Re:Uděláme radost LEGEM 2018 Ústí nad Labem

Založil Ryxe, 12.09.2018, 19:02:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Seznam přihlášených:

Rozdělil jsem do dvou skupin, podle toho, kde se kdo přihlásil, prosím o případnou kontrolu, zdali nejste napsaní dvakrát ( nick x jméno) nebo jsem vás neopomněl. Dávám to dohromady jak z FB, tak z Kostek a může se stát, že něco přehlédnu, díky ;).

Kostky.org:

Marty 713
Borekity
Jerzeeg
Danyboy
Izabella 08
Kuba
E-legie
Borun
Yoshimaka
Jezevec

Facebook:

Hardegon
Pekárkovi (Lenka+peki)
Stimpi
Vilda Žytek
Linhi
Přemysl Brunhofer
Chairudo
Petr Volf
Mtron
Horáčkovi
Radka (Ciko)
Lenka (Ciko)


Borekity

Taky se zúčastním. Jsem z Ostravy, tak to budu posílat poštou nebo jak to tu někdo psal, by jsme to poslali společně.

Marty713

Samozřejmě počítej i se mnou (mojí rodinou). Do Ústí n. L. to mám 40 minut autem, takže budu osobně. Díky za organizaci super akce. ;)

Ryxe


Ryxe

#4
Hlásím se s pár novými informacemi ;).
První zpráva je, jak už zde bylo zmíněno, že peki domluvil na naši akci/akce podporu od LEGA. Detaily a rozsah budu s pekim ještě řešit, ale zatím jsme se bavili po telefonu, že bychom mohli dát dohromady akce na dvou místech. Myslím, že společnými silami spolu se sety s podpory to dáme a udělamé tak radost více dětem. A i pro dárce, kteří se chtějí účastnit osobního předání je zde možnost výběru oddělení v jejich dosahu ;).  Napsal jsem tedy i paní Medkové do Olomouce.
Zatím mám seznam přání dětí z Ústí nad Labem, na seznam z Olomouce ještě čekám.

Průběh příprav bude stejný jako doposud. Prosím napište, kterému dítku by jste chtěli být dárcem, já Vás budu do seznamu zapisovat. Prosím jen, snažme se, abychom si děti rozdělili rovnoměrně, aby u jednoho nebyli např. dárci tři u nějakého žádný. Pro ty, co by se chtěli zapojit do akce v Olomouci, prosím zatím o strpení, až dostanu seznam olomouckých dětí,  přidám jej.

Seznam dětí z Ústí a jejich přání:
Děti si napsali i sety, které by se jim líbily (č. setu za jménem)

Viktorka, 41195-Ravenhorn
Honzík, 10847 + 10838- E-Legie
Matěj, 21146- Borekity
Markétka, 41325- Bruno
Martínek, 21142- Márty 713
Klárka, 41152- Horáčkovi
Ellinka, 41124-Radka, Lenka (Ciko)
Evička, 41313-Otazník
Esterka, 41146- Jirka a Iveta (Ciko)
Helenka, 41153- Pekárkovi
Martinka, 21140- M-Tron ,Jezevec
Pepík, auta- JardaL 60002

Jezevec

Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

E-legie

Měla bych doma něco pro Honzíka - 10847 - Vláček s čísly.
Do Olomouce taky něco pošlu.

Ravenhorn

Já se taky přidám pro Ústí s tím, že bych se možná i rád osobně toho zúčastnil. Nejlepší by ale byla pro to pak sobota (kvůli práci), ale nevím jak se to vyjedná.

Castle, Pirates a Star Wars.

Ryxe

Díky, díky  ;)

Citace od: Ravenhorn kdy 25.09.2018, 21:51:58
Já se taky přidám pro Ústí s tím, že bych se možná i rád osobně toho zúčastnil. Nejlepší by ale byla pro to pak sobota (kvůli práci), ale nevím jak se to vyjedná.


Přidat se určitě můžeš :-). Předání budeme ještě řěšit.

Marty713

Prosím o připsání k Martínkovi - pořídíme set 21142. Díky.  :)

Ravenhorn

Mám doma set pro Viktorku č. 41195. Tak jestli je to možné napsat mě k ní  ;)
Castle, Pirates a Star Wars.

Borekity


otaznik


Ryxe


Ryxe

Ahoj všem,
seznam pro Ústecké děti je díky Vám zaplněný a chci Vám za to moc poděkovat. Čekám na seznam dětí z Olomouce, takže určitě každý, kdo se do Ústeckého seznamu už nevešel a bude mít zájem, bude mít příležitost udělat nějakému dítku radost  :). V Pardubicích promluvím s pekim i o té podpoře od LEGA, o všem budu včas informovat.
Vím, že je zatím dost času, ale ty, kteří se již přiřadili k dětem ze seznamu prosím o info, až budou mít set pořízeny. Budu dělat poznámky v seznamu, abychom měli přehled.

Ještě jednou díky všem ;).

E-legie

Set pro Honzíka (10847) mám u sebe. Mohu jej předat osobně na výstavě v Brně, případně zaslat poštou následující týden. S posíláním bych ale počkala na přání v Olomouci, třeba se doma ještě něco najde...  ;)

Ravenhorn

Castle, Pirates a Star Wars.

Marty713

Pro Martínka jsme set 21142 již pořídili. Ještě zabalit a hurá za dětmi. :D ;)

Ryxe

Díky, zkusím s paní Sokolovou domluvit termín předání a poté budeme řešit, kdo se bude chtít osobně účastnit a kdo ne. S těmi, co se účastnit nebudou domluvíme možnosti předání. Minulý rok na vánoční akci jsme dárky balili do vánočních papírů, myslím, že by bylo fajn to nyní také tak udělat. Samozřejmě chápu, že ozdobně balit dárek, který poputuje poštou nemá smysl, tyto dárky zabalíme my. Dále myslím, že by bylo fajn k dárku přidat pár řádků s nějakým Vánočním přáním nebo tak něco, aby to bylo takové osobnější ;).

