(Cizí) James Bond Sety - fikcia

Založil hrubko, 26.02.2013, 10:37:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hrubko

Chlapec sa pohral a navrhol  svoje James Bond sety.

http://jeffach.deviantart.com/gallery/?q=james+bond+lego

Nie je to úplne zlé. Možno to mal dať aj na cuusoo.. Aj keď kombinácia James Bond a Lego sa mi vidí nepravdepodobná. Nie je to film pre deti.

Anatyt

Návrhy fakt podarené! Ale ja si myslím, že Bonda deti (nad 11 rokov) poznajú.

Ondra

Chlapec by to měl hodit na cuusoo, to by mohlo mít šanci na úspěch.Každopádně parádní sety a čistá práce.

mesje

Jaaaj, to by bola parádička, ak by spravili Bondovské lego - tie návrhy krabíc vyzerajú bombovo... do toho sa TLC určite nepustí, ani na cussoo není šanca po fiasku s western townom. Jedine že by Disney kúpilo práva k 007 sérii, Johny Depp by hral Bonda a do tretice by získal svoju vlastnú lego figurku :-)

Skyder

Viem že je to asi trošku OT, ale aké fiasko s Western Townom sa udialo? To som asi nepostrehol..

EDIT: a ten Bond vyzerá super ;)
Skyder

Raistlin M

Citace od: Skyder kdy 26.02.2013, 16:16:22
Viem že je to asi trošku OT, ale aké fiasko s Western Townom sa udialo? To som asi nepostrehol..

EDIT: a ten Bond vyzerá super ;)

V rámci Cuusoo bylo úspěšné nádherné modulární Western město a Lego to stornovalo, protože se rozhodli podle licence od Disney vydat Lone Ranger. Tedy za dvojnásobnou cenu, poloviční kvalitu provedení pro legaře. IMHO :)

Skyder

Tak neviem či to bol ozajstný dôvod, mohli to vydat ako exclusive. A videl som to mestečko po prečítaní príspevkov vyššie (google) a dokonca tam bol odkaz na cuusoo kde bola pri ňom poznámka "not considered for production". Takže možno máš aj pravdu :/
Skyder

Raistlin M

Citace od: Skyder kdy 26.02.2013, 16:27:04
Tak neviem či to bol ozajstný dôvod, mohli to vydat ako exclusive. A videl som to mestečko po prečítaní príspevkov vyššie (google) a dokonca tam bol odkaz na cuusoo kde bola pri ňom poznámka "not considered for production". Takže možno máš aj pravdu :/
Nehodlali si logicky konkurovat. Představ si, že by se vedle LR postavila další Western záležitost. Takhle musí LR kupovat i lidi, co by raději něco pořádného a spokojit se s novými dílky a minifigy.

Anatyt

Hlavne TLC nie je povinné všetko čo v CUUSOO vyhrá aj vyrábať.

Thrawn

No tak 8438 by byla jasná volba  :)

Ale všechny sety by byly moc pěkné.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

danyboy

Nevím, nevím jak by vypadal set, kde se 007 miluje s jednou svojí kráskou. :D

mesje

Citace od: Raistlin M kdy 26.02.2013, 16:37:04
Citace od: Skyder kdy 26.02.2013, 16:27:04
Tak neviem či to bol ozajstný dôvod, mohli to vydat ako exclusive. A videl som to mestečko po prečítaní príspevkov vyššie (google) a dokonca tam bol odkaz na cuusoo kde bola pri ňom poznámka "not considered for production". Takže možno máš aj pravdu :/
Nehodlali si logicky konkurovat. Představ si, že by se vedle LR postavila další Western záležitost. Takhle musí LR kupovat i lidi, co by raději něco pořádného a spokojit se s novými dílky a minifigy.

modulary idu mimo beznej produkcie, cize decka by kupovali Lone Ranger a dospelaci drahe western town za nejakych 400 eciek. Plus ten set mohol vyjst na konci serie, po nejakej minipauze po Lone Ranger. Ja celkovo pochybujem o tom, ze ten western town stopli kvôli Lone Ranger - skôr sa im to zdalo príliš vymakané na to, že to zbúchal nejaký amatér (taká trochu ješitnosť), a že by tomu museli dať strašne vysokú cenu (veď je to ako spojenie 5 modularov, čiže cena by atakovala rekordné ceny v histórii TLC.

Póža

Mě osobně se to teda zrovna dvakrát nelíbí :)
Filmy jsem některé neviděl vůbec a jiné před hodně dlouhou dobou, takže si je moc nepamatuji.
Ale provedení aut při honičce se povedlo :))

otaznik

Hodně dobré sety, podpořil bych na Cuusoo i pak nákupem!
Jediné mínus - růžové hlavičky (zdravím Hardegona).  ;)

Hardegon

007 neni můj šálek čaje, ale promakaný to je velmi dobře.

Citace od: otaznik kdy 26.02.2013, 21:57:09
Jediné mínus - růžové hlavičky (zdravím Hardegona).  ;)

No co no... holt zase ti figové vypadají jako mimozemšťani...  >:D

blindmelon

#15
Myslím, že těch filmů, podle kterých by mohly být krásné sety je spousta. Bohužel, většina z nich je stará a z komerčního hlediska dnes (a možná i tehdy) nezajímavá, aspoň v globálním měřítku. A mnoho z nich by také nebylo podle TLC vhodné pro děti. Namátkou, třeba mně by se líbili Četníci ze Saint Tropez.
Hezký den, Blindmelon

Raistlin M

Citace od: mesje kdy 26.02.2013, 21:42:32
modulary idu mimo beznej produkcie, cize decka by kupovali Lone Ranger a dospelaci drahe western town za nejakych 400 eciek. Plus ten set mohol vyjst na konci serie, po nejakej minipauze po Lone Ranger. Ja celkovo pochybujem o tom, ze ten western town stopli kvôli Lone Ranger ...

Jenže, jak jsem už psal, pokud vydají jen LR tak se i AFOLové jdou zbláznit z toho, jaký to máme western a LR koupěj. Pokud by tu byl seriózní western vedle LR, tak bude mít LR výrazně nižší prodeje a celá licence se může jít klouzat. Proč jí pak pořizovat, že?

Já osobně si myslím, že pro udržení standardu Lega by ten cuusoo byl lepší a ve finále by TLC tolik netratilo, ale licence a barvičky jsou dnes sázka na jistotu, tak proč riskovat, ,když to ještě podpořím dobrým jménem, které ale firma desítky let budovala, mám pocit, poněkud jiným stylem.

Colonel32

Všechny 3 jsou skvělé, ale přijde mi, že Dr.No je suverénně nejlepší - že skutečně nejlépe vystihuje tu atmosféru filmu.