(Vlastní) Mártyho produkce

Založil Marty713, 31.08.2010, 00:28:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Věšák

Márty díky moc za návod a seznam dílků(vzhledem k tomu, že nemám PC tam co lego, nemusel sem aspoň při každém kroku přebíhat sem a tam :) ). Naživo ten tank vypadá ještě líp...
Je to vážně super model a ty ostatní z SW jsou taky parádní.
Přikládám fotku, abych tě potěšil :)

Marty713

Málo času, práce hodně, výtvorů nula, a tak když už něco malého udělám, přijde mi zbytečné zakládat kvůli tomu nový topic. Z tohoto důvodu jsem si dovolil upravit název a tím i účel tohoto tématu. Ačkoli několik dalších mini-modelů čeká už jen na nafocení, dal jsem teď přednost "vizuální" tvorbě. Inspirován (a nadšen) podobnými galeriemi na flickru (zejm. Avanautovou a Legofenrisovou) rozhodl jsem se udělat něco vlastního.

Název snímku: "I felt your presence Boba Fett."

Pozn.: Soubor má necelých 100kB, tak snad tolik nevadí, že je zatím uploadován přímo na Kostky.

Rhox

Vypadá to dobře...
To je z toho comicsu jak Boba na meče porazí Vadera?

Marty713

Po delší době tu mám něco pro hradaře. Snad potěší svou atmosférou. 8)

Marty713

Přidám ještě dvě fotky na chuť.

Marty713

Znáte hru Creationary? Docela dobrá a taky těžká, málo dílů a když už jsou, tak jen ty základní. Rozhodl jsem se zkusit postavit vše, co je na kartičkách, tady je mých prvních osm pokusů.

Tomik

Ta injekce a letadlo jsou celkem povedený. Jinak, tuhle hru mam taky doma a nad čím jsem si celkem lámal hlavu byla motorka - na tu tam absolutně nelze použit žádná kola. Nakonec jsem jí postavil, ale výsledek byl hodně křehký a nic moc. Těším se na tvou verzi.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Marty713


Togaran

Vypadá to zajímavě :) jak je to v té hře? staví dva lidi proti sobě na čas ze stejné zásoby? nebo nejdřív jeden a pak druhý?

Mě se nejvíc líbí letadlo :) ta umělá perpektiva je super.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Tomik

Citace od: Togaran kdy 05.06.2011, 22:14:13
Vypadá to zajímavě :) jak je to v té hře? staví dva lidi proti sobě na čas ze stejné zásoby? nebo nejdřív jeden a pak druhý?

Těch možností je tam víc, ale v zásadě je to o tom, že jeden staví a ostatní hádají. Potom staví další a zase ostatní hádají. Prezentaci pravidel hry najdeš třeba tady: http://www.lego.com/legogames/en-us/products/3844.aspx
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Marty713

My to hráli stylem všichni si vezmou kartičku, hodí kostkou, začnou stavět, no a co si z dílků ukořistí, to je jejich. Občas, když na vás nic nezbylo, bylo těžké cokoli postavit, ale zase je to lepší, než čekat, až něco postaví ten jeden.

Marty713

"On patrol"

Marty713

První díl nízkorozpočtového komiksu. Budu vděčen za jakékoli ohlasy. :)

FilipS

Tak na hodnocení děje je brzo, ale zpracování se mi líbí. Pouze ty zbraně mě bijí do očí. (Nemyslím ten kulomet, ten se celkem povedl) Těším se na pokračování.

Marty713


Petronel

Dost zajímavé a velmi pěkně zpracované  ;)
Chtěl bych vidět nějakou pořádnou bitku  ;D

Marty713


yanice

vyborny ;D. Ja se tak tesim, az si zas budu moct zacit taky hrat.

Marty713

Na další pokračování komiksu, jsem se rozhodl vykašlat. Chtěl jsem něco jako toy story - příběhy oživlých minifigů, ale je s tím, i když to snad nevypadá, hrozně práce a výsledek není nic extra. Takže klobouk dolů před všemi, kteří komiksy vytváří.

