vitriny

Založil peki, 20.12.2016, 09:11:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Vitriny jsou stejné jako na Lipně (zástěny, vitriny uprostřed skvoš. kurtu)

Seznam zástěna:
===========
město friends 9m (13-21) přesahuje na koncích 20 cm do sousedních ploch!!!
základna Mtron 4m
Duplo princezny 2m
Duplo vlaky 2,8 m?
Mikropolis 1m
Severská usedlost 1m
western dioráma ?m
hrad 1m?

dále podle situace.
Ověřím jak to bude s pohledovostí u vstupu, jestli bude opravdu u vitriny č. 1 ze 3 stran

vitrina č. 1 a 27 jsou pohledové ze 3 stran.
před vitrinou 2 a 26 bude pravděpodobně info panel








Seznam vitrina uprostřed 3x4
===================

Milanv (rejža) Filaři
Tomík alternativní modely ( bude to 0,8 x 0,75 )je tam přesah od sousedů
Další rozmístím (strpení)


Sihaja

#1
Tak pokud mohu, tak bych ráda prostor 65 (možná i 103) x 45 x 30 (výška) pohledové ze všech stran, primárně z té dlouhé.
Bude to výřez z městečka Krchov, viz http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50294.msg239443#msg239443

peki OK

Neřád :-)

#2
Za me prosim 2m pro princezny z Butovic . tom
peki OK

Kuba

#3
No budu mít hrad Netopýří hnízdo k dipsozici, pokud bude zájem. Pak western městečko pokud bude zájem.

peki Ok

skywalker007

#4
Kdyby byl zájem,tak bych rád přesunul svoje star wars z Butovic sem. Ještě bych mohl poskytnout základnu s pohyblivou továrnou a postapokaliptycká auta inspirována šíleným maxem. V butovicích bych vše mohl nahradit jinými základnami star wars. Mám dohromady cca 7 m2 různě velkých základen a bitev,tak nevím o kolik z nich bude zájem. Případně mi napište o jak velkou plochu bude zájem.
Fotky dám snad dohromady o vánocích.

peki Ok

máš 2 m

MeNadruhou

nabízím to, co mám v butovicích, plus možná budou novinky - kosmodrom a CNC obráběcí hnízdo.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Martins

#6
Ahoj, pro Mikroměsto budu potřebovat cca 1m (zatím velmi hrubý odhad) a potřebovat ho budu na obvodu, zejména kvůli výšce. Dík

peki OK

Tomik

#7
Já nabízím své alternativní modely na plochu 1x0,75 m do vitrínu uprostřed. Chtěl bych tam dát 10 alternativních modelů ze setu 31017 (Creator - oranžový kabriolet) plus pár dalších alternativních modelů z Technicu nebo Creatoru.

peki OK
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Igorus

#8
Pro Friens projekt prosím o rezervaci prostoru (včetně rohu >:D) 520x520cm.

peki OK

Hardegon

#9
přesun z kostkolandu:
Strážní věž
40x40

Vikingské lodě
50x70

Vesmírné lodě
70x40

Turnajové kolbiště
70x40

Peki, moduláry budeš potřebovat spíš sem nebo do dalšího kola v Kostkolandu? Nabízim již vystavené (3ks) a nové (minimálně jeden).

peki zatím jako rezerva sem pokud by něco vypadlo, jinak do kostkolandu určitě použijeme vše

peki

#10
Citace od: Igorus kdy 21.12.2016, 09:51:39
Pro Friens projekt prosím o rezervaci prostoru (včetně rohu >:D) 480x520cm.

Vyznač na výše přiloženém obr. co potřebujete pro friend. Ostatní tomu přizpůsobíme. K ostatnímu:
Souběžně s Letňany musíme obměnit i Kostkoland (za věci které přesuneme do Letňan). Čili v první fázi je zájem o kvalitní MOC (pro obě expozice). Pozor ještě na pořádání výstav v Olomouci,Ostravě, Brně.

Letňany a Kostkoland se budou instalovat v nějakých souvislých blocích = najednou. Ne stylem já si odvezu tohle. Někdo za týden by mohl přívést tamto atd.

Pokud by nebyl dostatek MOC tak do koskolandu uděláme nějakou částečnou expozici továrních setů (s nějakým edukativním popisem). Nebude to tedy jenom o zapujčení továrních setů ( a v žádném případě na krátkou dobu). Koskolan obměníme (kdo bude chtít) po ukončení akce v Letňanech a zustaneme do ledna 2018.

Budu potřebovat "zásadní" pomoc s kolejištem v kostkolandu. MIHO,Peki,Hobby,Mirek (a ostatní) budeme stavět v letňanech kolejiště 2x30 m. Odvezu (pokud někdo nebude chtít vrátit) z kostkoladu všechnu (resp. dle potřeby MD). V kostkolandu pak bude nutné :
postavit město (pravděpodobně z továrních setů ) doplnit koleje. Mohli bychom zase srazit stoly   nebo tam může být řeka. A na druhém malém stolku pouť (motory dodám. Vypínače tam zůstanou. Budu potřebovat pujčit rovné koleje,trafa. Elektriku (vypínače, napájení kolejí atd.) bych nechal v rámci zjednodušení zapojenou tak jak je (s případným drobnou změnou položení kolejí, to už se domluvíme.

O filmaře je zájem.

Soutěže:

Alt model?
=======
Co soutěž ve stavbě alt, modelu?  Pokud by byl ze strany stavitelů zájem a shodnete se na setu tak to můžeme spustit. Pokud by byli porotci unavení (Tomík) tak hodnocení můžeme udělat "neodborně" formou hlasování či volbou provozovatele nebo JB pokud dorazí. Nechávám úplně otevřené.   

