Moc velký MOC - Mercedes Benz W142

Založil matka, 11.06.2018, 15:21:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

matka

Při stavbě MOCu Atentát na Heydricha bylo potřeba udělat veterána Mercedes Benz W142. Trochu se mi to vymklo z rukou, tedy velikostně. Takže vznikly omylem veteráni dva. Jeden detailnější, a jeden menší do dioramatu.
(Bohužel do úplného doladění chybí součástky, správně by na bocích měly být dveře dva study na výšku.)
Paní na Žlutém hradě

Izabella08

Dito, jsi NESKUTEČNÁ!!!! Tvoje multistavěcí schopnosti vyráží dech!!!

Jezevec

Tak tohle je teda taky pěkná pecka! Přijde mně (možná to je jen můj vlastní pocit), že postavit modely historických vozů je o poznání těžší než něco moderního. Profesionální výkon, smekám. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

HD

Pěkně zpracovaný náročný model, v ještě náročnějším měřítku. Za to Ti bezpochyby patří nejeden palec nahoru.
Avšak z blatníků na malém nejsem moc nadšen, ale zároveň nevím, jestli jdou v tomto měřítku vůbec vyřešit lépe. Sám jsem na ně na svých malých vozidlech neměl ještě odvahu.

@celý MOC Atentát: Neber to prosím jako kritiku, ale přijde mi (jako historickému laikovi a osobě, která není nijak zaujata v historickém vojenství ani vojenské technice), že zelená uniforma ani jednomu německému vojáku nesedí. Chápu však, že by v černé či šedé asi splýval s pozadím a autem, či snad, že se jedná o umělecký záměr. Je to asi jen otázka zažitých archetypů.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

šipka

Paráda,  měl jsem tuto scénku rozdělanou k 75tému výročí a nějak jsem jí nedotáhl do konce, protože jsem také zápasil s velikostí a Mercedes mi vyšel také v té "větší"  variantě  ;) 
Také bych se přimlouval za výměnu zeleného torza. Zkusil bych nějaké černé třeba ze SW. Mohu vzít, návrhy pošlu SZ

peki

Citace od: šipka kdy 12.06.2018, 08:42:28

Také bych se přimlouval za výměnu zeleného torza. Zkusil bych nějaké černé třeba ze SW. Mohu vzít, návrhy pošlu SZ

A neměli by jste někdo něco k zapůjčení? Davromanův syn poveze bojové scénky, v Olomouci jsem na to koukal a uniformy byly naprosto přesné. Třeba někdo z kostkařů něco má co by se mohlo půjčit.

matka

Děkuji vám za vaše reakce a rady, cením si jich.
A souhlasím. Přiznám se, že co se týká blatníků na malém autě, nejsou zdaleka takové, jaké mají být, v reálu je to nejvýraznější a nejelegantnější prvek na autě. Zkrátka mě ale nenapadlo, jak lépe je v tomhle měřítku udělat.

A teď ke scénce http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51658.msg259606#msg259606
Už se domlouvám s Šipkou na zapůjčení lepších torz. Je naprostá pravda, že jsou potřeba vyměnit. Byla to taková nouzovka, přiznám se, že jsem zaspala čas a uvědomila si až týden před výstavou, že musím, taky dílko dotáhnout, už nebyl čas objednávat.
Jen mám trochu obavy z té černé, jestli to vše moc nesplyne...

Paní na Žlutém hradě