Namísto toho jsem se pokusil upravit pár mých minifigů. Jde o můj první pokus s výrobou vlastních nálepek.

1) republikové komando, modře značený klon je Niner, červeně značený je Darman, oba jsou podle novely Republikové komando I. Přímý kontakt
2) komando podle mojí fantazie, červeně značený je velitel jednotky
3) zleva doprava: klonovaný voják 2. fáze, voják ARF, Ghez Hokan, Shock trooper, příslušník 501. legie

Marty713

Postavil jsem několik vinět ze světa Star Wars a k nim pár micro modelů.

1) Ep III - Palpatinův raketoplán Theta přistává na planetě Mustafar
2) Ep IV - stíhačky X-Wing a Y-Wing útočí na Hvězdu smrti
3) hangár se stíhačkami Tie na Hvězdě smrti
4) Ep VI - raketoplán Lambda na plošině na planetě Endor, AT-AT ve stejném měřítku
5) Tie Fighter, Tie Bomber, Tie Advanced, lodě třídy Firespray, Y-Wing

Luky1987

Škoda, že tady není smekací smajlík, je to vážně paráda, zejména číslo dvě ;)

Marty713

Tady mám dvě drobnosti:

1) P-38 Lightning
2) mini model mého rodného domu

Marty713

#52
Postavil jsem několik imperiálních lodí. Je to taková flotilka, i když má v čele dva z nejsilnějších vesmírných dreadnoughtů.

1) SSD Eclipse a SSD Executor - oba jsou postaveny v měřítku 1 stud = 550 metrů. Pro srovnání k nim postavený micro ISD ve stejném měřítku.
2) Hvězdný destruktor třídy Pellaeon z EU
3) ISD, Victory II SD, Acclamator II AS, Immobilizer 418 cruiser a Tantive IV - vše v měřítku 1 stud = 90 metrů.

Berndthardt

#53
Citace od: Márty kdy 17.08.2011, 13:56:56

1) P-38 Lightning


;D LOL, čekal bych to po Pantherovi trošku větší, ale toto je rozhodně VELICE ROZTOMILÉ.
Jen tak dál!

Marty713

Poslední dnešní série zachycuje pár větších modelů lodí ze světa Hvězdných válek.

1) stíhačka N-1
2) Geonoská stíhačka
3) Delta-7 Obi-Wana Kenobiho
4) Radiant VII
5) AAT
6) Firespray-31

Doufám, že se vám budou moje modely líbit.

Insectslayer

Wow, ten Eclipse mi vážně učaroval. Nemohl bys hodit na net plánek? Prosím.  ::)

Petronel

Parádní díla, máš docela představivost na pěkná díla v mikro měřítku  ;)

měl bych akorát jednu malou radu:
nachrlil si to sem najednou všechno a nikdo na to nestihl reagovat, takže si případné kladné ohlasy tolik neužiješ  ;) je toho fůra ;D

Berndthardt

ad Lightning:

Dnes na to koukám znovu, je to tak dobré, že se pouštím do jiného éra ve stejném měřítku. Uvidíme.
Návrh: čumák: možná bych zkusil místo tile klasickou bílou 1x1 a na ní pak šedý round 1x1? a měl bys to i oblé i v barevném schematu?
.. a možná ještě otočit vzadu ty Minifig Accessory Torch rukojetí VEN, takže bys měl vejškovku i vně směrovek, jako originál.. (sry, teď už vážně přestávám spamovat a jdu stavět)

Marty713

Jo, máš pravdu a ke všemu ještě výborný nápady. Sice už to nebudu předělávat, ale tvoje návrhy by to posunuly dál, díky.

to Petronel: Jsem si toho vědom, ale místa na komentáře je tu dost, a tak, když někdo bude chtít napsat, napíše.

Tady je další dílko, bunkr.

P.S. Plánek Eclipsu neplánuji. 8)

Petronel

Propracovaná větší vignetka úkrytu. A dobře si postavil i tu zbraň  8) Akorát nerozumim tomu, proč ten fešák má ještě druhou, když vstojí v úkrytu a u okýnka má takový kanón  ;)