LP 2016 nejlepší MOC se sportovní tématikou

Založil peki, 17.12.2015, 10:05:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

vyberte nejlepší MOC se sportovní tématikou

1 / Izabela a její sada sportovních kreací
42 (57.5%)
2 / matka a překážkový běh
11 (15.1%)
3 / patkutil výsek sportovního stadionu
3 (4.1%)
4 / Jardal minifotbal
10 (13.7%)
5 / Jardal golf
7 (9.6%)

Celkem hlasů: 73

Hlasování ukončeno: 30.08.2016, 11:13:46

peki

Vzhledem k probíhajícím letním olympijským hrám a skutečnosti, že Na Lipně bude běžet doprovodný projekt olympijská vesnice je ze strany LP (Michala/Jany) přání na ztvárnění MOC se sportovní tématikou. Má jít o sporty které jsou zastoupeny na letní Olympiádě.

Hlavní cena
75827 Firehouse Headquarters   


Seznam Soutěžních MOC

Pořadí dle prezentace na kostkách.
V anketě máte 1 hlas

1) Izabela a její sada sportovních kreací začátek zde











2) matka a překážkový běh



3) patkutil výsek sportovního stadionu



4) Jardal minifotbal



5) Jardal golf



peki

#1
Citace od: milanv kdy 05.01.2016, 16:26:15
Když já si třeba neumím vůbec představit, co je vlastně zadání soutěže. Třeba jak velký MOC to má být, kde to má být vystavené a tak. A jelikož jsem tak nějak intuitivně pochopil, že se to má vystavovat někde ve velkém sále u příležitosti těch místních Her, tak to vypadá na MOCy o velikosti větších hradů. A to není pro mě.

Tak napiš, že se pletu :)

Jde o MOC, které se v rámci AFOLům přiděleného prostoru budou vystavovat na skvošovém kurtu. Přání LP je (vzhledem k probíhajícímu doprovodnému programu)  výskyt MOC se sportovní tématikou mající vztah k letním OH.

Podle mne je nejlepší motivace soutěž o zajímavou cenu.  Pokud to motivace není (aspoň pro 10 Afolů) tak nic, prostě jsem to zkouším.

Co se velikosti týká tak je to úplně otevřené. Ideální ztvárnění letního OH sportu na baseplate 16x32 , 16x16, 32x32, 48x 48    2 x 48x48  to se vejde do vitriny.

Pokud by někdo potřeboval prostor za zástěnou tak  90 x 90 cm čili po 1 m2


JardaL

Já myslím, že o velikost vůbec nejde..  Dobrý, originální nápad, může být klidně i malých rozměrů... ostatně je rozdíl, jestli někdo ztvárňuje fotbal a někdo šerm...

Já o účasti minimálně uvažuji. Nápad tu je, energie taky, jenom možná ten čas částečně chybí..... jako obvykle..

PS: seznam sportů pro inspiraci..
https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_olympijsk%C3%BDch_sport%C5%AF
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Izabella08

#3
Ráda přemístím z Brna sporty: TENIS, BOX, SPORTOVNÍ ŠERM, STOLNÍ TENIS, BASKET + určitě dodám nové disciplíny KARATE, VZPÍRÁNÍ a LUKOSTŘELBU + popř. ještě vymyslím další možnosti. Nejtěžší je sehnat dané sportovce.
Tímto se tedy hlásím.

patkutil

#4
Ahoj,
dal bych se společně s Izabellou do stavby - jakoby výseče olympijského stadionu, kde by byla ukázka několika atletických disciplín:
běh na 100m, skok do dálky, hod oštěpem, skok do výšky apod.


Patkutil
patkutil

matka

Tak já se také zapojím, vezmu překážkový běh.
Paní na Žlutém hradě

JardaL

Tak já si tedy vezmu fotbal. Takovou netradiční formou. Snad mne nezatratite.
A přihodím ještě golf, jako letošní nový sport. Ale tam zřejmě jen zrecikluji dřívější tvorbu. Ještě uvidím.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Izabella08

Jen pro zpestření pro sportovní kostkaře...team německých fotbalistů vyjde již tento rok :)

Izabella08

#8
Jeden fotbalista bude do 100Kč, ale do ČR obchodů to nemá přijít, snad to někdo z Německa či Rakouska doveze.
Mně se dost líbí vlasy a obličeje, které by šli použít dál.

