lego filmy

Založil Aki, 20.04.2005, 14:26:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Tak když jsem dnes ráno v 1 hodinu vypínal počítač a šel vypnout televizi, hodně překvapeně jsem zíral, když vidím, že na jedničce běží animovaný film z lega.
Pak jsem zjistil, že to běželo v rámci pořadu "Pomeranč" a pokračovalo to rozhovorem s autorem. Jmenuje se Jakub Fišer a musím říci, že ten filmek byl fakt dobrý. Taková Amerika 20 léta. Říkal tam, že nemá žádné svoje stránky, ale že ty jeho filmy tak jako putují mezi jeho přáteli.
Viděli jste to někdo? Nevíte o něm víc?

Jindroush

Sem napsal do ČT, tak sa hukáže.  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Aki kdy 20.04.2005, 14:26:59
Tak když jsem dnes ráno v 1 hodinu vypínal počítač a šel vypnout televizi, hodně překvapeně jsem zíral, když vidím, že na jedničce běží animovaný film z lega.
Pak jsem zjistil, že to běželo v rámci pořadu "Pomeranč" a pokračovalo to rozhovorem s autorem. Jmenuje se Jakub Fišer a musím říci, že ten filmek byl fakt dobrý. Taková Amerika 20 léta. Říkal tam, že nemá žádné svoje stránky, ale že ty jeho filmy tak jako putují mezi jeho přáteli.
Viděli jste to někdo? Nevíte o něm víc?

Hmm, to bych taky rád viděl.

muzzo

Citace od: Jindroush kdy 20.04.2005, 15:31:26
Sem napsal do ČT, tak sa hukáže.  8)

Tak co Ti odepsali?

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

cembry


J_BOB

v sobotu som zastihol asi posledne dve minuty lego filmu na STV2
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Cavelon

Citace od: J_BOB kdy 19.12.2005, 15:42:08
v sobotu som zastihol asi posledne dve minuty lego filmu na STV2

Kedy to bolo a o čom?

J_BOB

netusim. mne kamarat vecer zavolal ze na STV2 ide lego film tak som kukol ale za chvilu to skoncilo. pamatam si len ze tam bola tusim sekera alebo nieco podobne a stou tusim dakoho buchli po hlave. naozaj netusim. ale viem iste, ze jeden fig mal torso s cervenymi monterkami ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Lomax

Citace od: Aki kdy 20.04.2005, 14:26:59
Jmenuje se Jakub Fišer a musím říci, že ten filmek byl fakt dobrý.

Tady je stránka toho dílu Pomeranče. Je tam i jeden obrázek z toho filmu.
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

peter

Tak jsem zase zabrousil na stránky České televize a co jsem nenašel. Dne 3. 1. 2006 což je úterý budou v 9:25 vysílat 28 minutový film "Království hraček".

Oficiální popis:
O dětech, Legolandu, farmách a životě v Dánsku (1999). Režie P. Hajn

V dánském městečku Odense se narodil světoznámý pohádkář Hans Christian Andersen. Přes své hrůzostrašné příběhy to byl patrně právě on, kdo v Dánech začal pěstovat vztah k dětem. Děti jsou zde v rodinách v každém okamžiku pány situace, výchova je značně benevolentnější, než je tomu zvykem u nás. I dánské zákony chrání děti, někdy snad až trochu přehnaně. Tělesné tresty jsou samozřejmě zakázány a při jejich porušení riskují rodiče postih. Dánsko je zemí piva, cyklistů, mořeplavců, ostrovů - ale také je známé svým královstvím hraček. Firma Legoland má dnes již dlouholetou tradici a své výrobky prezentuje nejenom v obchodech, ale především v zábavním Parku Legoland. Navštěvují jej děti i rodiče a nabízí všem návštěvníkům bohatou a pestrou podívanou.


