Nákupy v Evropských Lego obchodech

Založil Chairudo, 20.06.2016, 18:16:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

#120
Tak tentokrát byla odpověď rychlá a dílů je jako posledně necelá polovina. Pak to proberu kdo má co objednaného.

1 box -  Brick 1x4 Black
1 box -  Brick 1x2 Dark stone grey - Element ID: 4211088 (dbg)
2 boxes - Brick 1x2 White - Element ID: 300401
3 boxes - Brick 1x2 Brick yellow - Element ID: 4109995 (tan)
4 boxes - Plate 2x4 Dark Green - Element ID: 302028 (green)
2 boxes - FLAT TILE 2x2 Medium stone grey - Element ID: 4211413 (lbg)

Jinak mám na toho 29.4 zatím v autě 3 volná místa, kdo má zájem můžete se předběžně hlásit.

Tak už jen 2 místa.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Toto zbylo z objednávky, kdyby někdo ještě něco chtěl pište, ale jen to co je ve stěně nebo co zbude z objednávky, žádné novinky.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

juraj

Vdaka za objednanie, ja si to tam naberiem spolu s vami.

over86c

Děkuji za objednání. Když není možnost brick 1x2 LBG, tak bych si místo toho vzal jeden kelímek v barvě DBG, je-li to možné.

Děkuji

blackjoe


papluh

Mníchov už má VW mini Beetle za 40 eur nákupu a nový mini model v stene. Zdá sa že minimálne na tento mesiac je len jeden. 
tipujem že to má asi byť Puffin/Alka/Mníšik/Papuchalk 8) Bielobradý

Klaj

Tak sem byl vcera v SCS. Beetle uz je doma a tesi se az bude vystaven vedle velkeho brachy.

Bohuzel s kartou to dopadlo neslavne, pani u pokladny mi rekla ze to nijak propojit nejde. Ze mi muze dat leda novou a tim ze prijdu o nasetrene body. Takze tak.  :-\
Draco dormiens nunquam titiliandus

Chairudo

Citace od: Klaj9 kdy 06.04.2017, 11:17:41
Tak sem byl vcera v SCS. Beetle uz je doma a tesi se az bude vystaven vedle velkeho brachy.

Bohuzel s kartou to dopadlo neslavne, pani u pokladny mi rekla ze to nijak propojit nejde. Ze mi muze dat leda novou a tim ze prijdu o nasetrene body. Takze tak.  :-\

Až tam pojedeš příště udělej to jak jsem říkal, řekni že chceš kartu ke svému existujícímu účtu, že nám ji do čr při vytvoření neposílají. Paní ti řekne že to spárovat nejde, řekni jí že ji chceš kartu neaktivní a ať číslo tvého účtu napíše zezadu.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

juraj

tak to spravili mne a prisla aj nova karta do Rakuska.

Chairudo

Právě mi přišel mail z Donau že od 7.4.2017 do 23.4.2017. mají trojnásobné VIP body. Pouze Donau.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Skyder

Ahojte, chystáte sa niekto na AFOL day 29.04.2017 do Viedne, SCS alebo Donau Centrum?

Ak áno, rád by som sa pridal :) Prípadne sa môžete pridať ku mne, potrebujem však spomínanú nálepku z fóra?

Ďakujem :)
Skyder

Chairudo

Připomínám AfolDay tuto sobotu, 15% sleva v kamenných obchodech.

Jestli jsem někomu neodpověděl tak potvrzuji přiobjednávky od Pool, robkteryten, miho, fandadolega.

Mám tentokrát na seznamu asi 80 kelímků, takže nejdřív pořeším všechny sypané a cvakané (green plate apod.) si nechám až na konec, když to stihnu, tak mi vyrobíte medaili :D

Jinak auto už je plné.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

fanda

Citace od: Chairudo kdy 23.04.2017, 22:43:09
Připomínám AfolDay tuto sobotu, 15% sleva v kamenných obchodech.

Jestli jsem někomu neodpověděl tak potvrzuji přiobjednávky od Pool, robkteryten, miho, fandadolega.

Mám tentokrát na seznamu asi 80 kelímků, takže nejdřív pořeším všechny sypané a cvakané (green plate apod.) si nechám až na konec, když to stihnu, tak mi vyrobíte medaili :D

Jinak auto už je plné.

Cítím se čím dál tím víc trapně, protože mě stále nenapadá, jak se ti mám revanšovat. Budu nabízet brzy nějaké výsledky/nápady pro vlaky, snad to leckomu pomůže, ale tobě jako typickému kolotočáři (světskému), to život nezlepší, tak nevím fakt  ;)

Villa Legina

Neviete náhodou, čo dávajú na ten narodeninový kupón z kalendára?

papluh


Villa Legina

Vďaka za info, aspoň zostanem doma.

