaznik kdy 29.11.2009, 14:52:23
Na fotce to není úplně zřejmé, ale nemáš náhodou u setu 6653 malá kola, i když tam mají být ta větší?

Vím o tom, bohužel nemám náhradní a ještě jsem to nenapsal do inzerce. Jinak je ok, jen se mi nelíbí tahle zelená nálepka a radši bych měl tu bílou průhlednou, ale to už je jen detail.

Ondrej

#7
Předvánoční a vánoční přírůstky

BlackDemon

Citace od: Ondrej kdy 27.12.2009, 17:14:41
Předvánoční a vánoční přírůstky
Škoda že ten monorail není uplne komplet jinak ti ho docela závidim.  ;D
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

peter

Citace od: BlackDemon kdy 28.12.2009, 10:48:03Škoda že ten monorail není uplne komplet jinak ti ho docela závidim.  ;D

To nejpodstatnější tam je, zbytek už se tá celkem slušně sehnat. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ondrej

Děkuji Kukikovi za prodej Red Birda, teď už májí všechny model teamy svou krabici. Jinak kompletnost všech 100%, bohužel u 5533 chybí plastic insert. Přikládám aktuální foto MT série

Ondrej

Nové Vánoční přírůstky, největší radost mám z povlečení a krabic na minifigy, který jsou kompletní tak z 60% zatím. Jinak smutné zjištění je, že jsem přispěl naposledy před rokem, proto po zkouškovém vlezu na půdu a nafotím kompletní sbírku a thread promažu.

Johnysed

Tady někdo dobíjí zem, vzduch, vodu, koleje, město opravdu nádhera ten jeřáb nemá chybu

Ondrej

Poslední přírůstek co dneska dorazil, 4564 od pana Niederleho. Díly jako nové, plastic insert a krabice v pořádku. Jediné co mi chybí jsou dva balíčky s nálepkou brick 1 x 2 a návod, ale nic nesehnatelného.

Ondrej

Fotka celku

Ondrej

Fotka celku 2

Ondrej

Fotka celku 3

Xiander

Wow ! Moc pěkné.  :o

Darth

Parádní kousky, nejvíc mě zaujal ten Sopwith Camel a Fokker DR.I, po těch se musím po e-bayi kouknout, vypadají skvěle.

Ondrej

Citace od: Darth kdy 29.01.2011, 20:37:17
Parádní kousky, nejvíc mě zaujal ten Sopwith Camel a Fokker DR.I, po těch se musím po e-bayi kouknout, vypadají skvěle.
Ještě k nim patří Wright flyer, ale toho bohužel zatím nemám. Jsou to fakt povedený sety, jen šla cena docela nahoru poslední dobou.

Darth

Wrighty nemusím, zaujal mě Sopwith Camel a Fokker protože mám rád W.E.Johnsovy knížky o Bigglesovi (hlavně povídkové knížky z první světové). V minulosti jsem sehnal všech 99 kousků knih, co u nás vyšly, ale bohužel do Lega mě nenapadlo jít.

Ondrej

Citace od: Darth kdy 29.01.2011, 21:30:16
Wrighty nemusím, zaujal mě Sopwith Camel a Fokker protože mám rád W.E.Johnsovy knížky o Bigglesovi (hlavně povídkové knížky z první světové). V minulosti jsem sehnal všech 99 kousků knih, co u nás vyšly, ale bohužel do Lega mě nenapadlo jít.
Já je mám díky tátovi, který modelaří letadla. Jinak Bigglese znám, ale četl jsem ho jako povídku ve sbírce komiksů. Určitě je doporučuji protože jsou velice povedený, jen ty nálepky časem opadaly a popraskaly.

Ondrej

Poslední přírůstky. 5590 Model team a krabice na minifigy ze třetí sérky ať je mám kam dávat  ;)

Ondrej

Tak po delší době přidám malou ochutnávku z kompletace sbírky. Další fotky aktuálního stavu postupně přidám  ;) Zatím posílám foto krabic Minifigures series, ale ještě nejsou kompletní figurky.

William

Vypadá to impozantně.

Ondrej

Musím říct, že to stálo docela námahy je všechny sehnat v neporušeném stavu, většinou je hned vyhazují nebo utrhnou víko. Doporučuji ptát se na kasách tam je často mají jinak je to celkem o štěstí sehnat je ze skladu. Na druhou stranu to byla zábava a zpestření nákupů a procházek. Jsem rád za tenhle malý "komínek".  8)

Ondrej

Fotka bez starších a technic setů.

Ondrej

Přidávám další fotku jedné police ze skříně, kde mám uloženy starší sety.

Ondrej

Po dlouhé době jsem konečně sehnal dvě krabice na 10020. Takže Santa Fe kompletní ve dvou kusech.

otaznik

Citace od: Ondrej kdy 22.11.2012, 18:23:52
Přidávám další fotku jedné police ze skříně, kde mám uloženy starší sety.
Pěkné! Chválím!  ;)