CZ: Pixmania.cz - 15% na všechny hračky do 31.10.

Založil Shadowinek, 25.10.2011, 11:44:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Shadowinek

Ahoj,

na pixmania.cz teď mají 15% slevu na všechny hračky. Stačí do košíku zadat slevový kód HRY15CZ. Slevu lze navíc uplatnit i na již zlevněné produkty. Takže např. Lego 4195 - Pomsta královny Anny lze objednat za 2 121,65 Kč, když zvolíte dodání do 10ti pracovních dnů.

mischidotcz

Mno, že bych napsala Ježíškovi o LEGO Kingdoms - Útok na mlýnskou osadu - 7189. Nejlevnější na webu je za 1599 Kč.

Achad


mischidotcz

Jóó, tak 300 Kč za dopravu, to je síla.

Anatyt

Ide to z centrálneho skladu vo Francúzsku, tak preto tá cena.

votrelec

#5
Asi si tam objednam Tower bridge. Ten tam vychadza najlacnejsie.
Inak z pixmanie mi raz DHLko stratilo zasielku (Pixmania preplatila), ale aj tak to moze byt neprijemne, hlavne ak niekto kupuje napriklad nieco pod stromcek az v decembri.

EDIT: Skusil som kod HRY15SK :) ale nefunguje. Komu chodi newsletter, neviete ci je daka zlava aj pre SK?

votrelec

Nikomu nechodi SK newsletter? Pozrite mi prosim kod platny pre SK. Vacsinou su vzdy tie iste akcie aj na SK aj na CZ, len sa nazvy tych kodov mierne lisia.

Shadowinek: ty ten kod mas z newslettru?

Darth

Děkuji za upozornění na akci - objednáno.

Shadowinek

votrelec: Mám to z jejich facebooku http://www.facebook.com/Pixmania.Ceska.Republika a taky mají na svých stránkách banner, který na to upozorňuje.

mischidotcz, Achad Ha-Am: Když si zkusím zadat objednávku, tak je na výběr více způsobů dopravy:

UPS - 24-48h 1 024 Kč
Standardní doručení DPD - 3-4 dny  274 Kč
Ekonomické doručení do 10 pracovních dní  74 Kč

Zoufalec

Ekonomické poštovné lze navolit pouze u některých stavebnic.

mischidotcz

Pro votrelec: Na pixmania.sk nevidím žádný kód, ale mají také nějaké  slevy http://www.pixmania.sk/sk/sk/hry-hra-269-ky-vtipne-doplnky/24-univers.html. Nezkoumala jsem už jestli jsou výhodné.

Pro Shadowinek: Díky za info.


Darth

#12
Systém hlásí, že moji zásilku už připravili k odeslání.

Obsah:
LEGO Kingdoms - Útok na kováře - 6918 5x (1x já, 4x švagr)
LEGO Kingdoms - Útok na mlýnskou osadu - 7189 4x (1x já, 3x švagr)
LEGO Piráti z Karibiku - Pomsta královny Anny - 4195 1x (1x já)
Poštovné 349 Kč (napůl se švagrem).

Celkově placeno 8.415 Kč (a výplata je v háji  :o ).

EDIT: 12.55 Vyexpedováno

Ivansliz

Citace od: Darth kdy 26.10.2011, 12:25:54
Systém hlásí, že moji zásilku už připravili k odeslání.

Obsah:
LEGO Kingdoms - Útok na kováře - 6918 5x (1x já, 4x švagr)
LEGO Kingdoms - Útok na mlýnskou osadu - 7189 4x (1x já, 3x švagr)
LEGO Piráti z Karibiku - Pomsta královny Anny - 4195 1x (1x já)
Poštovné 349 Kč (napůl se švagrem).

Celkově placeno 8.415 Kč (a výplata je v háji  :o ).

EDIT: 12.55 Vyexpedováno

Měl bys požádat své nadřízené o zvýšení platu s odůvodněním, že se blíží Vánoce.  ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Darth

#14
Takže kdo ještě bude objednávat - platbu kartou výrazně nedoporučuji, platba jde přímo do Francie a balík očividně čeká, až se platba vyřídí. Zatím mám na účtu blokovanou částku (do 14.11.) a po dotazu do banky mi řekli, že je to zahraniční platba a že to může chvíli trvat (KB, karta MasterCard).

Lépe bych viděl platbu na účet, vzhledem k tomu, že tam je nastavený český účet - nějaké zkušenosti?

votrelec

Blbost, ak je to klasicka internetova platba, ta je zrealizovana do par sekund. Na ucte/kreditke sa ti odpise kludne az za par dni a medzicasom tie peniaze budes mat len rezervovane. V tej banke pracuju asi daki vypatlanci...

Darth

#16
Ano, částka byla zablokovaná v bance během pár vteřin, ale balíček už dva dny stojí a nic se s ním neděje - tzn. druhá strana asi čeká, až se jim peníze reálně připíšou na účet - a to může trvat kdovíjak dlouho.


wallac

To je blbost, je to totéž jako třeba Paypal - prodejci se na účtě přijatá částka ukáže hned, ale z účtu plátce se viditelně odečte tuším že do 3 dnů.

Jinak taky sem objednával, platba převodem ve středu. Tak uvidíme.

votrelec

#18
Objednane veci za 10 000 KC :(
Inak naozaj sa predajcovi pripisu tie peniaze za par sekund, vsak ked si naprijkad dobijam kredit na voip klientoch, mam ho pripisany okamzite.

Shadowinek

Někteří zahraniční prodejci to dělají tak, že si platbu zablokují na Vašem účtu a strhnou si ji až po odeslání zboží. Tuto zkušenost mám například s anglickým thehut.com

Darth

Teprve dnes odesláno DPDčkem.

Největší zájem byl asi o útok na farmu, dostupnost až od 11.11.

votrelec

Alebo o cargo train, ten som vystihol asi posledny. Potom ako som zaplatil sa zmenil jeho stav z "na sklade" na "dostupny za 10 dni". Inak boli dost promtny, objednaval a platil som na obed, este vecer bola zasielka pripravena.

Johny650

Já objednal v úterý v 18h i poslal peníze. Dnes jsem jim psal jak to vypadá, že v objednávce je psáno čeká se na platbu. Napsali, že platba dorazila, ale nemají skladem útok na farmu a železniční přejezd.
V úterý jsem jim ještě psal, že peníze jsem odeslal. Výrobky 100% rezervují těm od koho dostanou peníze dříve než kdo dřív objednal :( Teď musím čekat do než jim to dojde na sklad a pak ještě 4dny než to dojde mě takže tak 16.11

Darth

#23
Citace od: votrelec kdy 28.10.2011, 16:30:13
Alebo o cargo train, ten som vystihol asi posledny. Potom ako som zaplatil sa zmenil jeho stav z "na sklade" na "dostupny za 10 dni". Inak boli dost promtny, objednaval a platil som na obed, este vecer bola zasielka pripravena.

Ano, připravena byla hodně rychle, dokonce i expedována, ovšem k přepravci se dostala až za 3 dny od toho, co se rozsvítila ikonka Expedice (až dnes se začala zobrazovat faktura a pod expedice se objevilo DPD/Datum odeslání 28.10.2011/číslo zásilky).

Johny650

Mě se omluvili a poslali už dnes ale bez dvou stavebnic. Ty budou mít až 11.11