Jinak jsme s pekim mluvili o víkendu o podpoře charitativních akcích.  Na Vánoční besídku v Plzni http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51882.0 jsme mluvili o nějakých drobnostech (sběratelských minifigách či něco podobného) jako odměny za splněné úkoly. Pro dárcovské akce jsme se bavili o setech pro děti, na které by se náhodou nedostalo, což zatím nevypadá, ale uvidíme, kolik bude dětí v seznamu z Olomouce.

Díky moc :)


Borekity


Ryxe

Super, díky moc všem.
Chtěl bych se s Vámi domluvit ohledně předání. Termín upřesním, vidím to na nějaký adventní víkend kromě toho víkendu 1.,2. 12. Tam je akce v Plzni, tak aby se nám to nekrylo ;)

V dalším bodu bych se s Vámi chtěl domluvit o stavebnicích, které jste pro děti pořídili.  Za mě by bylo asi nejlepší, kdyby jste mi je zaslali/ předali (dle domluvy). Jde o to, abychom dárečky seskupili dohromady ještě před předávací akcí a měli už dopředu jistotu, že máme opravdu všechny a v případě nějakého problému ( může se stát cokoli) jsme jej mohli vyřešit ještě před předáním.  Všechny dárky přivezu na předávací akci a Ti, kteří se jí zúčastní samozřejmě ty své předají.  Termín doručení balíčků bych stanovil na nejpozději do 20. Listopadu. Vyhovovalo by to tak?

Ravenhorn

Castle, Pirates a Star Wars.

Ryxe

Měl bych jednu prosbu na dárce, kteří se budou účastnit třídění a mají dárky už připravené. Pokud se Vám to bude hodit, prosím vemte je sebou na třídění a předejte je Robkterytenovi. Dnes jsem se s ním domluvil, že je převezme a následně si je předáme(bydlíme kousek od sebe). Ty, kteří dárky přivezou bych ještě chtěl požádat o připsání na papír, jaký set je od koho, abych se pak při sestavování seznamu lépe orientoval. Díky ;)

JardaL

Ahoj a dobrý večer,
tohle vlákono jsem prošvihl a děkuji Pekimu, že mne/nás upozornil.

Jako ústečák se určitě velice rád připojím. Mohu ještě v téhle fázi být něčím sponzorem?
MOhu pomoci nějak jinak?

Při nejhorším si rád zakoupím potištěné kostičky, jako jiný druh nepřímé pomoci.

Děkuje a zdraví JardaL.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Ryxe

Citace od: JardaL kdy 17.10.2018, 21:27:39
Ahoj a dobrý večer,
tohle vlákono jsem prošvihl a děkuji Pekimu, že mne/nás upozornil.

Jako ústečák se určitě velice rád připojím. Mohu ještě v téhle fázi být něčím sponzorem?
MOhu pomoci nějak jinak?

Při nejhorším si rád zakoupím potištěné kostičky, jako jiný druh nepřímé pomoci.

Děkuje a zdraví JardaL.
Ahoj, určitě se přidat můžeš, seznam je sice zaplněn, ale pokud by jsi měl zájem, nějakou drobnost/drobnosti můžeme ještě nějakému dítku přidat. Určitě napiš, co, případně komu by jsi chtěl darovat :-). Jsme rádi za každého nového člena do týmu ;). Díky moc

JardaL

super.
podívám se doma, co bych mohl věnovat.
Duplo je taky okay nebo hlavně to, co nejvíc frčí ... City, Friends atp?
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Ryxe

Citace od: JardaL kdy 17.10.2018, 21:41:43
super.
podívám se doma, co bych mohl věnovat.
Duplo je taky okay nebo hlavně to, co nejvíc frčí ... City, Friends atp?
Paráda, díky moc, Duplo je určitě OK :-)

JardaL

Posílám City 60002 - hasičské auto.
POkud jede Mtron třídit, mohu to poslat po něm.
Nebo to někde v Praze předat v příštím týdnu.

Budu-li v době předávání v Ústí, rád se zúčastním.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Ryxe

Citace od: JardaL kdy 17.10.2018, 22:31:33
Posílám City 60002 - hasičské auto.
POkud jede Mtron třídit, mohu to poslat po něm.
Nebo to někde v Praze předat v příštím týdnu.

Budu-li v době předávání v Ústí, rád se zúčastním.


Díky moc, chceš to dát někomu konkrétnímu, nebo mám přidělit? Samozřejmě, pokud se ti to bude hodit, budeš na předávání vítán ;)

Ryxe

Prosím všechny dárce, kteří již mají setíky zakoupené, nechť mi je prosím zašlou, případně můžeme přes SZ domluvit osobní předání. Aby vše proběhlo v pořádku, bylo by dobré, kdyby všechny dárečky byly u nás do 20. Listopadu, pak budeme dárky rozdělovat podle jmen, balit a rozvážet na oddělení. Paní Sokolové (Ústí) i paní Medkové (Olomouc) jsem psal o možné termíny návštěv oddělení, tak čekám na vyjádření. Až termíny budou k dispozici, napíši je aby jste se mohli rozhodnout, zdali se budete chtít účastnit předání.

Doručovací adresa je: Michal Horáček
                                 Ciko s.r.o.
                                 Předměřice nad Jizerou č.p.15
                                 29474

Díky moc všem ;)