Vracim se k legu

Založil 7omy, 03.07.2008, 18:09:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

7omy

Sem se dneska po asi 3 letech rozhod vrátit k legu, už mi nestačí že v legu dělam  ;D. Takže sem ve sklepě vyhrabal všechno co mam a chystam se to všechno složit. Ale pak asi začnu sbírat technic, přemejšlel sem o tom novym buldozeru, myslíte že stojí za to si ho koupit?

A ještě pár fotek


Jose

Podle recenze a ohlasů zde na fóru za koupi stojí. Ale kacířská otázka: má tohle téma smysl? :-\

7omy

#2
spíš mi šlo o to se zeptat na ten buldozer, tohle jsem sem hodil jentak

mato92

MINDSTORMS NXT tiež stojí za to ! A v kombinácii s bulldozerom to robí divy !

;D ;D ;D Dúfam, že to nepochopíte ako nejakú propagáciu Mindstormsu  ;D
Mám LEGO MINDSTORMS NXT.

7omy

Mindstorms mě taky láká, ale to je moc drahý, možná až to bude levnější  :). Co jinýho by jste mi doporučili z techniku?

TomB

Citace od: 7omy kdy 03.07.2008, 21:07:59
Mindstorms mě taky láká, ale to je moc drahý, možná až to bude levnější  :). Co jinýho by jste mi doporučili z techniku?
;Asi 8421 dobrá zásobárna dílků a 8 velkých kol, buggy motor, díly na dvojrychlostní převodovku....
nebo taky 8285 ale jen jako zásobárna studlles
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

7omy

Ten 8285 se mi líbí, máme ho i v práci, ale ten je dost drahej, ten si koupim asi až po tom bulldozeru, takže asi vemu ten 8421, jestli ho někde budou mít

TomB

Citace od: 7omy kdy 04.07.2008, 17:49:37
Ten 8285 se mi líbí, máme ho i v práci, ale ten je dost drahej, ten si koupim asi až po tom bulldozeru, takže asi vemu ten 8421, jestli ho někde budou mít

maj ho např. na mořelega v akci za 3800 už docela dlouho a nevim jestli ho ještě budou mit třeba za pul roku. Takže jestli máš prachy tak bych do toho šel hned (sám ho mám a je úžasnej).
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

7omy

Muj pokus o 3 stupňovou převodovku, je to jedna z prvních věcí co sem z techniku udělal, mam jenom ten motor a 8455 a pak nějaký bionicly  :D

Pepan

Celkem jednoduchá konstrukce ze základních dílů, jak dobře to v praxi funguje? Osobně jsem to taky měl postavené a občas se mi to kouslo :-)

7omy

Bohužel se mi to taky občas kousne, ale nevim jak to vylepšit

TomB

Citace od: 7omy kdy 05.07.2008, 18:14:33
Bohužel se mi to taky občas kousne, ale nevim jak to vylepšit
ale já vím...
kup si 8466, vyndej z toho převodovku a ejhle už máš 5 stupňovou převodovku i se zpátečkou ;D >:D
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

7omy

Citace od: TomB kdy 05.07.2008, 18:51:52
Citace od: 7omy kdy 05.07.2008, 18:14:33
Bohužel se mi to taky občas kousne, ale nevim jak to vylepšit
ale já vím...
kup si 8466, vyndej z toho převodovku a ejhle už máš 5 stupňovou převodovku i se zpátečkou ;D >:D
A jiná možnost by nebyla?  :)

7omy

Můžu teď mít lego minstorms NXT za 4000 a tu odtahovku za 1500, mam to vzít? oboje je nový, nerozbalený

Skyder

Skyder

7omy

takovou odpověď sem čekal, škoda že sem dneska neměl prachy, takže tam pro to skočim zejtra nebo ve čtvrtek, už se těšim, jenom doufam že mi pak přijde ten buldozer co nejdřív, na lego.com ho totiž už nemaj tak už se asi přestane prodávat