*TOP* (Vlastní) Minas Tirith

Založil Chairudo, 15.06.2011, 22:14:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Fascinuje mě konstatování, že ze LBG by to vyšlo dráž než z OLG. Všechny mé zkušenosti totiž jsou, že právě z LBG se staví primárně z ekonomických důvodů.

germik

#121
Protože kupovat jednotlivé kostky v OG třeba na BL je asi drahý. Jestli jsem to ale pochopil správně, Chairudo má většinou kostky z kilowaru, a tam dokážu pochopit že to někdo neznalý prodává zalevno, kor když se z toho musí vytřídit hromada dalších dílů (které se dál prodají) >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

linhi

Citace od: germik kdy 10.01.2013, 12:52:02
Protože kupovat jednotlivé kostky v OG třeba na BL je asi drahý. Jestli jsem to ale pochopil správně, Chairudo má většinou kostky z kilowaru, a tam dokážu pochopit že to někdo neznalý prodává zalevno, kor když se z toho musí vytřídit hromada dalších dílů (které se dál prodají) >:D

Nebo je spíše použije do vnitřku kopce ...

Chairudo

Citace od: linhi kdy 10.01.2013, 12:54:24
Citace od: germik kdy 10.01.2013, 12:52:02
Protože kupovat jednotlivé kostky v OG třeba na BL je asi drahý. Jestli jsem to ale pochopil správně, Chairudo má většinou kostky z kilowaru, a tam dokážu pochopit že to někdo neznalý prodává zalevno, kor když se z toho musí vytřídit hromada dalších dílů (které se dál prodají) >:D

Nebo je spíše použije do vnitřku kopce ...

Ano a aaano ;D
Tuna bricků a plates padla na výplň vnitřku, z kilowaru jsem zachránil kolem 30 kilo OG (asi 20 bricků and plates) a asi jenom pětinu té druhé...
I tak jsem ještě musel kolem 5 kilo OG dokoupit na BL, o DBG ani nemluvím  :)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Zadní stěna je hotová :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Mr. Cube


Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Colonel32

Ta obrovská rovná stěna má taky něco do sebe  ;D

Systematik

No už se těším, až to uvidím ,,naživo"  :D

Daniel

Musím uznat, že ze začátku jsem k tomuto projektu byl lehce skeptický - po fotkách s Entem atd.. Ale když teď vidím poslední fotky, musím říct, že dobrá práce a výsledek bude určitě vypadat zajímavě.

Chairudo

#130
Citace od: Daniel kdy 20.01.2013, 09:54:59
Musím uznat, že ze začátku jsem k tomuto projektu byl lehce skeptický

To já také  ;D


cca 1/4 věže je hotová a začínám pracovat na druhé.

Sháním Light Gray Hinge Plate 1 x 4 Swivel Top , kdyby měl někdo volné množství větší než malé rád od vás koupím.

Také budu muset nakoupit větší krabice různých rozměrů na přepravu, 80x80x40, 80x80x60......
Pokud někdo ví kde se dají dobře koupit předem děkuji za radu.

Díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

germik

Krabice jako kartonový? (dektura) Ty by se snad daly sehnat i použité, ne? Já třeba mám dobré zkušenosti s krabicemi od židlí - 65*50*110 ;)

Ale jestli chceš nový, tak je možné nechat je vyříznout na míru na plotru - ale nevím kolik by to stálo...
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Chairudo

#132
Ano, myslím Kartonové krabice z pětivrstvé lepenky.
Pár krabic jsem ukořistil z papírnictví za rohem, ale většinou je nějaký rozměr menší než potřebuji, nebo jsou jen třívrstvé a ty nic nevydrží.
Tak nevím jak jinak je sehnat než si nechat nařezat podle potřeby, jenom ještě zjistit kde a kde levně.
Má s tím někdo zkušenosti?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

germik

Mno, teoreticky bych se mohl zeptat kamaráda - on u podobného plotru dělá... ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Chairudo

Musel jsem na chvíli všechno Lego přestěhovat do vedlejšího pokoje, tak jsem využil příležitosti a udělal nové fotečky >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

danyboy

Krása, ten turista s fotakem. :-)

MildaPajda

Citace od: danyboy2127 kdy 01.03.2013, 07:21:43
Krása, ten turista s fotakem. :-)


To neni turista, to je "Jan Bayer" - ma to na triku!... :)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

blindmelon

Triko JB si dneska může koupit každej půlčík. ;D Jinak Minas Tirith je báječná!
Hezký den, Blindmelon

Mr. Cube

Tak mě napadá, že na tom place by se krásně vyjímal imperiální křižník (nebo minimálně Sith Infiltrator).  ;D

Chairudo

Citace od: Mr. Cube kdy 01.03.2013, 14:36:15
Tak mě napadá, že na tom place by se krásně vyjímal imperiální křižník (nebo minimálně Sith Infiltrator).  ;D

Bude tam ;D
čeká zatím na vitríně a jak to bude hotové, hned přiletí invaze >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Thrawn

Já bych si jen dovolil upozornit, že Imperial star destroyer není schopen letu v atmosféře (kromě volného pádu), takže by tam správně být neměl ... ale čert to vem, na tom place jej chci vidět taky.  :)

Je to krásná stavba. Opravdu nádherná. Škoda, jestli ji budeš muset jednou rozebrat. Uměl bych si ji představit v nějakém muzeu.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Raistlin M

Nebyly tuším na konci II epizody SW nějaké ISD stojící ve vzduchu kousek na povrchem? Nějakou takovou scénu si pamatuju a koukat na to kvůli to mu nehodlám.  :)

germik

No, to nebyly ISD - ty se objevily až u Impéria. Ve druhé epizodě to mohl být nějaký Aclamator ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Raistlin M

Citace od: germik kdy 02.03.2013, 18:12:54
No, to nebyly ISD - ty se objevily až u Impéria. Ve druhé epizodě to mohl být nějaký Aclamator ;)
Tak jsem na to kouknul na tytrubku a opravdu tam jsou věci s ocáskem. Tedy asi Aclamatory.

Futurion

Citace od: Thrawn kdy 01.03.2013, 16:12:32
Já bych si jen dovolil upozornit, že Imperial star destroyer není schopen letu v atmosféře (kromě volného pádu), takže by tam správně být neměl ... ale čert to vem, na tom place jej chci vidět taky.  :)

Proč by nebyl? V atmosféře se objevují celkem často - od filmů až po hry. Dokonce i na Wiki je uvedeno jakou rychlostí se pohybují v atmosféře. A o volném pádu to zrovna není :)

Thrawn

Napsal jsem to špatně. Nemůže přistávat na planetách. K tomu Impérium používalo menší Victory destruktory nebo osvědčené Aclamatory.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Chairudo

Tak věž před citadelou je hotová s výškou 151cm a tím se výška celé stavby dostala na 202cm  >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Colonel32

Hmm. Řekl bych, že Black Falcon's Lake Keep byl právě sesazen z trůnu.

Raistlin M

Jak moc dobře drží ten vršek? To spojení mezi Brick Octagonal a Arch ještě jde ale ty Brick Round 1x1 vypadají, že se každou chvíli zhroutí. Budeš to lepit?  ;)

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 10.03.2013, 22:24:23
Hmm. Řekl bych, že Black Falcon's Lake Keep byl právě sesazen z trůnu.
Z hlediska výšky, velikosti stavby nebo něco jiného?