Chairudo

Citace od: fandadolega kdy 24.04.2017, 04:28:23

Cítím se čím dál tím víc trapně, protože mě stále nenapadá, jak se ti mám revanšovat. Budu nabízet brzy nějaké výsledky/nápady pro vlaky, snad to leckomu pomůže, ale tobě jako typickému kolotočáři (světskému), to život nezlepší, tak nevím fakt  ;)

Zúčastni se naší výstavy, jestli máš s čím :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

michalcharvat

Mam otazku ohledne mozne objednavky. Lze z Vidne objednat kostky postou po krabicich nebo je nutne dorazit osobne? Pokud lze objednat poprosil bych o email na obchod nebo je nutne volat? Dekuji.

Chairudo

#138
Před chviličkou jsem dorazil domů a musím říct, ze dnešní Afol day byl zatím nejnáročnější, ale jsem spokojen. :)
Po asi pěti hodinách se turisté z mé expedice vybatolili z Lego Store s asi 120 kelímky a dalšími věcmi, mých bylo 68 z očekávaných 80. Typuji že jsme překonali rekord obchodu v počtu kelímků na den. :D , + Izabella to bude kolem 150.
Auto už bylo skoro plné.

Bohužel v objednávce zaměnili Tan brick 1x2 za Yellow a na secvakávání zelených Plate už prostě nebyl prostor, - 2x4 trvají cca půl hodiny na kelímek tak ty nemám.  :-\

Jinak jsem zapomněl nafotit stěnu, kdo pojedete kdykoli během 2 měsíců kolem, poprosím vás nafoťte ji do nějaké Flickr galerie, ať můžeme případně plánovat na další Afol Day.

Bonusy k nákupu dnes byly polybagy liška, C-3PO s červenou rukou a oboustranný plakát viz foto, tak máme začátek na přivyzdobení výstavy. + asi 35 kelímků průhledných a bílých dílků na jeden hrací stůl s architekturou.

Jak nákup přeberu a budu toho psychicky schopný, rozešlu info o nákupu a platbách. Příští víkend dost možná pojedu do Prahy do Letňan něco spravit, tak můžu nákup pro tuto část světa u někoho uložit na vyzvednutí.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Drobuliatko

A to kolko AFOLOV vas tam byva v predajni? :)

Chairudo

Citace od: Drobuliatko kdy 29.04.2017, 21:06:04
A to kolko AFOLOV vas tam byva v predajni? :)

Asi někde mezi 10 a 50.  Opravdu nevím, kdo je tam z jiných zemí Afol :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

05.08.2017 máme další Afol Day, máme necelý měsíc na sestavení dalšího seznamu dílů.

Pokud si dobře pamatuji jojik se nabídl znovu sepsat seznam, tak můžete s díly psát jemu. Uzávěrka 1.7.2017, pak objednávám.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

juraj

 Plate 1x2 white - Element ID: 302301
Tile   1x4  black - Element ID: 243126
Tile   1x8  black - Element ID: 4162 ?

neskusime kona alebo axle 32 alebo nejaku plate? Technic tocnu?

jojik

Ano je to tak , nabídl jsem pomoc s vytvořením seznamu.
Poprosím případné zájemce at mi své požadavky posílají do SZ at mám v tom  přehled.
Bude to stejné  jak minule .

Chairudo

#144
Citace od: juraj kdy 05.06.2017, 13:13:07
Plate 1x2 white - Element ID: 302301
Tile   1x4  black - Element ID: 243126
Tile   1x8  black - Element ID: 4162 ?

neskusime kona alebo axle 32 alebo nejaku plate? Technic tocnu?

kona  ???
Připomínám že to není lugbulk.
Pište pouze reálné a aktivní díly dostupné na pick a brick. Brick, plate, hinge, bracket... zvířata na 1000% nebudou.
- minimální odběr je 1 kelímek od daného dílku, objednávejte pouze pokud chcete takové a větší množství.

Jinak na mě tam už čeká krabice Green Hinge Plate 1 x 4 Swivel Top kdyby někdo chtěl. Zrovna jsem použil asi 600 na tvorbu koulí :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

waf

Bude nějaký seznam nebo fotky stěny, z čeho bude možné vybírat?

Chairudo

Citace od: waf kdy 05.06.2017, 17:57:36
Bude nějaký seznam nebo fotky stěny, z čeho bude možné vybírat?

Seznam objednaných dílů tady bude jojik aktualizovat, fotky ze stěny jenom když tam někdo zajede a stěnu vyfotí.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

ThomasMorta

Mohl by být i GRID PLATE 8x8 ID prvku: 4299022? může být light- či darkbluish gray, klidně i mix.

Ale nevím, jestli to není moc speciální, nebo dokonce moc velké, nicméně v Pick a Brick to uvedené je.

Přiznám se, že si nepamatuji cenu jednoho kelímku, ale kdyby jich tam náhodou měli dost, tak bych vzal až dva.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Chairudo

Na pick a brick máš pouze DBG, u tak velkých dílů to vidím velice bledě. Dle předchozí diskuze s jedním zaměstnancem, můžou objednat hlavně díly co už tam měli. Co tam měli nevím, ale stěna se hodně mění podle těch mini-build nesmyslů a ty jsou většinou z menších dílů.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

juraj

V Mnichove som zo steny bral hnedych konov (13 na 1 pohar) a technic axle 32L, prilepne izolepou na kelimok.