Nefunguje battery box?

Založil RTG, 18.10.2015, 09:07:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

RTG

Zdravim Vás,

Do zbierky mi pribudol 60051. Ide o moju prvú skúsenosť s vlakmi a aj s motorizovanými prvkami. Avšak mám problém - vyzerá to, že battery box nereaguje. Po naplnení baterkami, hoci stlačim tlačidlo, tak sa nič nerozsvieti. Ovládač ide - ten signál posiela (zasvieti).
Baterky som kúpil  nabíjateľné eneloop 1,2V 750mAh, keďže aj tu na fóre som sa dočítal, že by mali byť postačujúce.
Vie mi niekto poradiť či sa s tým dá niečo robiť skôr ako napíšem do TLC?
Aktualny Pocet dielikov: 47080
                    minifigov:     304

peter

A nabil jsi ty baterky >:D Asi to vypadá blbě, ale když jsem já s nabíjecími baterkami začínal, tak jsem je také hned nenabíjel, jelikož jsem tak nějak počítal s tím, že budou nabité.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Bard

Kup si normální baterie (ne-nabíjitelné) a vyzkoušej, jestli bude fungovat. Pokud ano, tak je špatný kontakt u akumulátorů.

kulich007

Občas se mi to také stane, se stejnými bateriemi. Stačí znovu přeskládat baterky v boxu a pak už to jede. Někde asi špatný kontakt.

RTG

Tak bolo to nakoniec nedobitými baterkami. Vybral som ich, naskladal nazad, ale nič sa nezmenilo až kým som 3 nevymenil. Odvtedy funguje, idem ich doraziť a nabijem ich všetky.

Citace od: peter kdy 19.10.2015, 08:05:57
A nabil jsi ty baterky >:D Asi to vypadá blbě, ale když jsem já s nabíjecími baterkami začínal, tak jsem je také hned nenabíjel, jelikož jsem tak nějak počítal s tím, že budou nabité.

Tiež som s tým počítal. Ešte, že som mal tú zálohu a mal na čom ďalšom vyskúšať hneď.
Aktualny Pocet dielikov: 47080
                    minifigov:     304