Když něco nevím, tak se zeptám

Založil Hacislav, 14.05.2014, 01:15:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK


Icewalker

Citace od: Daniel kdy 27.02.2024, 14:45:11Dělal jsem objednávku dílků na LEGO.com. Klasicky ji rozdělili na více částí - a ta poslední část "Parts Order - Standard" je již asi 10 dní označena, jako na cestě. Ale oproti předchozím částem objednávky je bez možnosti sledovat zásilku. Ví někdo, jakým dopravcem tento "Parts Order - Standard" chodí? Abych se třeba přeptal na poště, nebo někde, jestli to tam týden neleží?
Díky, Dan
Ahoj. Doporučuji se zeptat na poště i bez dodání lístku. Aktuálně jsem měl 2 zásilky běžnou poštou - jednu od Lega - tam mí lístek do schránky dali. Jednu z Amazonu - tam mi lístek nedali. Dostal jsem ji na poště až na dotaz.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peki

#1262
Budou kromě Olomouce a Jaroměře nějaké akce KOSTEK v druhé polovině letošního roku? Mám vyplnit formulář na podporu (dochází mi materiál na aukce)  :'(

Lego town

Citace od: peki kdy 22.03.2024, 08:18:45Budou kromě Olomouce a Jaroměře nějaké akce KOSTEK v druhé polovině letošního roku? Mám vyplnit formulář na podporu (dochází mi materiál na aukce)  :'(
25-26.5 Bruntál medzinárodná výstava od @Skyrider

peki

Citace od: Lego town kdy 22.03.2024, 15:14:22
Citace od: peki kdy 22.03.2024, 08:18:45Budou kromě Olomouce a Jaroměře nějaké akce KOSTEK v druhé polovině letošního roku? Mám vyplnit formulář na podporu (dochází mi materiál na aukce)  :'(
25-26.5 Bruntál medzinárodná výstava od @Skyrider

V druhé polovině letošního roku? Tedy od 1.7.2024