Bohužel já touto dobou jsem v práci :'( tak se chci zeptat, zda-li máte někdo možnost to nahrát buď na VHS-ku, nebo rovnou do PC?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Tomášek

Citace od: peter kdy 01.01.2006, 18:42:47
Tak jsem zase zabrousil na stránky České televize a co jsem nenašel. Dne 3. 1. 2006 což je úterý budou v 9:25 vysílat 28 minutový film "Království hraček".

Oficiální popis:
O dětech, Legolandu, farmách a životě v Dánsku (1999). Režie P. Hajn

V dánském městečku Odense se narodil světoznámý pohádkář Hans Christian Andersen. Přes své hrůzostrašné příběhy to byl patrně právě on, kdo v Dánech začal pěstovat vztah k dětem. Děti jsou zde v rodinách v každém okamžiku pány situace, výchova je značně benevolentnější, než je tomu zvykem u nás. I dánské zákony chrání děti, někdy snad až trochu přehnaně. Tělesné tresty jsou samozřejmě zakázány a při jejich porušení riskují rodiče postih. Dánsko je zemí piva, cyklistů, mořeplavců, ostrovů - ale také je známé svým královstvím hraček. Firma Legoland má dnes již dlouholetou tradici a své výrobky prezentuje nejenom v obchodech, ale především v zábavním Parku Legoland. Navštěvují jej děti i rodiče a nabízí všem návštěvníkům bohatou a pestrou podívanou.


Bohužel já touto dobou jsem v práci :'( tak se chci zeptat, zda-li máte někdo možnost to nahrát buď na VHS-ku, nebo rovnou do PC?
Ja sem to uz videl asi trikrat  ;D oni to davaji asi dvakrat do roka >:D
Procházím DARK AGE.

JOHN

Já to taky viděl  ;D . Mě se to docela líbí . A je pravda že to dávají každou chvíli ...  8)

May

Jestli nezapomenu mohu to nahrát do PC například ve formátu DivX.
Jinak už jsem nedávno nahrál z ČT1 reklamu na LEGO duplo (letiště) do PC v DivX cca 5 MB (celé to má 20 vteřin). Pokud o to má někdo zájem mohu poslat do mejlu.

sam.no

http://www.legacek.cz/calendar.asp

Na legáčku pod záložkou zábava jsou ke stažení všechny TV spoty, včetně Vikingů, Království rytířů, Bioniclů i Dupla

muzzo

Citace od: sam.no kdy 02.01.2006, 10:53:05
Na legáčku pod záložkou zábava jsou ke stažení všechny TV spoty, včetně Vikingů, Království rytířů, Bioniclů i Dupla

Ta reklama na ty vikingy se mi líbí ;D

Teddy Bear

I ta na KK je super! ;D
Buďte sami sebou!!!

corelxt


muzzo

Tak to je hodně velká úchylárna ;D

Teddy Bear

Muzu jenom souhlasit! ;D
Ale je to dobre udelany! 8)
Buďte sami sebou!!!

tazzy

#20
tak to je hukot!!
Mohl tam jeste udelat jak leti na tom letadle, jestli jste nekdy videli klip na tuhle pisnicku

edit: tak jsem to nasel, juknete se - tady

niessnet

Dnes opět dávali na ČT2 film Království hraček - viz příspěvek o něco výše .
Dávali ho od 12:30 do 13:00, ale bohužel jsem stihl už jen závěr.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Hansel

Snad nevadí, že otvírám staré téma. Témata s tímto názvem jsou tu už 3 ::)

Před chvílí jsem omylem zapnul televizi a z Novy na mě jukaly titulky, kde u jmen byli minifigové. Předpokládám tedy, že celý film byl animovaný tímto zůsobem. Žel jsem ho propásl. Kdo viděl, nechť zpraví, jaké to bylo. bylo to vysíláno v rámci Noci fimových nadějí.
Jelikož jsem koukal na minulou Noc a byl to zážitek velmi říšerný, tentokrát jsem nesledoval.

Zajímalo by mě, jak byla propracovaná animační technika a kulisy, třeba i ve srovnání s Peterovým Doktorem Ox, kterého považuji na domácí podmínky za velmi povedeného.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)