(Vlastní) Korunovační klenoty

Založil Hardegon, 17.01.2018, 18:16:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Jedná se o docela malý model, ale mám z něj radost a dlouho jsem zde nic z vlastních MOC neuveřejnil. Měřítko je 1:1. Barvu jsem volil žlutou, protože se mi nechtělo nic barvit a chci, aby bylo vidět, co se dá z lega postavit bez úprav.
Musím se ale přiznat, že jsou všechny tři kusy klenoté místy lepené. Požadavek byl, aby se s nimi mohla občas dělat nějaká předváděčka pro návštěvníky. Drží pohromadě i bez lepidla, ale nevím, kdo s nimi pak bude manipulovat a co se s nimi bude dít.

Nyní jsou k vidění na nové výstavě Czech Repubrick v Hamleys v Praze (nástupce Lipna). Hodně jim přidává "vitrína", což je starý bankovní trezor.

pitris47


hobby

Kuriózní, neotřelý nápad, o.k.

Villa Legina


Bard

Je to výborné. Provedení se mi líbí, ještě lepší mi přijde samotný nápad. Jak bylo psáno, neotřelé.

mirek

#5
Super nápad ke sto letům republiky. Tmavé pozadí dokonalé...trezor umocňuje atmosféru...klenoty vyjímečné.

Zpracovávám foto ze včerejší pracovní návštěvy. Kutal jsem Michalovi v dolech pod Barborou a fušoval do elektrikářského
umění Martina u technic letadel. Ke spokojenosti Jany se vše povedlo.









peki

Dobrý nápad, parádní zpracování  :)

Drobuliatko

Kraaaasa Hardegon! ;) A nesuhlasim, ze sa jedna o docela maly MOC! Je to docela velke. ;) Fakt pekna praca a vyborne nacasovana prezentacia, prave v case ked su aj skutocne korunovacbe klenoty vystavene! Kazdemu kto moze odporucam ist pozriet! ;)

Chairudo

Je to opravdu mistrovský kousek, za který by mohl být pyšný i skutečný zlatník za císaře pána ;D
Měl jsem možnost si korunu vyzkoušet a perfektně sedí.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Petronel

Dokonalé!
Výborný nápad a skvělé provedení.
Navíc se mi líbí jak sis pohrál s tou členitostí u horní části žezla.  ;)

Citace od: Chairudo kdy 18.01.2018, 15:33:17
Měl jsem možnost si korunu vyzkoušet a perfektně sedí.
Také bych si ji rád vyzkoušel! +k tomu ty"doplňky"  ;D

Hardegone zvaž jestli by nešlo domluvit abys to pak vzal na pár výstav a my afolové si mohli udělat nějaká selfíčka.  :D
Chybí už jen nějaký plášť.  ;D

Hardegon

Dneska se projevila u Kazmi moje kvalitně odvedená práce. Příště použiju víc kráglu...

Někde kolem 6. minuty
Kazma v hračkářství

Robbed

Konečně aspoň dobrá reklama  :D

hobby

Citace od: Hardegon kdy 12.12.2018, 11:52:32
Kazma v hračkářství
Musím se přiznat, že nechápu to video s tzv. Kazmou. To má být jako vtipné, veselé, úsměvné, či co? Ve skutečnosti mi ten hejsek připadá jako blb, co navíc rozbíjí svým ignorantstvím výtvory z lega. Ach jo, nerozumím :(

Chairudo

Je to člověk co se snaží zviditelnit děláním blbostí a někteří náctiletí tohle trapné chování žerou.

Tys to lepil? >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Anatyt

Hovorí sa tomu youtuber. A práve títo su najpopulárnejší.

Jezevec

Tak Kazma to je na první pohled člověk velmi chabého intelektu, co se všemožně zviditelňuje na internetu. Ať už na youtube, v tom svém pořadu One man show nebo někde jinde. A v dnešní době má něco takového samozřejmě úspěch. Asi jako když na sebe Fatty v živém přenosu sypal jídlo. Prostě čím větší blbosti, videa a pranky, tím větší šance na to být virální.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Matthes_CS

Už to někdo hodil na FB kostek:
"Chtělo by to posílit ochranu výstavy a nikoho kdo má za prdelí štáb s kamerou nepouštět tak blízko k modelům."