Modulal 2017
=========
stavte (pokud máte z čeho  >:D ) MD se budou opravdu hodit. První místo v soutěži bude nový MD "náměsti"
Pokud bude chtít někdo něco vrátit (MOC), tak mu to samozřejmě vrátím (se slzou v oku).

peki

#11
Citace od: Igorus kdy 21.12.2016, 12:03:01
Peki, ta zmínka o obměně – původně to bylo avizováno jako že další Kostkoland bude až po konci Letňan. Takže tomu tak není?

Jinak co dalšího se může převézt z Butovic do Letňan je vesnice.

Už jsem tu někde psal že chtějí nechat Koskoland v 2017 otevřeny. Pokud by nebylo dostatek MOC tak edukace pomocí továrních setů.
K tomu obrázku, potřebuju to opravdu jak pro "blbého"kolik m v levo a pravo tam kde neberete celý okotovaný blok.

milanv

#12
Citace od: peki kdy 21.12.2016, 10:42:57
O filmaře je zájem.
OK, takže stejně jako v Butovicích: v prostřední vitríně v prostřední polici počínaje stranou od vchodu 2 metry a cca 25 cm. Podle mě by bylo ideální, aby na zbytku police byly alternativní modely jako na Lipně. Nebo cokoli nižšího, aby bylo vidět na Filmy i z této strany. Prostě jako v Butovicích.

peki OK

Pán na Žlutém hradě

linhi

#13
přesun z kostkolandu:

Severská pevnost 1 m x 0,80 m

peki OK

HD

#14
Vešla by se i technicová T603? (dך×v=50×20×30 [cm]) (EDIT: Stihnu ji)

Pokud možno, tak do spodního patra. Pohled klidě ze všech stran.




Na Kostkách: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50537.0


peki OK
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

nikolinek

#15
Pokud bude místo, tak hlásím DUPLO 3m nebo zmenším na 2m.

peki Ok

šipka

#16
Mohu nabídnout dva kousky na baseplate 48x48 a  sice  Amsterdamský gracht a  scénku z 2. svět. když už tam bude ta válečná technika.  výška Amsterdam 50 cm a 2.svět. 30 cm. Pirátské dioráma končí

peki OK

Izabella08

#17
Nabízím nové MOCy na téma TANEC...velikost 90x50x50

peki OK

werny

#18
Ahoj, nabízím dva své  MINECRAFTY...jsou nyní v Butovicích

MINECRAFT 2   Nether   90x60 peki Ok

MINECRAFT 3   Village   95x65 peki muže zůstat v Butovicích

matka

#19
MOC ve stavbě Devatero pohádek - cca 77x77cm. Čtverec z devíti baseplates, ale dají se případně rozložit a vystavit jednotlivě. peki OK

Pak můžu vzít zase Podzimní chalupu. rezerva jina Butovice

Paní na Žlutém hradě

skywalker007

Nabízím:
Přesunout z Butovic Bitvu o khashyyyk rozměry cca 220x98 cm.
Dále toto star wars: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=49691.msg231456#msg231456
Rozměry 78x78 cm
A ještě star wars bitvu o geonosis 115x103 cm je z části pohyblivá a svítí potřeboval bych proto místo někde u zásuvky a ideálně pohledové ze čtyř stran. fotky ještě dodám.

brisik

#21
Já poprosím rezervovat prostor 140x230x100cm.

patkutil

#22
Mohu přesunout z Butovic MOC Nexo Knights 90x70  peki OK


a nabízím Walleho na baseplate 48x48 (peki zatím jako rezerva nebo určitě do OC Butovice) Butovice
patkutil

ManDay

#23
Rád bych přihlásil:

1) Scania T143M s Flatbed návěsem [110x20x20] (převoz z Butovic)
2) KrAZ 255B 6x6 s nástavbou na dlouhé dřevo [110x20x20]
3) Freightliner tahač s frigo návěsem [110x20x20]

peki OK

Mtron

#24
Rád bych se taky přihlásil se svojí základnou - rozměr d 191 x s 78 - orientačně to může být i jednou tak delší.  >:D
peki OK
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Ondrej

#25
Taky bych přihlásil Tatry 3x, Transportu, Metro a Zetory. Vše co bylo na Butovicích plus jedna nová Tatra.

peki OK

Atom

Mohl bych poskytnout z Butovic : Raptoří klec - 50 x 50 cm, Garáž na kluzák - 38,4 x 38,4 cm a popřípadě MD Obchod s Komiksy - 25,5 x 25,5cm.

Mrs.Tygris

já bych přihlásila MOC - repliku mostu z half life 2  ep. 2  rozměr cca 1,2m  šířka cca 0,5 m

peki

Citace od: Mrs.Tygris kdy 11.01.2017, 17:01:10
já bych přihlásila MOC - repliku mostu z half life 2  ep. 2  rozměr cca 1,2m  šířka cca 0,5 m

obrázek??

Togaran

#29
Citace od: peki kdy 16.01.2017, 19:05:46
Citace od: Togaran kdy 16.01.2017, 13:40:03
Ahoj,
do vitríny č. 23 můžu nabídnout Spyrius robota (-odkaz-) pokud je ještě volná. Aspoň budu mít deadline a konečně přestanu přestavovat a dokončím ho ;D
rozměry?
cca 75x75 cm (4x baseplate 48x48), výška 70cm

peki OK
Moje stavby: Brickshelf, Flickr