(vlastní) Star Wars modely

Založil Robbed, 25.10.2006, 22:19:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Už asi od 12 let se věnuji stavění co nejvěrohodnějších Star Wars modelů (vesmírné lodě, pozemní vozidla...)

Snažím se stavět ve větším měřítku než je oficiální Star Wars Lego a také co nejvíc dbám na detaily a věrohodný tvar.

Představím zde až moje pozdější modely, které jsem řádně nafotil a umístil na brickshelf.




Republic Gunship - Laat/c

Upravená verze Republic Gunshipu z druhé a třetí epizody. Místo prostoru pro pěchotu má dvě mohutné ramena, díky kterým převáží tanky AT-TE do boje. Model jsem postavil v měřítku k setu 4482 AT-TE.

Více fotek zde






AT-TE All-Terrain Tactical Enforcer

AT-TE se objevil v druhé a třetí epizodě (klonové války), jako kráčející tank Galaktické Republiky. Předchůdce legendárních tanků z klasických epizod.

Více fotek zde






Venator class Star Destroyer

Republikový křižník z klonových válek. Předchůdce klasických Imperiálních křižníků. Neměl jsem už díky na spodní část, takže model je jen taková slupka.

Více fotek zde






Invisible Hand

Vlajková loď Generála Grievouse. V Epizodě 3 se po bitvě u Coruscantu  zřítila na planetu. Jeden z největších modelů, co jsem zatím postavil.  

Více fotek zde






Republic cruiser

Diplomatická loď z první epizody. Jedná se už o moji druhou verzi. Bohužel fotky první verze nemám. 

Více fotek zde





AT-AP All-Terrain Attack Pod

Další stroj z Klonových válek. Přední noha se dá sklopit. Při chůzi používá obě zadní a při boji i přední (pravděpodobně pro větší stabilitu).

Více fotek zde






N-1 Naboo starfighter

Jednomístná stíhačka královského letectva na planetě Naboo. Loď je vyznačuje svým elegantním designem typickým pro Naboo.

Více fotek zde






Eta-2 Actis interceptor

Další jednomístná stíhačka uzpůsobená výhradně pro piloty z řad Jediů. V Epizodě 3 se objevili v mnoha bitvách.

Více fotek zde






Další modely budu umisťovat zde do tohoto threadu.
Doufám, že se vám budou líbit.

otaznik

Nejsem žádný znalec SW, ale tohle je více než dobré!

Micho

Citace od: otaznik kdy 25.10.2006, 22:53:48
Nejsem žádný znalec SW, ale tohle je více než dobré!

Presne táto veta aj mňa napadla. Ešte pridám, veľmi dobre efektne spracované vizuálne kompozície. Pôsobia veľmi dôveryhodne. Kľudne by mohli byť použité aj na oficiálnych Lego krabiciach.  8)

chadzi

wow, uz jsem to videl na bshelfu a myslel jsem ze to je od nakyho 'zapadaka'. jedny z nejhezcih sw mocu co jsem kdy videl. mas muj nekonecny obdiv  8) 8) 8)
na venatora se chystam taky jakmile dodelam hrad ale tvuj tezko trumfnu (btw to jsi asi postavil podle instrukci z brickshelfu nebo ne?)


nukum

Ty jsou všechny moc povedené. Fakt všechny moc...  :o ;) :) :)

Jindroush

#5
T-800 pro mě rulez!

EDIT: Nojo...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

expertik


Vic

Hustě ::)!!!Nádhera, nejlepší je asi pro mě ta Eta-2 protože se mi líbí to zpracování tý kabiny (kokpitu)

P.S.možná by se tam hodil i Guardian (ale je non SW a tohle jsou SW modely), možná bys ho mohl předělat na SW MOC, jestli jsi ho ještě nerozložil...Celkem dlouhý P.S....:D
Sběratel Star Wars a nic jinýho ;)
Teď to to táhnu na mazáka... :)

Mellory

Úžasné, skvělé.  8)

Taktéž se mi líbí zpracování pozadí a efektů. :)
Nothing is true. Everything is permitted.

Robbed

Díky všem za komentáře  ;)

Citace od: chadzi kdy 25.10.2006, 22:56:55
na venatora se chystam taky jakmile dodelam hrad ale tvuj tezko trumfnu (btw to jsi asi postavil podle instrukci z brickshelfu nebo ne?)

