(Vlastní) Moje vignetty

Založil FilipS, 23.05.2010, 16:35:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Steve23

to níže lítací je robotickej rozhodčí? :D

FilipS

Spíš je to signální světlo.  ;)

FilipS

Modelářova dílna
Chtěl jsem si někde vyhrát na detailech. Dílna byla jasná volba.
Bohužel jsem zjistil, že do měřítka které zde vzniklo se moc nehodí minifig.  :(

Hardegon

Dílna je další parádní výtvor. A i ten minifig se tam hodí. Židli má sice trochu menší, ale to tomu snad vůbec nevadí.  :)

AdamKo

S měřítkem bych to neviděl tak černě, co by to bylo za dílnu bez modeláře?! :)       A za mašinku máš ode mě palec nahoru ;)

grohl

Lampička i helikotpéra se mi asi líbí nejvíc a celkově palec někam ke stropu. Ještě by to chtělo zapracovat na fotkách. Kup si za pár korun aspoň trojnožku pod foťák. ;)

winring

Také palec nahoru, židlička super!

FilipS

Všem moc děkuji. :)
Grohl: Vím , že fotky nejsou nic moc. Pokusím se s tím něco udělat.

FilipS

Hradní stráž
Poslední dílko vytvořené v tomto kreativním víkendu.

Hardegon

Vitráž je super nápad.  :o Drží to tam díky těsnosti mezi dílky nebo je tam moc volná mezera a vypadává to při pohybu?

FilipS

Drží jenom díky těsnosti, ale ne moc sesypala se mi v průběhu stavby asi 5  >:( ;D .
Nápad to není můj. http://www.classic-castle.com/howto/articles/slopestainedglass.html

winring

Ta vitráž z kostiček, kterých je teď spousta, je geniální nápad. Musí se ale očividně naskládat až úplně na konci :)

AdamKo

Citace od: Diidy kdy 14.06.2010, 19:54:47
Drží jenom díky těsnosti, ale ne moc sesypala se mi v průběhu stavby asi 5  >:( ;D .
Nápad to není můj. http://www.classic-castle.com/howto/articles/slopestainedglass.html

Před vitráží smekám. Rozety vypadají senzačně! :o
Nemůže v tomto případě taky helfnout průhledná lepicí páska? (Puristi, nesežerte mě za živa ;D) Autor to má na posledním snímku taky přelepené...

gearcs

Moc se mi líbí jak modelářova dílna, tak středověká vignetta. Těším se na tvoje další práce :D

FilipS

Rytířsky turnaj

smiky

K tomu dodám jediné......NÁDHERA. Prostě výborné dílo. Všechny tvé Vignetty jsou úchvatné.

Hardegon

Citace od: smiky kdy 20.06.2010, 18:52:05
K tomu dodám jediné......NÁDHERA. Prostě výborné dílo. Všechny tvé Vignetty jsou úchvatné.

Souhlasim. Navíc je to i hradařské, tak další body nahoru...  ;)

mizdas

Nádhera. Asi nejhezčí vignetka co jsi kdy postavil  :D.

grohl


Daniel

jj, tahle se podařila - souhlas s mizdasem ;).

Allconel

velice pekný vignett, žabička pri lady  ;) a trošička dehonestujúcejší výraz v rytierovej tváre z toho robia zábavné dielo

FilipS

Moc vám všem děkuji.   :)
Budu se snažit dále se překonávat.

Icewalker

Přidávám se ke chvále "rytířského turnaje" ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

FilipS

Kořalka

Allconel

Musím povedať, že tento vignett nie je z tvojich najlepších, nápad skvelý ale chcelo  by to chcelo dotiahnuť detaily. Tie už nechám na teba. Ale prinútilo ma to vytvoriť si predstavu vignnetu: dvaja vikingovia s čašami a sud (aspoň jeden) ako tancujú a spievajú v opojení kořalky ...  ;)

FilipS

Citace od: Allconel kdy 27.06.2010, 14:06:35
Musím povedať, že tento vignett nie je z tvojich najlepších, nápad skvelý ale chcelo  by to chcelo dotiahnuť detaily. )
Máš pravdu ono každý den není posvícení. Časem se k tomu vrátím a dodělám to.  ;)

FilipS

Vuvuzela
Fotbal nesleduji, ale tuhle trubku teď zná snad každý.

grohl

Výraz neotroubeného diváka je super:)

Gibur

Tak ten divák mi připadá jako já,když slyším ty ďábelské trubky.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

FilipS

#59
Kouzelný krámek
Až při jeho stavbě jsem si uvědomil, jak je Lego bohaté na kouzelnické dílky.