(vlastní) Blacktron - Piranha class scoutship

Založil Togaran, 02.02.2011, 20:08:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Togaran

Piranha class scoutship
WaC-3
aka Screamer

Představuji vám dvoumístnou průzkumnou loď Blacktronské frakce. Jedná se o plavidlo na kratší cesty schopné letu v atmosféře, mimo ni, i v hyperprostoru. Původní model třídy Piraňa byla hlídková loď a WaC-3 je označení typu pohonu. Screamer potom jméno samotné lodi, jak ji pokřtil její majitel, když se na ní díval na poličku  8)
Snažil jsem se o loď neběžné konstrukce, klíčovým prvkem je čelní sklo a hlavní motor. Kvůli nepravidelné konstrukci stojí loď napevno na stojánku.

Exteriér:
Tělo lodi je pokryté senzory všeho druhu a anténami, dokonce jsem tentokrát osadil i dva laserové kanony. Pohon zajišťují dva hlavní motory (kola) plus dva manévrovací (TrBlue disky). Barvy lodi se řídí pravidly Blacktron II ale přidal jsem pár žlutých prvků, jako vzpomínku na B-I, původně jsem tam plánoval dát i B-I figy, ale nakonec z toho sešlo.

Interiér:
Loď má celkem tři paluby - hlavní paluba je uprostřed a nachází se v ní pilotní kabina pro dvoučlennou posádku. Pokud se vydáte po žebříku (spojujícím všechny tři paluby) nahoru, dostanete se do malé místnosti se zásobami a tajným počítačem pro špionáž. Pokud polezete po žebříku dolů, dostanete do vstupní kabiny, kde jsou přilby a kyslíkové přístroje. Zadní stěna této kabiny se otvírá a funguje jako vstupní žebřík do lodi.

Kompletní galerie:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=460508
- fotky v lepším rozlišení
- interiér a detaily

Těším se na komentáře ;)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Rhox

Perfektní, hodně se mi líbí neotřelý design a hlavně to prohnutí celýho trupu, vypadá to opravdu dobře a je mi jasné, že to muselo dát pořádnou práci...

Hardegon

WOW! Ten design, jak už říká Rhox, je super. Krásná loď.  :o

SpCasPi000

Ja mám v pláne tiež Blacktronov a inú vesmírnu klasiku, ale takéto niečo určite nedám dokopy  :o

FilipS

Tohle je prostě bomba. Rozhodně jeden z tvých nejlepších výtvorů.

Mtron

připomína mi to loď ze hry HOMEWORLD :-) jinak super stoj, detaily luxus, Jenom to logo Blacktronu no ... ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Tahle loď dělá čest blacktronské frakci :-D Je na stavitelské úrovni, které já bohužel nedosahuji.

Jsem ale pro zachování blacktron II designu a výměnu trans red a trans blue dílků za trans neon green (TNG). Rovněž za výměnu žlutých dílů za TNG díly, nebo bílé či černé. Díl s potiskem bych vyměnil za čistě černý. Posádce bych vrátil přilby a airtanky, sluší jim víc, epolety bych nechal ;-) Jinak je to dokonalé, jen ty designové detaily výše bych upravil.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Robbed

Moc pěkná loď, taky myslím, že jedna z tvých nejlepších. Dobře promakané detaily, barevné doplnění je v pohodě. Fantasii se meze nekladou ;). Samotný držák ověšený řetězy je taky super ;D.
Co bych ale vytkl jsou obličeje figů - mohl jsi dát nějaké lepší, než obyčejné usmíváčky.

Luky1987

Parádní a funkční, sice úplně jiný styl, než stavím já, ale líbí se mi.
O víkendu snad také nahodím fotky své těžařské loďky, která by měla být prvním členem v mém novém univerzu (110cm délka, váha 20kg >:D)
Takovýhle tvar jsem snad ještě nikde na žádném Lego webu neviděl.

Togaran

#9
Děkuji Vám všem za hezké komentáře  :D  těší mě, že se loď líbí

Rhox:
Dalo to pěknou práci, ale jak jsem vymyslel systém už to docela šlo :) pak sem jen pinzetou připevňoval, kam sem se nedostal rukou, takže stavba jak plachetnice v láhvi.

Thrawn:
To nejsou díly s potiskem, ale s nálepkou a nalepil jsem jí o vánocích, takže zatím neplánuju sundávat, samozřejmě kdybych měl čistý, dám čistý, ale mám (jako všichni) omezené zásoby :)
Za volbou trans barev si docela stojím, nevypadalo by to zezadu hezky, kdyby to bylo celé trng.
S tou žlutou... možná by bylo lepší ji vynechat no.

Robbed:
osobně za svou nelepši stavbu považuju tu zásahovou loď policie.
A co máš proti usmíváčkům? :) růžové hlavy nemám moc rád a na klasických nevidím nic špatného. nemám moc "nových" hlav a ty staré nejsou nic moc.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

grohl

Vynikající a neotřelý design v kombinaci s precizním provedením. Nádhera.

gearcs

Tohle se mi od tebe líbí nejvíc, smekám a obdivuji!  :o

Daniel

Naprostý souhlas, že je to tvé nejpovedenější dílo! Hodně zajímavý, pěkný a věřím, že i těžký design. Krása ;).
Jen bych teda ještě dal nějakou fotku s oříznutým podstavcem a pozadím - jak si tak loď letí vesmírem 8) .

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Togaran

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 05.02.2011, 18:45:14
Jen bych teda ještě dal nějakou fotku s oříznutým podstavcem a pozadím - jak si tak loď letí vesmírem 8) .

Chvíli to trvalo, nějak sem se k tomu nedostal a pak se mi do toho nechtělo. ::)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

SkiFi

fakt pekna pracicka!!! v tom vesmire to uplne pekne ukaze krasa.

Systematik

Stačí dodělat instrukce a Blacktron Ultimate Collector Series je tu!

A klasický hlavičky jsou správně!