Znáte napodobeninu LEGO City?

Založil Scatman, 29.04.2013, 19:52:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TUKE

Mne sa dostal do rúk maličký set 80012 z STAR DIAMOND Block set.
Takúto napodobeninu som ešte nevidel naživo  :o

Je to 99% napodobenina LEGO. Len kvalita je iná a asi to že to až tak nedolieha.



stalo to 0,69€. Keby toľko LEGO stálo. Ale radšej si za kvalitu priplatím  ;D

otaznik

"Build our dream!" - to k těm setům tedy opravdu sedí.

VocucBat


Bard

Tohle prodávají v Levných knihách. Byl jsem v pokušení to koupit, ale nakonec mi bylo líto vyhozených peněz. Takže jsem zase nezjistil (ne)kvalitu.

TUKE

Citace od: Bard kdy 27.05.2013, 22:32:07
Tohle prodávají v Levných knihách. Byl jsem v pokušení to koupit, ale nakonec mi bylo líto vyhozených peněz. Takže jsem zase nezjistil (ne)kvalitu.

Ja som to tam tiež kúpil. Vlastne som s tým tiež bojoval, až priateľka povedala, "daj sem, ja to kúpim." No a hovorím je to až dych vyražajúca napodobenina. Je tam pár detailov ktoré to odlišujú, teda ak nehovorím o farbe. Ale niektoré dieliky sú také,že keď ich dáte vedľa Pure LEGO, tak ich ťažko rozoznať.
A návod je dosť ťažko robený,že niekedy sa môže stať,že si všimnete až o pár krokov dopredu,že ste niečo zabudli tam dať. A zaujímavé je,že figúrka bola rozobraná úplne, pričom lego ich rozoberá len na 3kusy.
A myslím,že to nie je ani vhodné pre deti. Hrany sú síce dobre opracované,tak k porezaniu alebo poškriabaniu by prísť nemalo, ale niektoré dieliky k sebe išli tak ľahko,že vypadávajú a niektoré som nevládal do seba vtlačiť a tým pádom je na nich vidno, ako sa namáhajú.
Ako zaujímavosť je to dobré ale väčšiu stavbu by som z toho robiť nechcel.

  LEGO je LEGO  ;D

Systematik

Citace od: otaznik kdy 27.05.2013, 21:51:59
"Build our dream!" - to k těm setům tedy opravdu sedí.
Jo jo, postav si sen a pak ho rozstřílej... fakt ,,zábava" ::)

Foton

No ono s tím střílením to není až tak horké ani u LEGA. Sice asi mají nějakou politiku "nebudeme dělat zbraně",
ale pak vytvoří serie Alien Conquest, LOTR, Pirates atd. kde zbraně jsou.
Takže jediné zbraně, které přímo nevydávají jsou zbraně používané v 20 a 21. století.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Anatyt

Jakže nie??? Policia, SWAT... ?!

otaznik

Ale žádná novodobá armáda, když už zbraně, tak jen v licencovaných řadách. Copak v tom nevidíte rozdíl?!

Ondra

Citace od: Anatyt kdy 28.05.2013, 10:25:55
Jakže nie??? Policia, SWAT... ?!
Oni dodávaj k policejním setům zbraně?Že by na Slovensku měli jiné verze lega? ;D

danyboy

Já koupil jeden setík minulý týden v pátek.
Byl slevněný z 39 na 19 Kč,-.
Pokud by byl za plnou cenu. Nebral bych to.

otaznik

Mně to tedy přijde drahý i za 19 Kč. Vždyť je to na nic nepoužitelnej odpad, navíc tím podporujete čínský parazity!

danyboy

Citace od: otaznik kdy 28.05.2013, 19:24:04
Mně to tedy přijde drahý i za 19 Kč. Vždyť je to na nic nepoužitelnej odpad, navíc tím podporujete čínský parazity!

Chtěl jsem vědět jen kvalitu. No na to, že jsem se při sestavování v autě zranil dílkem. To je zdraví škodlivá napodobenina. ;)

jerzeeg

Citace od: Systematik kdy 28.05.2013, 09:48:08
Citace od: otaznik kdy 27.05.2013, 21:51:59
"Build our dream!" - to k těm setům tedy opravdu sedí.
Jo jo, postav si sen a pak ho rozstřílej... fakt ,,zábava" ::)
Já ten slogan pochopil myšlený jakože z pohledu té firmy, něco ve smzslu "kupuj/stavěj tu naší střevní problém a splníš nám náš sen - vydělat si balík"  >:D