Ryxe

No popravdě, jestli je to myšleno jako reklama tak tedy nevím, nevím. Z výstavy není vidět nic a záběry na (zrovna mě nenapadá výstižný popis téhle osoby) jak ničí modely (mimochodem docela dost amatérsky) mi úplně nepřijde jako ideální prezentace. Každopádně je to jen můj osobní názor, třeba jsou holt dnešní trendy v reklamním odvětví jinde...

Anatyt

A tá rozbitá opera sydney - to nikomu nevadí? To asi nemá majitela odtialto predpokladám.

Matthes_CS

Citace od: Anatyt kdy 12.12.2018, 22:11:35
A tá rozbitá opera sydney - to nikomu nevadí? To asi nemá majitela odtialto predpokladám.

To byl tovární set, ne? Bych řekl, že to tak vybrali, aby to bylo jejich a uměli to spravit. Tu expozici národního muzea taky určitě hned vrátili.

MÍLA

Citace od: Matthes_CS kdy 12.12.2018, 20:49:12
Už to někdo hodil na FB kostek:
"Chtělo by to posílit ochranu výstavy a nikoho kdo má za prdelí štáb s kamerou nepouštět tak blízko k modelům."

Na facebook jsem to hodil já, a tady na fórum jsem to házel už krátce po půl jedné ráno potom co jsem zjistil že to není obyčejný díl z jeho nové show.

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=44878.msg265684#msg265684

Drobuliatko

A to autori tych diel nijak neprotestuju u toho hrackarstva? :o

Foton

Citace od: Drobuliatko kdy 13.12.2018, 07:57:40
A to autori tych diel nijak neprotestuju u toho hrackarstva? :o
Možná to jsou razbíjeny jen výtvory na zakázku, tj. již nepatří autorům (AFOLům). A majitel nepochybně o přítomnosti Kazmy věděl.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Ryxe

Modely patří  výstavě,  tudíž si s nimi mohou nakládat jak potřebují.  Co nechají Kazmu dělat je jejich věc. Že se to někomu nelíbí  (do této skupiny patřím i já) je jen náš problém; -).

hobby

Ono totiž je v módě, rozbíjet lego.
Na YouTube jsou stovky videí ničení lega; záměrně, s gustem, čím brutálněji tím lépe - většinou vlaky nasměrované proti sobě, či k pádu ze stolu, do bazénu, nebo z prvního patra na beton (´krásně´se vláček rozletí až na dílky). Svědčí to o přežranosti z blahobytu, nihilismu, inflaci hodnot, atd. Na ta videa se ani nemohu dívat a je mi z toho na zvracení :'(   

Hardegon

Po událostech ve videu bude původní sada nahrazena novou a více blbuvzdornou. Měřítko 1:1, detailů to má méně, ale opraví je i nezkušená obsluha.
Přikládám rychlofotku, pak dodám fotku z trezoru  ;)

Daniel

Citace od: Hardegon kdy 14.12.2018, 14:29:45
Po událostech ve videu bude původní sada nahrazena novou a více blbuvzdornou. Měřítko 1:1, detailů to má méně, ale opraví je i nezkušená obsluha.
Přikládám rychlofotku, pak dodám fotku z trezoru  ;)
Tak teď nevím jestli si děláš srandu, nebo ne...  ;D

Chairudo

A ten původní znovu slep a zaskli  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MiHo

#28
Koukám, že je to z DUPLa. Taky by se to dalo místo lepení sešroubovat vruty, aby to zůstalo rozebiratelné.  ;D

Cavelon

Citace od: Hardegon kdy 14.12.2018, 14:29:45
Po událostech ve videu bude původní sada nahrazena novou a více blbuvzdornou. Měřítko 1:1, detailů to má méně, ale opraví je i nezkušená obsluha.
Přikládám rychlofotku, pak dodám fotku z trezoru  ;)

Výborne! Toto bude pre toho k***** ideálne! ;D