Myslím, že kdyby jsi postavil venatora, tak bude lepší než ten můj. Přece jenom máš mnohem víc šedých kostek a teď je i spousta dostupného materiálu.
Jestli myslíš tady tento, tak podle něj jsem to nestavěl - ten je menší a mnohem více přesnější, než ten můj. Když jsem byl v kině na E3, tak mě venator úplně dostal. Hned jak sem přišel domů, tak jsem začal stavět. V té době bylo ještě málo obrázků a fotek, takže je dost nepřesný. A jak už jsem říkal, moc dílků nemám takže je to jen jakoby slupka (foto). Měl jsem co dělat, aby se nerozpadl, když jsem ho přenášel.


Citace od: Vic kdy 26.10.2006, 09:54:31
P.S.moľná by se tam hodil i Guardian (ale je non SW a tohle jsou SW modely), moľná bys ho mohl předělat na SW MOC, jestli jsi ho jeątě nerozloľil...Celkem dlouhý P.S....:D
Ten už je dlouho rozebraný. Když něco postavím, tak to zase musím brzo rozebrat, abych mohl postavit zase něco jiného.
P.S. Guardiana jsem už tady ukazoval (link)

chadzi

jo ten jsem myslel. ale muj ultimate goal je tento   ;)

MwK

 :o :o :o :o "SLINT" :)
Fakt krasne!!!Uzasne,dokonale az pritazlive  ;D
Ani neviem ktore dielo je najkrajsie(asi AT-TE,AT-PE a Naboo Fighter! :D)...
No ale setky su nadherne! :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

nádhera, krása a ostatné superlatívy :) už dávnejšie som niektoré z tých MOCov videl na brickshelfe a už vtedy sa mi páčili...asi ani nebudem hovoriť čo sa mi páči najviac, pac je tam perfektné všetko :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Anakin

len taká poznámka:ako si spravil toho R--- v Ete 2?

J_BOB

Citace od: Anakin kdy 26.10.2006, 18:26:40
len taká poznámka:ako si spravil toho R--- v Ete 2?
imho je to tento diel nafarbeny fixou, ale nejsom si isty
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Robbed

#15
Citace od: J_BOB kdy 26.10.2006, 18:37:09
Citace od: Anakin kdy 26.10.2006, 18:26:40
len taká poznámka:ako si spravil toho R--- v Ete 2?
imho je to tento diel nafarbeny fixou, ale nejsom si isty

Tak nějak. Abych to upřesnil, tak prvně jsem to namočil do lepidla (Herkula), aby se na povrchu vytvořila vrstva, která se později dá sundat. Pak jsem to natřel stříbrnou barvou (měl jsem zbytky barvy na plastové modely) a nakonec nabarvil červenou fixou. V reálu to nevypadalo moc pěkně, ale fotky to celkem zkreslují. Na závěr stačilo pouze sloupnout vrstvu lepidla a dílek je jako nový 8)

Benelli_2000

Perfektní práce !
Dokonalé výtvory plné zajímavých detajlů - super  :o  :o
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

TomG

Citace od: robbed kdy 26.10.2006, 18:57:32
Citace od: J_BOB kdy 26.10.2006, 18:37:09
Citace od: Anakin kdy 26.10.2006, 18:26:40
len taká poznámka:ako si spravil toho R--- v Ete 2?
imho je to tento diel nafarbeny fixou, ale nejsom si isty

Tak nějak. Abych to upřesnil, tak prvně jsem to namočil do lepidla (Herkula), aby se na povrchu vytvořila vrstva, která se později dá sundat. Pak jsem to natřel stříbrnou barvou (měl jsem zbytky barvy na plastové modely) a nakonec nabarvil červenou fixou. V reálu to nevypadalo moc pěkně, ale fotky to celkem zkreslují. Na závěr stačilo pouze sloupnout vrstvu lepidla a dílek je jako nový 8)

Kdyz uz sis s tim tak hral tak sis mel sehnat cervenou barvu a natrit to s ni a ne fixu, ktera ti neudela souvisly povrch.
Only the best can survive.

