ParaCENTRum Fenix

Založil peki, 19.11.2018, 11:35:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Vočko

Citace od: hawran kdy 05.12.2018, 12:28:06
Vočko, ještě jsem něco "vyhrabal" pošlu ti to zase na adresu do Fenixu jo?
Skladba dílků dle požadavku na barevnost i druh dílků, je to namixovaný plus mínus aby to bylo v nějakém přibližně stejném poměru :) tj od každýho zhruba hrst :)
K.

p.s. zítra to odejde poštou čili podle mě nejpozději v pondělí to budeš mít
hawrane i tobě moc děkuji. Jsem vážně rád za každý balíček, který dojde. Lidi jsou jak šílení a moc se jim výtvory líbí ;)

papluh

Zajtra idem cez LEGO shop v Mníchove. Ak chcete sprostredkovať niečo z tých malých dielov tak dajte vedieť.

peki

#62
Citace od: Vočko kdy 05.12.2018, 13:47:23

Sihaja a peki, moc vám děkuji za rychlost a ochotu koupit a poslat další dílky. Udělali jste nám velikou radost ;)

My to "jenom procesujem". Pořizuje se to z peněz které se vybrali na aukcích kostek  ;)

--------------------------------------
Order Summary:
--------------------------------------
Total Items: 3100
Unique Items (lots): 21

Total: CZK 5,594.14
Shipping: CZK 100.86
Insurance: CZK 0.00
Additional Charges 1: CZK 0.00
Additional Charges 2: CZK 0.00
Credit: CZK 0.00
Grand Total: CZK 5,695.00

--------------------------------------
Order Summary:
--------------------------------------
Total Items: 3343
Unique Items (lots): 33

Total: CZK 5,574.05
Shipping: CZK 105.95
Insurance: CZK 0.00
Additional Charges 1: CZK 0.00
Additional Charges 2: CZK 0.00
Credit: CZK 0.00
Grand Total: CZK 5,680.00

Sihaja

Tak balík od kostek, snad brzy vzrazí na cestu.

Já jsem ještě našla nějaké kulaté tile trans red, metalické a očička. Dneska jsem to prohnala poštou.  8)

Vočko

Citace od: Sihaja kdy 06.12.2018, 12:53:14
Tak balík od kostek, snad brzy vzrazí na cestu.

Já jsem ještě našla nějaké kulaté tile trans red, metalické a očička. Dneska jsem to prohnala poštou.  8)

moc moc děkuji  ;)

Dnešní reakce kolegyně, která má celou akci na starosti. "ty kráso, tak ti kostkaři jsou božííí".

Vočko

Kostky od kostek.org a Páji dorazily. ;) Máme zase z čeho po večerech tvořit ;) DĚKUJEME ;)

hawran

Vočko,
balíček jsem posílal včera večer, pán za přepážkou na poště mi říkal, že před vánoci se doba doručení může prodloužit až na 5 pracovních dní.
Tak jen doufám že to tam do čtvrtka budete mít.
K.
Bricks Forever!

Vočko

Citace od: hawran kdy 07.12.2018, 10:09:44
Vočko,
balíček jsem posílal včera večer, pán za přepážkou na poště mi říkal, že před vánoci se doba doručení může prodloužit až na 5 pracovních dní.
Tak jen doufám že to tam do čtvrtka budete mít.
K.
děkuji za info. Aspoň to chodí postupně  :D

Vočko

Citace od: Vočko kdy 26.11.2018, 09:40:11
Hlásím, že zatím dorazily balíčky od:
Aleš Mičan
Eva Moravcová
Pavlína Wernerová
3M Developer - malý balík - hawran
3M Developer - velký balík - kostky
Eva Faltusova
Petr Volf
nikolinek
Robkteryten
Václav Černý
Daniel Kučera
Vratislav Vokurka
kostky.org - druhá zásilka
Pavlína - Izabella
Eva Moravcová

Děkuji i za ParaCENTRUM
aktual. seznam dárců ;)

snad jsem na nikoho nezapomněl

edward193

V patek jsem taky neco poslal, snad se bude hodit...

Vočko

Dorazily kostičky od Karel Schwarz. Moc díky ;)

Vočko

Citace od: edward193 kdy 09.12.2018, 12:55:11
V patek jsem taky neco poslal, snad se bude hodit...

Ahoj, už dorazily ;) děkuji i za kolegy.