matka

Překážkový běh

Můj příspěvek k LOH. Pojatý je spíše vinětářsky, než sportovně, tak snad nejsou žádná zásadní pravidla překážkového běhu porušena...
Paní na Žlutém hradě

Martins

Moc pěkné, nebyla bys to ty, kdyby to nebylo narvané příběhy... Pár pořizující selfie a zloděj mě fakt dostal!

milanv

Pěkně se ti to povedlo! Má to život, je tam X akcí, na které může člověk koukat a je to pěkně dotažená celková kompozice. Jak záběr z TV :)
Pán na Žlutém hradě

Foton

Parádní dílo,  líbí se mi jak výsledek, tak konstrukční detaily.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peter

#13
Já bych k tomu přeci jen měl jeden námět na úpravu. Usuzuji, že toto je hlavní pohledová strana. Jelikož tento díl zatím neexistuje v zelené variantě, určitě bych tedy otočil o 180° směr kostek té hrany ze zelených kostek (plates) studama k divákovi a study zahladil pomocí tiles.

PS: ještě bych asi fotografovi sundal krytku z objektivu ;-)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

matka

Děkuji za vaše názory  :)

Citace od: peter kdy 09.05.2016, 10:55:45
Já bych k tomu přeci jen měl jeden námět na úpravu. Usuzuji, že toto je hlavní pohledová strana. Jelikož tento díl zatím neexistuje v zelené variantě, určitě bych tedy otočil o 180° směr kostek té hrany ze zelených kostek (plates) studama k divákovi a study zahladil pomocí tiles.


Úplně se mi to nechtělo celé překopávat, ale byl tam ten pocit, že to asi neprojde...Ano, souhlasím s tebou a předělám, díky.
Paní na Žlutém hradě

Izabella08

Líbí se mi na tom-kromě propracovanosti- i smysl pro humor :)

Petronel

Matko paráda! Má to grády.  :D
Hodně dobře propracované!
Jen dotázek:
ty stejní minifigové ve stejné poloze jsou myšleni úmyslně jako dvojčata? Na mě to působí příliš klonovatě. Ale to je určitě jen tím, že se u Lega tak často snažíme o různorodost a pestrost, tak to jen tak působí.
Reklama na kostky a pizzu jsou také dobré, i když na OH být nesmí, pokud se nemýlím.  :D

davroman

#17
Povedené, moc se nám to líbí! Dvojčata jsou super, stejně jako další detaily - párky jako nafukovací Bam-Bam tyče, zloděj s penězi, černošský běžec ve vzduchu nad překážkou, padlý běžec, atd. Těšíme se, až uvidíme naživo.  ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

matka

Díky!

Přikládám fotku po úpravě. Otočila jsem poslední řadu zelených bricků, aby šlo nacvakat tiles. Dvojčata jsou odklonovaná, krytka sundaná.
Že nejsou na OH reklamy, mi nějak uniklo, ale už tam zůstanou...
Paní na Žlutém hradě

milanv

Já se pořád nemůžu nabažit toho selfíčka s kapsářem v akci. To prostě nemá chybu.
Pán na Žlutém hradě

patkutil

Předkládám Vám svůj výtvor - výseč olympijského stadionu v RIU  :)
patkutil

patkutil

+ další záběry...
patkutil

Izabella08

Patkutile, skvělé!!!
Pečlivě jsem si projela jednotlivé záběry, dýchá z nich sportovní atmosféra - jakoby ta letní Olympiáda uz začala :)
Sama vím, jak není sladné sportovní téma udělat...povedlo se Ti to.
A fanoušci jsou vtipní-dobrý nápad. ;)

patkutil

patkutil

matka

Hezký! Je tam na co koukat, a zejména fanoušci jsou super.
Paní na Žlutém hradě

werny

Za mě jednička s hvězdičkou. Mám dotaz, jsou na tribuně i fanoušci z Česka?:)

MÍLA

Citace od: werny kdy 24.05.2016, 13:46:08
Za mě jednička s hvězdičkou. Mám dotaz, jsou na tribuně i fanoušci z Česka?:)

Češi jsou v modré sekci, sedí nad fanoušky sovětského svazu.

patkutil

Ano, Míla má pravdu + jsou tam fanoušci i z jiných zemí, nejen z ČR...hlavně naši sousedé-počítal jsem s tím, že cizinci, kteří výstavu navštíví, budou hledat své fanoušky :)
Díky za ohlasy!
patkutil

werny

Ano, už je tam vidím...tak to je dobře ;D

HD

Máš detailní fotky všech skupin fanoušků?

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns