CZ Tesco 14. 10. - 16. 10 - akce 50%

Založil Galtar77, 14.10.2011, 17:54:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Galtar77

Ostrava - Třebovice
Sleva na všechno lego 50%, Průběžně doplňovali zboží.

honzicek22

S tím doplňováním bych to neviděl tak růžově. Ty lepší sety byly vybrané už ráno :(

mischidotcz


Petronel

Hustě! Díky moc za informaci, furt jsem čekal jestli v Tescu něco zlevní a teď to konečně nastalo. Sice teď v marketech je akorát samé Ninjago a ostatní sety, které mě nezajímají, ale něco jsem nabral.

Ukořistil jsem žlutý kamion 3221 za krásných 324,50kč
a malý odvárek Kingdoms setů: 5929 za 99,50kč! Bral jsem poslední dva kusy v My Liberec,
ale pokud liberečáci nezaváhaj, je tam hromada Star Wars za fakt supr ceny.

mischidotcz

Škoda, že Tesco tady ve Zlíně stojí za prd a hraček tam mají fakt málo. Jinak bych už tam hned jela, když děti spí :o)

stepan

Díky, taky sem nakoupil, i když personál tesca by si měl trénovat dělení dvěma, nějak jim to nejde moc.

DadB

Tak v Hradci Králové je situace zhruba taková:

"Všechny modely LEGO se slevou 50% (neplatí pro akční modely)":

- sleva 50% je zhruba na polovině modelů
- asi čtvrtina má slevu 25% - ty jsou v akci a proto na ně sleva 50% neplatí  ;D
- asi čtvrtina není slevena vůbec. Ceny diktuje centrálně Praha a o víkendu tam stejně nikdo není, takže ty se slevou nebudou.


rdk

#7
Díky za tip.

Juknul sem do nějakého toho tesca (Brno) a zásoby mi přišly slušné - asi doplnili přes noc regály.

Něco málo sem pokoupil. ;D ;D

DadB

Aktuálně Pardubice: velmi přebrané, minimálně u poloviny modelů není v regále cena, u pokladny dvě fronty - jedna se ptá na ceny, druhá čeká na placení. Nicméně sleveno mají i to, co v HK slevit odmítli nebo měli jen s nižší slevou.

rdk

Zapomněl sem zmínit - ráno byly slušné zásoby, ale doslova to mizelo před očima... Teď už to bude asi bída - pokud přes den nedoplní.

marian20

Nevie niekto či táto akcia platí aj pre slovenské tesco?
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

votrelec


P4tr1cius

Citace od: votrelec kdy 15.10.2011, 12:05:15
Plati samozrejme iba pre CZ.

Na Slovensku som to bol už aj osobne overiť.  >:(

peaso

Akurát Tesco na Kamennom má výpredaj na vybrané sety, ako bolo spomenuté v inom vlákne. Ale podarilo sa mi tam dnes kúpit 7937 za 9.74€. V regale je este 3ks,su bez cenovky. Mozno ze aj na ine sety je zlava, len nie je uvedená

Ondra

Tahle akce je tak trochu záhadná.50% u minima setů, zbytek v jakési podivné akci(Slevy kolem 30 až 40%) která vylučuje 50% slevu.Dále plno setů, co mají cenu vyšší než v katalogu.
Ale i přesto stále výhodné...

Johny650

Taky jsem toho pár nakoupil :D objetý 4tesca v Brně :D

hayake

Má ještě cenu jet v Brně do Bohunic? Výborný lov byl u nádraží a ve Futuru, tak jestli ještě kontrolovat ty Bohunice, či ne.

Johny650

Ja v Bohunicich nebyl, tak neporadim.

waf

Já byl dnes odpoledne v Praze na Skalce a poloprázdné regály s páru zbytky.

Galtar77

Byl jsem tam v pátek dopoledne, tak jsem ještě dostal osobní vlak 7938 za 1500 Kč. Občas měli žluté jako slevy, ale nebyla na nich původní cena přeškrtnuta. Ale tak 90 % setů má 50%.

bojda3

Ahoj,nevíte někdo má ještě cenu navštívit Tesco Pardubice?díky

davroman

Nemáte někdo možnost sehnat v Tescu jeste set 3661 - Transport peněz/banka?
Byl jsem dnes ve dvou Tesco, ale všude vybrakovano.   :(
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

DadB

Citace od: bojda3 kdy 15.10.2011, 21:13:45
Ahoj,nevíte někdo má ještě cenu navštívit Tesco Pardubice?díky

Pardubice jsou úplně o ničem  :(
Teď jsem se ale vrátil z Chrudimi a výběr velmi solidní!

mischidotcz

Já se teď vrátila z Zlína. Ještě něco mají, minimálně koleje a nádraží, ale vlaky mě moc nezajímaly, tak jsem nekontrolovala. Ninjago je taky dost. Jsou i nějaké LEgo hry. Brala jsem poslední Creationary. Pak byli ještě z Dupla
nějaká Cars
5678 Policeman
5679 Policebike
5680 Police Truck
5684 Car Transporter
5685 Vet
5696 CarWash
5793 Nurse's Car
5931 My First LEGO DUPLO Set
5945 Winnie the Pooh's Picnic
5946 Tigger's Expedition

5643 Little Piggy
5644 Chicken Coop
5645 Farm Bike
5650 Front Loader
5651 Dump Truck
5654 Fishing Trip

poslední kus 5592 My First Plane
5632 Animal Care
poslední dva 5633 Polar Zoo

5603 Fire Chief za 115 Kč

Brala jsem poslední Duplo Tržnice.

bojda3

Opravdu v Pardubicích skoro nic,ale  v Chrudimi jak Duplo tak Lego celkem ve velké nabídce,ještě stihnete :)

honzicek22

V Ostravě Hrabové dopoledne vybalovala brigádnice velkou paletu - spíše s SW. Jinak na tom není špatně ani Havířov - urval jsem tam spoustu minifigů 2 a 3 série.  Solidárně jsem od každé nechal po 5 kusech.

Systematik

Škoda že TESCO nemělo minifigy z 1. serie, to bych už měl celý družstvo a možná i dvě... ale aspoň jsem vzal tři nakladače a jednu moon buggy (kosmonaut, zbytek je bonus :D ) protože jsem přišel pozdě a všude už byly jen zbytky city / SW / ninjago / technics-raiiers-bo co-prostě to co mě nebere :D

phoenicis

Máte niekto prehľad, aké Star Wars sety a v akých cenách sú teraz v TESCO ?
Vďaka :)

Shadowinek

V Brně u hlavního nádraží mají stále Lego City 3658 - Policejní helikoptéra s 50% slevou za 449 Kč

phoenicis