SK-Kaufland

Založil wlk83, 13.01.2011, 09:58:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

wlk83

V Kauflande v BB a v PD spozorovana Cisterna 3180 za 14,99€. Ziadne ine Lego v ponuke.

wlk83

Podla letaku oddnes dalsie zlacnenie tohto setu na 7,49€... je to vobec mozne? ze ja som sa ulakomil za 14,99€

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: wlk83 kdy 27.01.2011, 08:26:57
Podla letaku oddnes dalsie zlacnenie tohto setu na 7,49€... je to vobec mozne? ze ja som sa ulakomil za 14,99€

Je to mozne. O akcii som sa dozvedel vcera vecer a kedze som mal cestu okolo hned som to aj pozrel. V Petrzalke mali okolo 21.30 vylozenych 5 kusov, dnes rano o 7.30 uz ani jeden...

dado

#3
Zdravim,
vyzera to tak ze to nie je letakova akcia, ale iba vypredaj vianocnych zasob. V Bratislave Raci a na Trnavskej uz nie su.

Pridavam: Malacky a Senica nic.

killco

V LM mali min týžden v regáloch asi 20 ks, dnes nula. Jednoznačne to stiahli do skladu pretože som nikde nenašiel ani cenovku.

dado

Citace od: killco kdy 28.01.2011, 07:27:54
V LM mali min týžden v regáloch asi 20 ks, dnes nula. Jednoznačne to stiahli do skladu pretože som nikde nenašiel ani cenovku.

alebo si to rozobrali zamestnanci. Dnes je vysvedcenie ...

killco

Toto nie je chlieb alebo fernet za polovicu. Toto je Lego a kúpischopnosť obyvatelstva v regióne nie je až taká velká. Jednoznačne do stiahli do skladu.  Je tu ešte nádej že to do konca akcie vyložia.

xjankox

A v novom letáku to je normálne v zľave. Takže mohli by to mať normálne, no ale ak mali po pár kusoch, kto vie. Ale predpokladám, že ak to je v letáku, snáď sa ešte objavia vo väčšom množstve a celoplošne.
Ďakujem

pecco

Osobne som sa pýtal nato či budú ešte. Bolo mi povedané, že to bol len dopredaj výpredaju. Takže keď sú tam neni teraz, už nebudú ani po tom. Skrátka povedané predali ten zbytok čo ostal.
Takto mi to povedali v Kauflande v TT.

barco

Kontroloval som Trencin a Dubnicu no nic, akurat nejake Duplo no zlava iba 25%.

STARHAWK

Jo aj ja som sa v TT pytal a vraj to bol dopredaj a vraj mali len 2 ks ale vtedy ked to bolo za 14E som ich tam videl dost. Takze bud to skovali do skladu aleb to stopili predavacky a ich znami.

A je divne ze ich vsade nemaju a to tu tusim hlasili uz v prvy den platnosti akcie.

pecco

Už v pondelok tie kamióny neboli v regáloch. Takže v stredu už nemali dať čo do akcie. Minulý týždeň tam boli asi ešte 4 kusy. Tie sa asi predali.
Tak som tomu pochopil ja.

STARHAWK

Citace od: pecco kdy 28.01.2011, 21:50:25
Už v pondelok tie kamióny neboli v regáloch. Takže v stredu už nemali dať čo do akcie. Minulý týždeň tam boli asi ešte 4 kusy. Tie sa asi predali.
Tak som tomu pochopil ja.

tak si to odlozili zamestnanci do skladu aby to mohli kupit, lebo vedeli ze to zlacnie este vac

Anatyt

Podľa mňa nič neskrývali. Proste mali 2-3 kusy na predajni čo im zostali a tie sa za tú cenu rýchlo predali. Netreba za tým hladať žiadne sprisahanie.