Vočko

#72
Ahoj všem. Prosím, vím že to je na rychlo, ale můžete mi sem napsat vaše doručovací adresy, vy kteří jste poslali kostky. Moc děkuji.
V práci mi balíčky od vás kvůli rychlosti rozbalovali kolegové a tudíž adresy nemám.
Děkuji

edit peki (po dohodě posílat na SZ vočko)

peki

Citace od: Vočko kdy 18.12.2018, 09:21:57
Ahoj všem. Prosím, vím že to je na rychlo, ale můžete mi sem napsat vaše doručovací adresy, vy kteří jste poslali kostky. Moc děkuji.
V práci mi balíčky od vás kvůli rychlosti rozbalovali kolegové a tudíž adresy nemám.
Děkuji

Hele zrovna tohle bych doporučoval posílat SZ.  ;)

Vočko

Ano, peki díky za připomínku. To jsem zapomněl napsat. Jsem nemocný a hlava mi moc nepracuje.

Vočko

Nejprve mi dovolte ještě jednou poděkovat vám všem, kteří jste byli tak pohotoví a poslali kostky. Udělalo to nejen obrovskou radost mě, ale i kolegům, kteří rádi stavěli šperky, přívěsky apod. Lidem se výtvory z kostek také moc líbily a za vše mluví to, že to byl nejprodávanější sortiment. Vánoční trhy trvaly skoro měsíc a Fenix na nich utržil přes 200 000 Kč. Takže i díky vám vybrané peníze pomohou našim klientům, kteří za ně budou převážně rehabilitovat.

Kolega Martin vzkazuje: Jsem si myslel, že jste skupina pár jedinců, kteří blbnou s kostičkama, ale jak jsem zjistil, tak jste široká parta nadšenců, která si dokáže navzájem pomáhat a podporovat se.

Přeji vám všem hlavně pevné zdraví, pohodu, lásku a do dalších let spousty nápadů a nových projektů, které budeme obdivovat my ostatní.

Vočko a Monča

PS: Kolegu Martina Lego nadchlo natolik, že výroba PF z Lega byla nevyhnutelná. Jeden večer u mě doma a bylo hotovo ;)

Izabella08

Vočko,

moc pěkné  PFko se vám povedlo:):)

hawran

Bricks Forever!

Vočko

Jsem rád, že se PFko líbí  ;)

Vočko

Adventní trhy jsou za námi a musím vám ještě jednou moc poděkovat nejen za sebe, ale i za celý Fenix. Díky vaší ochotě a štědrosti  :'(se za necelý měsíc podařilo vydělat zhruba 213 tis. Kč. Největší mírou se na této částce podílely šperky z Lega.
Pár fotek z prodeje.

Stimpi

Budete pokračovat v Lego šperkovnici?

peki

Citace od: Vočko kdy 30.12.2018, 12:26:53
Adventní trhy jsou za námi a musím vám ještě jednou moc poděkovat nejen za sebe, ale i za celý Fenix. Díky vaší ochotě a štědrosti  :'(se za necelý měsíc podařilo vydělat zhruba 213 tis. Kč. Největší mírou se na této částce podílely šperky z Lega.
Pár fotek z prodeje.

Rádo se stalo. Já děkuji tobě za dobrý nápad a  ještě jednou všem kteří se na kostkách do akce zapojili.

Vočko

Ahoj kostkaři. Ještě jednou děkuji všem za kostky na šperky a posílám dodatečně výtvory, které se moc líbí ;)

Clermont

Tak ten Brick Fashion ještě v tom balení je božííí  >:D
Vočko proč nepřijedete na výstavy s vozmany a neprovětráte peněženky návštěvníků  ;D

Chairudo

wow  :) Fakt krásný posun od těch prvních kousků, tohle je už něco úplně jiného  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jezevec

Tak toto je čirá paráda. Nejlepší LEGO klenotnictví. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

hawran

BRICK fashion RULEZZZ!

To je teda fakt dost dobrý!
Bricks Forever!

Matthes_CS

Citace od: Clermont kdy 21.05.2019, 12:01:21
Tak ten Brick Fashion ještě v tom balení je božííí  >:D
Vočko proč nepřijedete na výstavy s vozmany a neprovětráte peněženky návštěvníků  ;D

Myslím, že by se provětraly peněženky i vystavovatelů :)

peki

Citace od: Matthes_CS kdy 21.05.2019, 14:03:04
Citace od: Clermont kdy 21.05.2019, 12:01:21
Tak ten Brick Fashion ještě v tom balení je božííí  >:D
Vočko proč nepřijedete na výstavy s vozmany a neprovětráte peněženky návštěvníků  ;D

Myslím, že by se provětraly peněženky i vystavovatelů :)

Tak ono by se s tím dalo pracovat i směrem k návštěvníkům. Udělat nějaký informační banner  o co jde a někdo z kostkařů by mohl  obsluhovat prodej (muselo by se to dořešit po právní stránce).

jerzeeg

Suprovni to je. I paňmáma vzkazuje, ze paradni 8)