Robbed

Citace od: TomG kdy 26.10.2006, 20:44:43
Kdyz uz sis s tim tak hral tak sis mel sehnat cervenou barvu a natrit to s ni a ne fixu, ktera ti neudela souvisly povrch.

Neměl jsem zrovna chuť shánět po městě jednu lahvičku barvy. Právě stavím loď, ve které je zase jednotka R4 potřeba, ale teď si nějakou barvu seženu...

MwK

Citace od: robbed kdy 27.10.2006, 09:51:41
Citace od: TomG kdy 26.10.2006, 20:44:43
Kdyz uz sis s tim tak hral tak sis mel sehnat cervenou barvu a natrit to s ni a ne fixu, ktera ti neudela souvisly povrch.

Neměl jsem zrovna chuť shánět po městě jednu lahvičku barvy. Právě stavím loď, ve které je zase jednotka R4 potřeba, ale teď si nějakou barvu seženu...
Žeby dokonalý V-wing alebo Arc 170??? ;D
Priznaj sa... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Vasyk

Tomu se až nedá věřit jak je to super, jen škoda, že nejdou do prodeje, hned bych si jich pár koupil... teda vlastně všechny!!!  ;D

Robbed

Děkuji za komentáře ;)

Citace od: MwK kdy 27.10.2006, 16:32:35
Žeby dokonalý V-wing alebo Arc 170??? ;D
Priznaj sa... ;)

V-wing ;)
ARC je můj sen, ale nemám na něj dostatek bílých dílků. V-wing stavím v šedé - to ještě jde, ale ARC jedině v bílé :P

Robbed

#22
V-wing starfighter

Patří do období Epizody 3 a je předchůdce TIE fighterů. Ve filmu jsem ho viděl jen na konci, kde doprovázel Imperátorovu loď.

Více fotek zde




Benelli_2000

Ty nikdy nezklameš. Opět další naprosto dokonalý model. Čistá práce jako vždy. Co dodat...  >:D

Jsem zvědav, s čím příjdeš příště.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Dum Dum


Jo taky tě chválím na výbornou! Ty díla jsou fakt dost dobrý! Jen tal dál!
Následuj svou sílu....

buf91

Jaky mas povolani , nebo nad jakym uvazujes. Mel by jsi totiz mozna zvazit nastup do rad Lego designeru. Tve lego bych si kupovl s chuti.
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Samík

Penčku, to je fakt krásný model..  sice nejsem žádný SW fanda ale kdyby Lego vydalo nějakou "robbed SW edition" , tak bych asi neodolal a skoupil to všechno.... ;D 
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Robbed

Díky za komentáře  ;)

Citace od: buf91 kdy 07.11.2006, 18:36:50
Jaky mas povolani , nebo nad jakym uvazujes. Mel by jsi totiz mozna zvazit nastup do rad Lego designeru. Tve lego bych si kupovl s chuti.

Studuji programování na gymnáziu. Nejspíš se tím budu i živit, ale práce u LEGA by se mi určitě líbila :)

Citace od: Samík kdy 07.11.2006, 18:51:40
Penčku, to je fakt krásný model.. sice nejsem ľádný SW fanda ale kdyby Lego vydalo nějakou "robbed SW edition" , tak bych asi neodolal a skoupil to vąechno.... ;D
Určitě bych tam ale nedával "robbed". Já tu přezdívku používal jako zkratku, ale anglicky to také něco znamená a někdo by si to mohl vyložit špatně :P

Vic

Jako obvykle, též nevím co bych dodal, snad jen že je škoda, že se to nevyrábí sériově a v UCS krabici >:D.

P.S. Gratuluju k povýšení ;)
Sběratel Star Wars a nic jinýho ;)
Teď to to táhnu na mazáka... :)

Robbed

Citace od: Vic kdy 07.11.2006, 19:52:02
Jako obvykle, téď nevím co bych dodal, snad jen že je škoda, že se to nevyrábí sériově a v UCS krabici >:D.

P.S. Gratuluju k povýšení ;)

Díky. Musím ale ještě podotknout, že často bývají dosti křehké (třeba různé části trupu nasměrované do různých směrů se dají lehce promáčknout, lehce připevněné části mají tendenci odpadávat atd...)